هزار نفر از فرزندان نخبه ايثارگران بيکار هستند!

بیکاری 1
شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

هزار نفر از فرزندان نخبه ايثارگران بيکار هستند.

رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران با بيان اينکه حدود 60 هزار نفر از فرزندان جامعه ايثارگر در مقاطع ديپلم تا دکترا بيکار هستند، گفت: سهم نخبگان از اين تعداد 10 هزار نفر است. به گزارش ايرنا، سيد محمد علي شهيدي روز شنبه در همايش فصلي معاونان و مديران کل استاني بنياد شهيد از ادغام برخي از تشکل هاي ايثارگري به دليل موازي کاري خبر داد.وي با بيان اينکه تعدادي از فرزندان بيکار شهدا، جانبازان و آزادگان در مرکز دانش پژوهان و تشکل هاي شاهد شاغل شدند ، افزود: قرار است فرزنداني که مدرک تحصيلي آن ها ديپلم يا زير ديپلم است در مرکز اقتصادي کوثر که زير مجموعه بنياد شهيد است به کار بازاريابي مشغول شوند. وي ادامه داد: در صدد هستيم مقدمات بازنشستگي افراد با سابقه 30 سال را فراهم کنيم تا فرزندان آنان در اين بنياد جذب شوند.

منبع روزنامه خراسان

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
zahra
۰۷:۱۷ ~ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

بنده با مدرك فوق ليسانس مديريت بازركاني بيكار هستم و أين أصلا برام اهميتي نداره جون يك زن هستم ومسئول درامد خانواده أم نميباشم ولي فقط يك برادر دارم كه بخاطر حمايت از خانم فاطمه زهرا س ترم ششم مشروطش كردند و بخاطر دوترم مشروطي ديكه نتونست ادامه بده و بخاطر مادرم اينو بنهان كرد الآن مدركش ديبلم حساب ميشه و باوجود اينكه تك بسر و فرزند شهيد است توي سن سي سالكي همجنان بيكار.مغازه اجازه كرده بودند كه به ركود اقتصادي خوردند وباتوجه به اينكه تمام هزينه مغازه را با وامهاي وحشتناكي همجون مضاربه تأمين ميكردندورشكست شد و فقط بدهيهاش برأي مادر خوبم ماند.دوسال است كه بدنبال يك شغل است تا بتواند هزينه خودش روحداقل دربياره.الآن مردم ما فكر ميكنند جقدر به خانواده هاي شهداميرسند بخاطرتمام تهمتهاشون جرات نميكنيم بكيم فرزند شهيديم،تورابه خداي شهيدان برأي برادر خوب من كه فقط بخاطر دفاع از ارزشهاي إسلام به أين روز نشسته و بخاطر اينكارش بجاي باداش،اينطور بيرحمانه تنبيه شدحداقل يك كاري بكنيد،فكركنيد خواهرفوق ليسانسش واون خواهر ليسانسيه اش رو سركار برديد.

[پاسخ]

بماند
۰۷:۵۳ ~ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

پس من بدبخت که دارای دو لیسانس و یک فوق لیسانس هستم تکلیفم چیست گناه من چیست که پدرم ایثارگر نیست و شش سال است بیکارم

[پاسخ]

5درصد
۰۸:۱۷ ~ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

منظورتون فرزندان همه جانبازان است یا فقط بالای 25 درصد! آخه زیر 25 درصد که اصلا جانباز محسوب نمی شن!

[پاسخ]

مریم
۰۹:۳۷ ~ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

با سلام فرزند ایثارگران چرا نخبه هستن اگه از روی مدرک تحصیلی هست که نخبه ای وجود نداره، اگه ما هم برای ورود به دانشگاه و درج مدارک بالاتر از امتیازات جانبازی و ایثارگری افراد خونوادمون برخوردار بودیم الآن نخبه بیکار بودیم

[پاسخ]

ناشناس
۰۹:۴۲ ~ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

سلام
بله صدالبته ؛وقتی در بنیاد شهید هم فرزندان شهدا و جانبازان از حق خودشون نمی تونن دفاع کنن و مسئولین محترم اونجا هم با پارتی بازی اسامی رو رد می کنند و گاهی اسامی فرزندان شاهد و جانباز رو از سیستم حذف می کنند….ما هنوز فرزند شهید بیکار در شهرستان داریم ،در صورتی که فرزند جانباز زیر بیست و پنج درصد با معدل 12/5 را به سازمان دولتی معرفی کردند. تو رو خدا جلوی تبعیضات رو بگیرید …… کاش فقط مردم عادی می دونستن گاهی فرزندان شاهد و جانباز بالای 25درصد هم هست که هنوز بیکاره و از سهمیه و حقش نتونسته استفاده کنه؛ چون عده ای نمی گذارن و در فرستادن اسامی به سازمان ها پارتی بازی می کنند. در بعضی از خانواده های ایثارگر دو فرزند از یک خانواده به یک سازمان معرفی شدند ولی خانواده ای هم هست که فرزندانش با مدرک فوق لیسانس ، آنها را به سازمان مربوطه معرفی نمی کنند.

[پاسخ]

بیکار
۱۰:۴۴ ~ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

آقای رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران آیا از تعداد نخبگان بیکار غیر از فرزندان ایثارگر هم خبر دارید ؟

[پاسخ]

نام شما
۱۲:۳۵ ~ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

سلام
من فرزند ایثارگرم .خواهرم با مدرک دیپلم و خودم با مدرک لیسانس مدیریت بازگانی و دانشجوی ارشد مدیریت فناوری اطلاعات هستم.و هر دو بیکاریم .این اطلاعیه برای چه شهرهایی است؟ما هم میتونیم شرکت کنیم؟
از آذربایجان غربی شهر شاهین دژ

[پاسخ]

بی نام
۱۴:۰۹ ~ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

به حضرت عباس دارن دروغ میگن . تو خانواده ما دو عزیز جانباز وجود دارند که البته زیر 25 درصد هستند ولی وضع مالی خوبی دارند. کی گفته فرزندان جانبازان بیکارن کار براشون ایجاد میکنند که تا آخر عمرشون تامین میشوند لطفا اخبار دروغ ندهید . یکی از بچه های همین جانبازان عزیز زیر 25 درصد با مدرک فوق دیپلم حسابداری اونم از علمی کاربردی با سن 23 سال الان هم خونه داره هم ماشین کارم بلد نبود یه دونه لامپ نمی تونست عوض کنه .

[پاسخ]

asad
۱۴:۲۷ ~ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

پس بدبخت و بیچاره شدیم حداقل این خبر رو شش سال پیش میدادید تا خودمان رو بیکار نمی کردیم و فوق لیسانس بگیریم . فکر کردیم که دیگه تموم شدن و خارج از آزمون های ادارات کسی رو با سهمیه استخدام نمی کنند تا این سهمیه ها هست مطمئن باشی با مدرک دکترا هم بیکار خواهید بود.

[پاسخ]

ارشد مکانیک بیکار (و مسلما غیر ایثارگر )
۱۷:۲۵ ~ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

شما برید نگاه کنین توی استخدامی ها چه درصد بالایی رو به فرزندان ایثارگر! اختصاص میدن. اوج بی عدالتیه.
توی دبیرستان،تو ورود به دانشگاه ، حین تحصیل، برای ورود به بازار کار ….. همه جا شانسشون با مراااااتب بالاتر از عموم هستش.دیگه چی میخوان؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

s
۱۷:۵۰ ~ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

کی گفته وضع جانبازا خوبه؟
والا به خدا همه جا خوب وبد هست
اینقد به جانبازا تهمت نزنید
توروخدا انصاف داشته باشید
اگه این حرف که همه فرزندان جانباز شاغل میشن با سهمیه غلطه
اون سهمیه ها هم که بعضیا باهاشون شاغل میشن مثل پارتی همه موسسات برای عده ای هستش
به خاطر عده ای همه رو قصاص نکنید
باتشکر
لیسانس صنایع-لیسانس اقتصاد-فوق لیسانس ریاضی-هرسه بیکار

[پاسخ]

ali
۱۸:۴۱ ~ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

فرزند جانباز 50 درصد هستم ومدرک فوق لیسانس صنایع غذایی دارم ولی هنوز که هنوزه بنیاد میخواد برای ما شغل ایجاد کنه.

[پاسخ]

حسن
۱۹:۳۷ ~ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

انقده اسم جانبازانو یدک نکشید
من 30 تا مقام کشوری رباتیک دارم .10 تا اختراع
تا الان نه یه تومن پول گرفتم ازشون نه واسم کار گرفتم .لیسانس هم دارم.داداشمم فوق لیسانس داره اونم خبری از کار نیست براش.همش میگن جانبازان فرزندان جانباز آخه چرا به نام ما هر غلطی میکنیین .همشون با پارتی میان سر کار من خودم خیلی هارو میشناسم که تو همین بنیاد کار میکنن و حتی جزو خانواده جانبازان نیستن

[پاسخ]

به تو مربوط نیست
۲۰:۱۲ ~ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

دیگه گندشو دراوردین بسه دیگه چقدر تبعیض مگه بقیه ادم نیستن چندین سال پیش جنگیدن نوه نتیجشون هم باید از سهمیشون استفاده کنن
هر جا میری یا پارتی باید داشته باشی یا سهمیه
یه نگاه به کشورای دیگه بکنین از عقب موندگی خودتون شرم کنین
تا 100 سال دیگه هم بحث سهمیه تموم نمیشه ادمای دیگم باید ول بگردن

[پاسخ]

بیکار
۲۰:۲۳ ~ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

وای از این مردم با حدس و گمان هاشون منم فرزند جانباز ازکار افتاده کلی هستم ولی مثل شما بیکار حالا فکر میکنید من ناشی هستم و بلد نبودم از سهمیه استفاده کنم، درسته من بدون سهمیه یکی از بانکها ثبت نام کردم و قبول شدم با چند نفر دیگه(سه برابر ظرفیت) 5بار پیگیر شدم و نامه از بنیاد گرفتم دادم، در آخر فرزند شهید که آزمون هم نداده بود قبول شد . برای بار اول سخته ولی عادت می کنیم. فرزندان ایثارگر و جانباز اگر در لیست اصلی بنیاد باشید شاید کارمند شدید و گرنه سهمیه وجود ندارد. منم در یکی از لیستها هستم اسمم مرکز تهران هست و نتیجه این را هم خواهم گفت… صرف معرفی نامه سهمیه نمیشه باید از حقتون دفاع کنید و نحوه اولویت بنیاد را باید پیدا کنیم که وجود نداره و فقط با علایقق خودشون کسی رو در لیست مینویسن یا نمینویسن!!!
دلم شکسته به هیچ آزمونی دل نبستم شما هم دل نبندید.

[پاسخ]

بیکار
۲۰:۳۵ ~ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

سهمیه های بدون آزمون بنیاد باید:
1-نحوه الویت های خود را با فرزندان منتخب شاهد و ایثارگر در جلسه ای هفتگی در میان بگذارد.
2-هر سهمیه ای باید به صورت نوبتی باشد.
1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12نفرات
نفر 1 از مصاحبه قبول نشد و باید به ردیف 13 در نوبت باشد و…
———————————
سهمیه کل بنیاد در هر آزمون 30% است. 25% بدون آزمون و 5% با آزمون.
لطفا هر کسی که سهمیه دارد از این سایت استخدامی در این مورد همفکری کند.

[پاسخ]

کارشناس
۲۰:۴۸ ~ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

لطفا از بیکاران عزیز خواهشمندیم با صبر و حوصله عمر خود را تباه و اعصاب خود را با فکرهای خیالی خراب نفرمایید.
یک کاری بکنید و خجالت نکشید مثلا دکتر و وکیل بشید
ندیدم یکیتون دکتر یا وکیل باشه همش فنی بودن.

[پاسخ]

بهزاد
۲۱:۲۵ ~ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

با سلام خدمت دوستان فقط من اين رو بگم كه در هر قشر و طبقه اي تبعيض ،باندبازي و رابطه وجود دارد من هم خودم فرزند يثارگر هستم البته پدرم هيچ حقوقي از هيچ كجا دريافت نمي كند و ميگه اون وقتا فقط به خاطر خدا مي جنگيدن وخودم هم ليسانس آي تي دارم و بيكارم ولي چند تا از هم محله ايامون كه نه آنچنان مدرك درستي داشتند و نه سوادي با كارت معافيت پزشكي رفتن داخل سپاه بگذريم شاهنامه آخرش خوشه

[پاسخ]

دانیال
۲۱:۵۲ ~ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

چرا دروغ میگید؟؟؟؟ تمام استخدامها بلااستثا از خانواده شهید و جانباز و ایثارگر استخدام میشند. نخبه به کسی میگند که با سهمیه رفته دانشگاه؟؟؟؟؟بیخیال خدا فقط این اوضاع را تغییر بده

[پاسخ]

عليزاده
۲۳:۱۲ ~ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

من دكتراي گياه شناسي دارم
تو مصاحبه جذب استاد يه ليسانسه شاهد رو جاي من بورس گرفتن راست ميگه واسه همين بيمارن

[پاسخ]

ح علیزاده
۲۳:۳۹ ~ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

من 29 سالمه و دارای مدرک لیسانس کامپیوتر و 2 سال بیکارم به خاطر بیکاریم همسرم از من جدا شد دوست عزیزی که میگی همه چی مال ما ایثارگراست فقط این رو بدون کاش هست و نیستم رو خدا ازم میگرفت فقط یکبار یکبار صداش رو میشنیدم میدونی چرا نشنیدم و دوست دارم مثل تو کنار بابام باشم چون تو چهلم شهادتش به دنیا امدم واقعا بی انصافیه اینطور فکر کردن …

[پاسخ]

وارث
۰۹:۵۶ ~ ۲۶ آذر ۱۳۹۲

ديگران كاشتند و ما خورديم
اينجوري بود بعد جنگ جهاني سربازا تو آمريكا تاجر ميشدن
چه ربطي داره جنگ ادامه بدي كه بعدا بگي ما بوديم كه شما هستين

[پاسخ]

samira
۰۹:۵۹ ~ ۲۶ آذر ۱۳۹۲

سلام خانوم مریم من خودم فرزند ایثارگر هستم ترم آخر کارشناسی نرم افزار بدون هیچ سهمیه – بهتره بدونین که سهمیه ایثارگری شامل فرزندان نمیشه . شاید 30درصد فرزندان شهداو جانباز وایثارگر مشغول به کارن اما 70 درصد بقیه شون مثل ما در به در دنبال کار میگردن پس بهتره اطلاعات کافی داشته باشین بعد به فرزندان ایثارگر تیکه بندازین

[پاسخ]

omid
۱۲:۵۱ ~ ۲۶ آذر ۱۳۹۲

من کارشناس حسابداریم برادرم کارشناس ارشد زراعته پدرم بازنشسته اداره کشاورزیه ایثارگرهم هست ادارشانم احتیاج داره ولی ما رو استخدام نمیکنه نمیدانم تو این دهه 90خانواده شهید باقی مانده که نرفته باشن سرکار که میخوان اونارو جا گذین کنن پس ما چی

[پاسخ]

saeed
۱۴:۲۹ ~ ۲۶ آذر ۱۳۹۲

سلام پدرم آزاده و جانباز 25درصد و من فوق ديپلم برق و دانشجويي ليسانس متاهلم هم هستم خبري از كار شد ما رو هم در جريان بگذاريد يا علي

[پاسخ]

به دادمون برسید.
۱۹:۱۶ ~ ۲۶ آذر ۱۳۹۲

من نه از خانواده شهدام نه ایثارگر ولی کسانی رو میشناسم که با وجود تخصص بالا تو هوانوردی ۴ساله دارن جلو استخدامشو میگیرن. این خانواده با این که شهیدشون از شهدای معروف هست ولی هیچ سهمیه ای از بنیاد شهید به نفعشون کار نکرد. و الان بیکارن. خانواده شهید زیادی رو میشناسم که بنیاد شهید کوچکترین کاری براشون انجام نداده. و ما فقط از دور که نگاه میکنیم فکر میکنیم از همه لحاظ تامین هسن…

[پاسخ]

فوق ليسانس برق بيكار
۱۹:۵۶ ~ ۲۶ آذر ۱۳۹۲

من بيكارم.از خودم متنفرم كه درس خودم.اين روزها اكثر بيكارها به خودكشي فكر ميكنن. مثل من.سال ها درس خوند يم ولي فايدهاي نداشت.رشته برق قدرت سخت ترين وبدترين رشته ايرانه. تو رو خدا به خاطر خودتون اين رشته رو نخونيد. من كه بايد به مرگ و خودكشي فكر كنم.خدانگهدار

[پاسخ]

مونا
۲۱:۲۲ ~ ۲۶ آذر ۱۳۹۲

خانواده های ایثارگر عزیز،تاج سر همه ملت ایرانن،در اینکه باید یه حق ویژه داشته باشن شکی نیست،اما ای کاش این حق و حقوقا در غالب مقداری پول، کمک هزینه تحصیل و اشتغال و ازدواج بهشون داده می شد،تا اینجوری هم به اونا کمک بشه هم حق کسی ضایع نشه…چون جذب شدن و استخدامی به سطح علمی و مهارته نه به اینکه کسی از کدوم خانواده و با کدوم رابطه ارجحیت داره…

[پاسخ]

مهندس برق
۲۲:۴۱ ~ ۲۶ آذر ۱۳۹۲

منم فرزند جانباز30 درصد هستم وفوق لیسانس وبیکارم شما باورمیکنید سهمیه هست همش دروغه فقط پارتی بازیه به اسم خانواده ایثارگرفقط اونایی روکه خودشون میخوان استخدام میکنند

[پاسخ]

منیره
۲۳:۲۷ ~ ۲۶ آذر ۱۳۹۲

پدر من ایثارگر هستش 2 سال تو بدترین جا و شرایط جنگیده الان حتی رو اعصابش تاثیرش برجاست نه بابام کارمنده نه سهمیه ای ازش داره هیچ حقوق و مزایا ندیدیم دانشگاه هم پیام نور خوندیم و بیکاریم.فقط خدارو شکر که بالای سرمونه.حسرت بابا گفتن رو نداریم اونا چیکار کنن که این حسرت رو دارن فقط یه بار بابا بگن.واقعا بدون درک حرف میزنین خیلی ناراحتم از این بی عدالتی.

[پاسخ]

سمیرا
۲۳:۲۸ ~ ۲۶ آذر ۱۳۹۲

جمع کنین این تبلیغات دروغ رو. شدین تبل تو خالی ! من خودم یکی از اون نخبه هام!! که بی هیچ سهمیه ای دانشگاه رفتم. الان من و برادرم و خواهرم هر سه بیکاریم. انقد از این چرت و پرت ها نوشتین که همه فکر می کنن ماها داریم مملکت رو می چاپیم. ادم دیگه دلش نمی خواد بگه بابام جانبازه.

[پاسخ]

نخبه بیکار سهمیه دار
۱۲:۱۰ ~ ۲۷ آذر ۱۳۹۲

تا کی به به تمنای وصال تو یگانه * چشمم شود از هر مژه چون سیل روانه
میرم کتابفروشی دوستش دارم چون مطالعه میکنیم دیگه نمشه با خیال زندگی کرد! یک روزی استاد یا کارمند میشیم!!یک روزی تکنسین یک کارخانه میشیم صد نفر هزار نفر زیر دستمون کار میکنن!!! از این فکرا اومدم بیرون شما هم بیاید بیرون البته اگر معدلتون بالای نوزده و نیم بود وگرنه باید تو خیال باشین. هر کی سهمیه منو میخاد بیاد بهش دستی کاغذ بدم نمیخامش. حقمه ولی ناحقیه اگه حق بودم که تا حالا گرفته بودم حقی که نتونی بگیری پنج شاهی هم نمی ارزه. هر کاری بگن حتی کارگری که آشناها ندونن که آبروم نره میرم با سر هم میرم! وقت نیست بشینم چه کنم چه کنم را بندازم اگه کار خوبی افتاد هستیم.مملکت بیکاری موج میزنه من که تنهام یعنی همه بیکارا تنهان!!!خداحافظ ای عاشقان بیکار

[پاسخ]

امیدوار
۱۷:۱۹ ~ ۲۷ آذر ۱۳۹۲

بچه ها امیدتون رو از دست ندهید من خودم هشت ماه بود با مدرک مهندسی ساخت و تولید بیکار بودم اما نا امید نشدم همه کارخانجات و شرکت ها فرم پر کردم و الان شکر خدا در یک شرکت در بخش فنی و مهندسی مشغول کار شدم . توکلتون به خدا باشه تلاش هم بکنید نتیجه را خواهید دید به حول و قوه الهی .

[پاسخ]

رنج کشیده
۰۲:۳۲ ~ ۲۸ آذر ۱۳۹۲

قابل توجه تمام کسانی که میگید خانواده ی شهدا و جانبازان نباید سهمی داشته باشند و معترضید- میخوام ببینم اون هشت سالی که امثال پدر من توی جبهه جونشونو کف دستشون گذاشته بودند و میجنگیدند تا مملکتشون دست صدام گور به گور شده نیفته که قسم خورده بود کاخ نیاوران رو اولین محل استقرارش میکنه و زنهای ایرانی رو میبره تا براش برقصن و لذت ببره پدرای شماها کجا بودن؟؟؟؟؟؟؟؟؟توی این هشت سال من از محبت پدرم چیزی نفهمیدم.چون نبود تا بفهمم و حسش کنم.وقتی هم جنگ تموم شد به دلیل حضورش تو جبهه جنس روحیش خشک شده بود،چون تمام مدت جسد دیده بود و باید علیرغم میلش تن به کشتن دشمن داده بود و برای حفاظت از ناموسش میجنگید-میدونید اگه این دلیران نبودن شما الان داشتید قاطیه یه مشت عرب زبون نفهم و گدا زندگی میکردید.شماها یک هزارم درد خانواده های جانبازان رو نمیدونید.فقط یه نمونه بگم پدرم جانباز شیمیاییه وقتی ما میخوایم توی غذا سیر بریزیم اصرار میکنه که نه، بعد از بیست سال گفت وقتی بوی سیر به مشامم میخوره یاد لحظه ای که شیمیایی زدن میوفتم و بچه هایی که پرپر شدن. میگه بوی سیر تداعی اون بوی گاز وحشتناکه برام- حالا مرد باشید و وجود داشته باشید و برید کمی داخلی زندگیه این آدما و بعد قضاوت کنید که دارن چجوری زندگی میکنن و آیا این تسهیلات حقشون هست یا نه…. من که میگم هست.به امید روزی که شامل حال من هم بشه.

[پاسخ]

بدبخت
۱۱:۵۹ ~ ۲۸ آذر ۱۳۹۲

آهای مردم به خدا دروغ میگن من خودم فرزند جانباز هستم 4 ساله بیکارم و ازدواج کردم باور نکنید . به خدا قسم دروغ میگن هیچ شغلی ایجاد نکردند

[پاسخ]

بدبخت
۱۲:۰۲ ~ ۲۸ آذر ۱۳۹۲

پدر ما هم جانباز شده هیچ امتیازی شغلی تعلق نگرفته فقط فرزندان برادر و خواهر شهید همشون سرکارن . ما بیکار
بر هر چی شهید لعنتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

[پاسخ]

بدبخت
۱۲:۰۷ ~ ۲۸ آذر ۱۳۹۲

خسته شدم از این زندگی یکی بیاد ما رو بگیره ……..
همین روزاست یه کارایی بکنم که تو کل جهان پخش شه فقط بدونید بیکار ی جنون می یاره

[پاسخ]

میلاد
۱۳:۰۵ ~ ۲۸ آذر ۱۳۹۲

سلام اقای رییس .من مهندسی نرم افزار وبرادر شهیدم و متهل و کفالت برادر معلول رو دارم حدود 2 ساله بیکارم.پدرم 67 سال داره و از کار افتادست…نام ایثارگری فقط یه صفت یعنی مثلا قوه قضایی استخدام داشت زد خانواده شهید معاف از ازمون ولی خبری نبود…فقط ازارمون میدن که این مملکت واسه خانواده شهیده..

[پاسخ]

reza
۲۰:۱۵ ~ ۲۸ آذر ۱۳۹۲

هر کس دلش سهمیه می خواد هنوز دیر نشده. عراق لبنان سوریه. یا خودتون برید یا بابایی رو بفرستید بره که غصه نخورید

[پاسخ]

زينب
۲۰:۳۷ ~ ۲۸ آذر ۱۳۹۲

با سلام
من كارشناسي ارشد مددكاري اجتماعي از دانشگاه سراسري تهران و خواهرم دانشجوي ارشد ادبيات فارسي تطبيقي دانشگاه فردوسي مشهد مي باشد.هر دو فرزند جانباز زير 25 درصديم ولي با وجود چندين سال تحصيل در دانشگاه دولتي بدون هيچ سهميه اي و تلاش خودمان در جستجوي كاريم.لطفا اگه كار ي پيدا كرديد مارو هم بي خبر نگذاريد.
اين مشكل فقط ما نيست مشكل تمام فرزندان خانواده هاي زير 25 درصد جانبازي است كه متاسفانه آدم حساب نميشوند فقط اسم جانبازي را يدك مي كشند.وقتي هر دوي ما هم كارشناسي و هم ارشد رو دانشگاه سراسري قبول شديم تنها حرفي كه از اقوام شنيديم اين بوده كه با سهميه قبول شده ايد.
خواهش مي كنيم فكري به حال جانبازان زير 25 درصد بكنيد حداقل براي اشتغال فرزندانشان.
چرا بايد براي اشتغال جز 25 درصد سهميه موجود در ادارات نباشند؟؟؟؟
پارسال بهزيستي اصفهان مددكار ميخواست ولي از طرف بنياد شهيد اسم منو رد نكردن گفتند چون پدرتون جانباز زير 25 درصده!!!!!
فكري به حال ما بكنيد لطفا

[پاسخ]

فاطمه
۰۰:۱۹ ~ ۲۹ آذر ۱۳۹۲

شما چه میدونید از اینکه بچه های جانباز و شهید چه میکشند کاش پدرامون سالم بودن کاش اون بچه های شهید یتیم نمیشدند اون موقع ها پدر شماها کجا بودند زمانیایی که پدر جانباز من که بر اثر جنگ موجی شد و پاهاش رو از دست داد پدر شما کنارتون بود پدر شما تونست کار کنه ومخارج زندگیشو دربیاره ولی این خانواده ها چی؟هر کاریم بکنن بازم کمه چون هیچ چیز جایگزین این ایثار نخواهد شد

[پاسخ]

علاف
۱۹:۵۹ ~ ۲۹ آذر ۱۳۹۲

فاطمه خانوم قابل توجه اتون پدر شما واسه به نون و نوا رسیدن جنگیدن یا مملکتشون؟؟؟؟؟؟؟شما که تو هر زمینه ای از سهمیه جانبازی استفاده کردید منت ایثارگری پدرتون رو سرمون نذارید!!!!!!!چون بهایی بیشتر از ایثارشون گرفتید!اگه از هیچ سهمیه ای استفاده نمی کردید اون وقت دم از ایثار بزنید و منت بزارید سر ایرانیا !

[پاسخ]

راه حل چیه
۱۲:۰۹ ~ ۳۰ آذر ۱۳۹۲

همه درست میگید همه حق دارید همه شغل می خوایم همه آینده می خوایم همه ما دلمون میخواد با شادی از خواب بیدار شیم بدن استرس نه این که شب بخوابیم وفکر کنیم خدا کنه صبح نشه تا ببینیم هنوز تکرار روزهای قبله من با کسی کار ندارم ولی اینو می دونم که ما جوونای عادی هم زحمت کشیدیم با امید به آینده شروع کردیم ما هم کار میخوایم امنیت شغلی میخوایم شادی دائمی میخوایم حق زندگی خوب و داریم بخدا منم کلی دنبال کار گشتم کاری که احساس کنی تا آخر عمرت میتونی بهش تکیه کنی نبود مثل استخدام دولتی خودم با هر بدبختی که شد شروع کردم ولی اکثر شغلا بدون پول نمیشه دارم دیوونه میشم گفتم که بدونید اوضاع ما هم خوب نیست ولی به این اعتقاد دارم که اگه رقابت اصل قضیه بود همه از زندگیشون راضی بودن

[پاسخ]

pari
۰۰:۴۶ ~ ۲ دی ۱۳۹۲

salam
manam bache janbazam 40 darsad
arshade omran daram
khdetoonam midoonin sahmie tahsili vase balaye 50darsadas yani bi sahmiye khoondam
alan 6 sale bikaram/faghat be esme janbazo shahid har kasi ke doos daran estekhdam mikonan
doroogh migan
faghat parti dara shaghelan kariam be shahido gheyre shahid nadaran
faghat intori migan ke mardomo be joone ham bendazan va sare shono garm konan ke kasi rahat nabashe ke be dozdia va khalafaye aghayoon dar sematha postaye edari fek kone
ma baham hich farghi nadaram na onay ke sahmie daran na onay ke nadaran faghat bayad parti dasht……..

[پاسخ]

مریم
۰۰:۵۸ ~ ۲ دی ۱۳۹۲

سلام
منم فرزند جانبازم.البته اونقد سهمیه تداشتم ک برا تحصیل استفاده کنم دبیرستان تیزهوشان بودم بعدشم برق فردوسی براحتی قبول شدم.الانم با مدرک کارشناسی برق فردوسی 4سال و7 ماه بیکارم .اقایون مسئولم با عرض معذرت مثل……. دروغ میگن.اگه هم سهمسه ای میدن به دوستان و نورچشمیاشون به اسم شهدا و جانبازان میدن…. من ک به شخصع تا الان هیچ سهمسه ای بهم تعلق نگرفته .یعنی بعدقریب به 5سال هنوز نوبت به من نرسیده ….دروغ میگن سهمیه رو به بچه های جانیاز نمیدن به اسم اسثارگرانه ولی به کام بقیه………….

[پاسخ]

حسین (از گرگان)
۱۰:۲۵ ~ ۲ دی ۱۳۹۲

با سلام
میبینم که بعضی ها خیلی زر میزنن انگار نمیدونن زمانی که پدرای ما تو جبهه ها بودن با تمام مشکلاتی که میدونیدو نمیدونید 8 سال مردانگی کردن و ایستادن پدرای شما بقل خانوماشون میخوابیدن و…
من خودم فرزند جانباز25% دارای مدرک لیسانس سخت افزار با معدل بالا وهمچنین تخصصش هستم 28 سالمه تو دانشگاه هم واسه خودم کسی بودم ولی حالا بیکارم.
ولی یه انتقاد نسبت به مسئولین بنیاد داشتم : که چرا داشجوهایی رو که معدلشون پایینه و معلوم نیس برای چی میان دانشگاه جزوه امار به حساب میارن و فقط بودجه بنیاد رو حروم میکنن و…

[پاسخ]

حسین (از گرگان)
۱۰:۵۷ ~ ۲ دی ۱۳۹۲

اون کسی که خودشو به نام “بدبخت ” در تاریخ”۱۲:۰۲ ~ ۲۸ آذر ۱۳۹۲
” چند نظر قبل از من
خواستم بهش بگم : درسته که بعضی از اطرافیان شهدا لیاقت ندارن و از نظر مدرک و تخصص و… حقشون نیس ولی ی ی ی ی:
بر خودت لعنتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت تو اصلا شهید میشناسی عوضی
الحق که همون بدبختی که نوشتی هستی

[پاسخ]

ناشناس
۲۳:۲۱ ~ ۳ دی ۱۳۹۲

باسلام
دوستان عزیز بهتره اینکه بد وبیرا بگین اطلا عاتات کافی داشته باشین مخصوصا شما خانواده جانباز محترم.شوهر من فوق لیسانس مرمت آثار تاریخی داره و پدرشون یکی از سردارای شهید شاخص کشور هستن ولی الان 5ساله بیکاره.همش حرفه،همین سهمیه ها هم با پارتی بازی تموم میشه و شوهر من با اون سهمیه به قول شما بالاش هنوز بیکاره

[پاسخ]

مجروج
۱۸:۴۵ ~ ۴ دی ۱۳۹۲

سلام
خطاب به همه اونا که فکر می کنن مملکت وفقط شهدا و جانبازان خوردند وبس و همه چیزو چماق کردن رو سرمون .می خوان بدونم وقتی پدر من و امثال اون از زندگی ،کار ،مال و جان خودش گذشت به خاطر شرف و ناموس این مملکت که الان مثل عراق و افغانستان وبقیه کشوئرهای بی ثبات خاورمیانه یا جنوب غرب آسیا جنگید پدرای شما کجا بودن ؟کدوم سهمیه ؟کدوم کار؟ما که بعد از سی سال جز رنج و بدبختی چیزی بهمون نرسید اما با این وضعیت تو دانشگاه تهرا ن تا دکتری اومدیم.با شما هستم که بی عدالتی و بی انصافی رو به اوج رسوندید .من دانشجوی ترم سه دکتری جغرافیای سیاسی هستم با خون دل درس خوندم اونقد حال پدرم بد بود اون از وضعیت شیمیایی اش اون از موجی بودنش که بهش میگن جانباز اعصاب و روان اگه تا حالا اسمش به گوشتون خورده باشه؟سه ماهه تابستان تو بنیاد شهید یکی از شهرای محروم کشور التماس میکردم برای کار تازه از نخبگان شاهد هم هستم اما هیچ خبری نشد گفتن هر وقت مدرک دکتری گرفتی بیا شاید اگر کار باشه بفرستیمیت.اما حالا بدون بنیاد با تلاش خودم تو شهرداری تهران سرکارم بدون استفاه از نام پدرم.یه سر به ـآسایشگاه سعادت آباد و امثال هم بزنید وببینید اونایی که به خاطر شما رفتن و اینجور شدن مستحق این فحش ها و توهین ها نیستن .لعنت بر صدام وهمه اونایی که با این حرفا نمک به زخم ها و روح وجان پاره پاره خانواده های شاهد وایثارگر میزنند.

[پاسخ]

ززه
۱۵:۲۷ ~ ۵ دی ۱۳۹۲

سلام .من هرچند دختر هستم ودرامد خانه را نمیدم ولی به دلیل مشکلات خانوادگی درسم را در دانشگاه رها کردم و الان یک دیپلمه هستم که هیچ کاری هم ندارم پدرم ایثارگر و جانباز بالای 50% و نظامی است.واقعا ظلم است که 24 سالم باشه و بیکلر باشم

[پاسخ]

جواب مجروح
۱۸:۵۴ ~ ۵ دی ۱۳۹۲

خطاب به تو ای مجروج
همه حرف هایت درست اما یک نگاه کن ببین امام علی نیز چنین امتیازاتی به جانبازا می داد

[پاسخ]

غریبه مطلع
۱۲:۰۵ ~ ۷ دی ۱۳۹۲

قابل توجه فرزندان جانبازان بالای 25 درصد:
شما در اولویت هستین.الان بیکارین اما 6 ماه دیگه سر کار
فرزندان بعضی جانبازان تو یک سال چند تا شغل و اداره رو عوض کردند.اگه لازم باشه و صبرم تموم شه اسم میبرم

[پاسخ]

سینا
۰۸:۴۵ ~ ۱۲ دی ۱۳۹۲

باسلام خدمت همه دوستان عزیز و بیکاران محترم.
من سینا 32 ساله فرزند ایثارگر .فوق لیسانس برق قدرت دارم .از دانشگاه تفرش.
دوستان عزیز تا حالا 30 سالش گذشت چشم روهم بزاریم 30 ساله دیگه اش هم به بطالت گذشته.ماکه تو این مملکت جز صف و تورمو بیکاری و حسرت ازدواج چیزی ندیدیم.
از ماست که بر ماست.
چطور باید بفکر افزایش جمعیت باشیم وقتی هنوز بیکاریمو نمیتونیم زن بگیریم.ممنون

[پاسخ]

حمید
۲۲:۰۴ ~ ۱۲ دی ۱۳۹۲

سلام.
بچه ها بخدا خیلی از حرف بچه جانبازا حقیقته
من بابام 30 درصه لیسانس برق قدرت دارم. اونایی که خوندن میدونن چه بدبختی داره خوندنش.والان بیکارم
دروغ نمیگم بنیادم رفتم ولی هیچی.
اینکه میگن سهمیه هست ولی نه برای همه فرزند جانبازا …
فقط تبل توخالی یه جور اون رئیس بنیاد میگه همه فرزند جانبازا سهمیه دارن که اونایی که اطلاع ندارن میگن آره راست میگه…نه بخدا نییست.
.امیدوارم همه دوستان به کار مورد علاقشون برسند.

[پاسخ]

sanaz67
۱۴:۰۳ ~ ۵ بهمن ۱۳۹۲

سلام پدر من 7سال و 10ماه و 6 روز سابقه جبهه دارن و کارت ایثارگری هم دارن
من کارشناسی ارشد دارم و برادرم کارشناسی ولی هر دو بیکار هستیم.
باید یه فرقی بین ما که طعم تلخ جنگو کشیدیم باشه و الان بهتر زندگی کنیم که حداقل پدرمون دیگه غصه ی بیکاری مارو نداشته باشه.
من خواهشم اینه از کسی که مسئول خواندن این پیام هست صدای منو به گوش کسی که واقعا میتونه بهم کمک کنه برسونه.بی کاری درد بدیه و ازون بدتر اینه که پارتی نداریم…کاش کاری کنید که این رزمنده ها الان در ارامش باشن حداقل.اینا که شهید نشدن…زنده هستن…پس تا دیر نشده بهشون کمک کنید.
پوزش مرا پذیرا باشید دلم خیلی پر بود.
یا حق

[پاسخ]

اقا زاده شهید هستم
۲۲:۳۱ ~ ۱ شهریور ۱۳۹۳

من بجه شهیدم رفتم بنیاد معرفیم کردن بدون ازمون قبول شدم میدونم حقم نبود ولی اگه استفاده نمیکردم یک بجه شهید دیگه حال میکرد فرزندان ایران واقعا معذرت حلالم کنید منم میدونم بیعدالتی اگه ظالم نباشه مظلومم نیست شرمندتتونم

[پاسخ]

نام شما
۲۰:۴۵ ~ ۲۸ اسفند ۱۳۹۳

آقایی که اسمتو آقا زاده گذاشتی اگه فرزند شهیدی و الان شاغل تو این صفحه دنبال چی هستی. بس کنید تخریبو

[پاسخ]

بیکاربچه دار
۱۵:۱۳ ~ ۵ خرداد ۱۳۹۴

من حدود۴سال جویای کارم سال ۸۹ازطرف بنیادشهیدیک نامه برام صادرکردن که مدرک کاردانی مو بانامه فوق راببرم آموزش پرورش که به قول خودشون برم جای بابام استخدام شم به خیال خودم که تموم شد رفتم سرکارمدارک رو دادم تحویل اینقدررفتم سوال پرسیدم کی برم سرکار تمام کارمندامنومیشناختن دیگه کاری بهم کردن که خسته شدم یه استراحت دادم به خودم ودرطول این استراحت من کارشناسی ارشدبرق قدرت گرفتم گفتم تازگی برم سری بزنم شایدفرجی شده باشه .ازکارمندبنیادشهیدمیپرم خبری ازکارنشده میگه…مدرک داری یک ساعت دنبال اسم من میگرده تواسامی بیکاران نبودمیگه مدرک بیارتااسمتوبزنم توسیستم ؟؟؟آقابعداز۵سال تازه میخواداسمموبزنه توسیستم..بعدجالب کجاس کاغذی زدن داخل تابلو اعلانات استخدامی وزارت نیرو.گفتم اسم منوبنویس برااین اعلامیه که زدین میگه کسی شرایط ثبت نام نداشت رشته برق قدرت میخواست نبود منم گفتم مگه من برق قدرت نیستم .دوباره فرمایش میکنه مال ۳ماه پیش بود وقتش گذشته.به نظرشمامردم عزیزمعنی این معما چی بود مردم ازدست ماعصابشون خرابه که سرکاریم این شده کارما .ماازدست کی عصابمون خراب شه .بخدا اگه این مدت که درس خوندم کارگری میکردم الان خرج زن وبچموبابام نمی دادمنتی سرم نبودالانم میرم تهران نظافت منزل شاید بگید چرا بامدرکش نمیره توشرکتی کارکنه رفتم بخدا۵سال سابق کارمی خوان من نمیدونم ازکجاسابق گیربیرم بهتره به کارخودم ادامه بدم

[پاسخ]

بیکاربچه دار
۱۵:۳۵ ~ ۵ خرداد ۱۳۹۴

بیکاربچه دارفرزندجانباز۵۰درصدوفرهنگی میباشم وبدبخترازمن داداشم که لیسانس مکانیک ودوتابچه که یکیشون ۶ماه به دنیا اومد هرروزبایدببرش دکتر پپپپ نداره داره ناقص میشه … کوهدشت .لرستان .سلام خدمت کارمندان زیرسیکلی وبخصوص قسمت استخدامی اقای :ش

[پاسخ]