آگهی استخدام استان اصفهان – ۱۸ فروردین ماه ۹۴

آگهی اصفهان
شهر های مورد نیاز : استان اصفهان
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

نیازمندی های استان اصفهان – ۱۸ فروردین ماه ۹۴


اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
ziaee
۱۰:۲۱ ~ ۱۸ فروردین ۱۳۹۴

چرا برا لیسانس حقوق هیچ کاری نیس؟همه که نمیخان وکیل بشن.غیر از وکالت برا حقوق اصن کار هست؟اگه هست بهم بگید.من هیچ جا پارتی ندارم،موندم کجا برم!!

[پاسخ]

بهزاد
۱۰:۵۳ ~ ۱۸ فروردین ۱۳۹۴

یکی از دوستان گلایه کرده برا حقوق کاری نیست من بهش توصیه میکنم وکیل بشه چون مردم روز به روز شرتر میشن و کار وکیلا از رونق نمیفته. خدا به داد ما فارغ التحصیلای عمران برسه

[پاسخ]