٣٧٠ نفر سهمیه آذربایجان غربی در استخدام آموزش و پرورش است

آموزش و پرورش 3
شهر های مورد نیاز : آذربایجان غربی
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

٣٧٠ نفر سهمیه آذربایجان غربی در استخدام آموزش و پرورش است

به گزارش خبرنگار پانا آذربایجان غربی، «فریدون سیدمصطفوی» روز دوشنبه در آیین تکریم و معارفه روسای ادارات امور مشارکتهای مردمی ، اداره امور شاهد و ایثار گران و اداره تعاون آموزش و پرورش آذربایجان غربی بیان کرد: این استان از نظر تعداد نیروی انسانی جزو سه استان آخر کشور بود.
وی اضافه کرد: طی سفر وزیر به استان که امسال صورت گرفت با افزایش سهمیه استخدامی استان موافقت شد.
سید مصطفوی با اشاره به اخلاق مداری و خلاقیت به عنوان دو شاخصه مهم کار در این نهاد اظهار کرد: آموزش و پرورش نیازمند افرادی پایبند به ارزشهای انقلابی بوده و نیروهای غیر انقلابی در این نهاد جایگاهی ندارند.
مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی ادامه داد: خلاقیت در این مجموعه از ضروریات بوده و باید کارکنان همه به این مساله اهتمام داشته باشند تا بتوان مسایل موجود را با بهترین راهکارها در اسرع زمان حل و رفع کرد.
وی بیان کرد: ارتقای کیفی فعالیتهای این نهاد همچنان به مانند قبل در دستور کار بوده و در این زمینه از هیچ اقدامی دریغ نمی کنیم.
سید مصطفوی افزود: بانک اطلاعات فرهنگیان نیز که در حال تکمیل و به روز رسانی بوده گامی در راستای تسریع در تصمیم گیریهای آتی است.
وی اظهار کرد: آموزش مستمر مدیران مدارس امسال در دستور کار قرار دارد و مجمع ۶٠ نفری مدیران مدارس نیز تشکیل شده است که هر سه ماه یک بار جلساتی با آنها برگزار می شود.
اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها