١٨٢ نفر جذب حراست فاز ١٢ پارس جنوبی می‌شوند

پارس جنوبی
شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی
١٨٢ نفر جذب حراست فاز ١٢ پارس جنوبی می‌شوند
به گزارش شانا، یوسف امینی، مدیرکار و خدمات اشتغال منطقه ویژه پارس، گفت: آزمون پذیرش نیروی حراست فاز ١٢ پارس جنوبی با نظارت نمایندگان حراست شرکت ملی گاز، حراست شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی، حراست ارشد منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، فرمانداری شهرستان کنگان و نظارت جدی و ویژه مدیریت کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه پارس روز شنبه ( ٢٨ شهریورماه) برگزار شد.
به گفته مدیر کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه پارس، این آزمون در دو بازه‌ زمانی و با رعایت شیوه‌های استاندارد آزمون استخدامی در دانشگاه پیام نور کنگان انجام شد.
امینی گفت: در این آزمون تخصصی ٣٨٧ نفر نیروی متقاضی کار در پارس جنوبی معرفی شده توسط مدیریت کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه شرکت کردند که از این تعداد با رعایت حداقل شرائط استخدامی نیروی پیمانکاری سازمان حراست وزارت نفت و مصوبه جذب نیروهای بومی (مصوبه ۵٠ درصدی) تعداد ١٨٢ نفر جذب حراست فاز ١٢ پارس جنوبی خواهند شد.
به گزارش شانا، فاز ١٢ با هدف تولید روزانه ٧۵ میلیون مترمکعب گاز طبیعی برای تزریق به خط لوله ششم گاز کشور و  تحویل بخشی از آن به صورت غنی و ترش به واحدهای تولید گاز طبیعی مایع (ال.ان. جی) صادراتی، تولید روزانه ١٢٠ هزار بشکه میعانات گازی و ٧۵٠ تن گوگرد در سایت دوم منطقه ویژه پارس، اسفندماه ٩٣ با حضور رئیس جمهوری افتتاح شد.
اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها