وزارت ورزش و جوانان نیازمند 50 نفر کارشناس است

وزارت ورزش
شهر های مورد نیاز : ---
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

وزارت ورزش و جوانان نیازمند استخدام 50 کارشناس است

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به جذب ورزشکاران و نخبگان ورزشی، تصریح کرد: وزارت ورزش و جوانان 50 نفر استخدام کارشناس نیاز دارد که تاکنون محقق نشده است.

گودرزی، سهم هر استان از این جذب نیرو را 1.5 نفر عنوان کرد و گفت:38 میلیارد تومان مطالبات قهرمانان المپیک وجهان در حدود سه سال پرداخت نشده است.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
سعید
۱۲:۳۸ ~ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

نحوه ثبت نام چطور؟
——
مدیر سایت : فعلا در حد یه اطلاعیه هست.

[پاسخ]