آگهی های استخدام استان اصفهان – 10 اسفند ماه 92 (سری دوم)

آگهی اصفهان
شهر های مورد نیاز : اصفهان
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

نیازمندی های استان اصفهان – 10 اسفند ماه 92

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
من
۲۱:۳۷ ~ ۱۰ اسفند ۱۳۹۲

با تشکر از شما بابت قرار دادن آگهی ها.
در صورت امکان صفحه اول و آخر نیازمندیها را هم قرار دهید. چونکه خیلی از شرکتها و موسسات خوب آگهی استختدام را در صفحه اول یا آخر قرار میدهند.
———–
مدیر سایت : چون صفحات اول شامل یک یا دو آگهی کوچک هست بنابراین آن ها را در این صفحات قرار میدهیم که دوستان کلی صفحات رو مرور نکنن مطمئن باشید تموم اگهی ها قرار داده میشه.

[پاسخ]