نظر دستیار رئیس‌جمهور درباره استخدام‌های دولت قبل و جدید

استخدام دولتی
شهر های مورد نیاز : ---
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

دستیار ویژه رئیس جمهور، گفت: دولت قبلی ۳۰۰ هزار نفر نیرو را خارج از نرخ استاندارد استخدام کرده است و مردم از دولت انتظار استخدام نداشته باشند.

علی یونسی که به نمایندگی از دولت به شهرستان کوهدشت سفر کرده شامگاه چهارشنبه در جمع مردم کوهدشت اظهار کرد: ما خبر داریم که لرستان جز بیکارترین استان‌های کشور است و این یک فاجعه بزرگ است ولی مهم‌تر نحوه حل این فاجعه است که ما بتوانیم آمار بیکاری را در این استان کاهش دهیم.

وی افزود: پایین آمدن نرخ بیکاری در استان و به ویژه شهرستان کوهدشت بدون همت دولت مردان و همینطور مردم و ورود سرمایه‌گذارهای خصوصی امکان‌پذیر نیست و من از همه مردم، متخصصان، نخبگان و بازاریان برای حل این مشکل درخواست کمک دارم.

دستیار ویژه رییس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی با بیان سخنان و تعهد امروز رئیس جمهور مبنی بر قطعی شدن اجرای سد معشوره، تصریح کرد: این بهترین هدیه به مردم کوهدشت و استان لرستان است.

وی افزود: رئیس جمهور قول داده که ۲ میلیون دلار در استان لرستان سرمایه‌گذاری شود و این رقم در سفرهای استانی این دولت بی سابقه است و هیچ جایی چنین رقمی سرمایه‌گزاری نشده است و من این قول و تعهد را می‌دهم که این مبلغ به طور حتم واریز، نظارت و اجرایی شود.

دستیار ویژه رئیس جمهور با بیان اینکه مهم‌ترین ثروتی که خداوند به مردم کوهدشت داده است ثروت فرهنگ و دین‌داری است، بیان کرد: مردم مطمئن باشند که دوران کار شروع شده است و فقط باید کمی صبر داشته باشید و مطمئن باشید وضعیت سال بعد کشور فرق‌های زیادی با شرایط کنونی دارد.

وی افزود: سرمایه‌های عظیم خدادادی، کشاورزی، دام داری، نیروی انسانی، جوانان زیاد همگی از ظرفیت‌های بالای کوهدشت هستند ولی متاسفانه جوانان کوهدشتی به شهرهای دیگر جهت کار سفر می‌کنند که باید این فرهنگ جا بیفتد که این افراد حتی اگر کارگری هم می‌کنند در شهر خودشان مشغول به کار باشند.

حجت‌الاسلام یونسی با بیان اینکه دولت قبلی ۳۰۰ هزار نفر نیرو را غیر اصولی و خارج از نرخ استاندارد استخدام کرده است، اظهار کرد: مردم از دولت انتظار استخدام نداشته باشند زیرا من به طور صریح بگویم که دست دولت فعلی کاملا قفل و بسته است و هیچ استخدامی نداریم.

نماینده ویژه رئیس جمهور گفت: جوانان باید از دولت کار بخواهند و منتظر کارمندی نباشند زیرا کارمندی هیچ دردی از جوانان دوا نمی‌کند و انتظاری بیهوده است.

وی اظهار کرد: اگر سد معشوره اجرایی شود ۱۰۰ هزار شغل ایجاد می‌شود و مشکل تعداد زیادی از جوانان شهرستان کوهدشت حل می‌شود و این گونه کارها ایجاد اشتغال است.

حجت‌الاسلام یونسی با انتقاد از سرمایه‌گذاران شهرستان کوهدشت عنوان کرد: سرمایه‌داران کوهدشتی نباید بروند در تهران سرمایه‌گذاری و برج‌سازی کنند بلکه باید به کوهدشت بیایند و امنیت و اشتغال ایجاد کنند.

وی تصریح کرد: سرمایه اصلی شهرستان کوهدشت و استان لرستان جوانان هستند و جوانان در هر صحنه‌ای چون محافل سیاسی علمی و راهپیمایی‌ها حاضر هستند و ما باید نگاه ویژه به جوانان داشنه باشیم.

دستیار ویژه رییس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی عنوان کرد: لرستان سرزمین علما و بزرگان است و بزرگانی چون آیت‌الله بروجردی و آیت‌الله آدینه وند که خود بنده و خیلی از بزرگان نیز از شاگردان وی بوده‌ایم در این استان زندگی می‌کرده‌اند.

وی بیان کرد: ما احساسات امام جمعه و مسئولان را درک می‌کنیم و امیدواریم سال آینده وضعیت این شهر مطلوب‌تر شود و مشکل بیکاری به حداحقل برسد.

حجت‌الاسلام یونسی به نامه‌های مردمی اشاره کرد و گفت: این نامه‌ها یا برای شغل است، یا کمک مالی و یا بیماری و استخدام دولتی که من از مردم می‌خواهم این کار را انجام ندهند. چرا که این کمک‌های زود گذر و موقت دولتی دردی را دوا نمی‌کند.

دستیار ویژه رئیس جمهور اظهار کرد: مطمئن باشید تمام طرح‌های پیشنهادی و نیمه کاری کوهدشت از طریق نماینده کوهدشت پیگیری می‌شود و بنده شخصا نظارت و پیگیری می‌کنم.

منبع خبر آنلاین

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
کوروش
۱۰:۱۷ ~ ۳۱ خرداد ۱۳۹۳

برام خیلی جالبه که همش میگن استخداما محدوده ولی وقتی میری اداراتی مثل اداره تعاون،اداره کار ،تامین اجتماعی کلی نیروی جوون دارن به عنوان کارمند کار میکنن . من موندم این نیروها چطوری جذب شدن اگه استخدام دولتی نداریم. معلومه دیگه همشون با روابط و پارتی بازی جذب شدن خارج از آزمون و اینجور حرفا. به این میگن انتخاب بر حسب شایسته سالاری؟!

[پاسخ]

فاطمه
۱۵:۴۴ ~ ۳۱ خرداد ۱۳۹۳

کو پس ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ما که استخدامی ندیدیمممممممممممممم
واقعا که
اَههههههههههه

[پاسخ]

ali
۰۹:۰۸ ~ ۲ تیر ۱۳۹۳

خدا کنه هر چه زودتر این معزل بی کاری ، فکری براش کنن ، البته با عدالت ؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

Amir
۲۳:۰۹ ~ ۲ تیر ۱۳۹۳

بگید رابطه بازی و فقط آقا زاده می تونن استخدام شن

[پاسخ]

بي كار
۲۳:۵۶ ~ ۲ تیر ۱۳۹۳

روحاني جون مچكريم!!!
يك هفته قبل از آزمون جذب نيرو براي فني حرفه اي ، انتخابات شد
. تا اين تاريخ تمام ظرفيت براي جذب نيروي استخدامي بر حسب تمام وزارت خونه ها و برنامه ريزي ها وجود داشت تا انتخابات شد و دولت تغير كرد ….. تمام ظرفيت هاي كه چند ماه برنامه ريزي شده بود ، سوخت …… .
حداقل استخدام نمي كنيد، پول ما بي كارا رو چرا مي خوريد، كسري بودجه خزانه هاتونو با پول ما پر مي كنيد. چرا هيچكس جواب گو نيست و پول مارو الان يك سال شده بر نمي گردونيد…..

[پاسخ]

بیکارچشم انتظار
۱۸:۰۱ ~ ۴ تیر ۱۳۹۳

جناب نوبخت وجهانگیری ورئیسجمهور محترم میدونم شمابرااین استخدامای دستگاهای اجرایومتوقفکردین تا جلواستخدام احمدینژادیاروبگیرین وقراردادیای اوناروبدون ضابطه میخواستن رسمی بشنوبگیرین.ولی بخداخیلیامثلمن باازمون واگهی بطوررسمی امتحان دادیموقبولشدیم.توروخدابدبختمون نکنین.

[پاسخ]