نزدیک 2 هزار نفر در آزمون شهرداری خراسان رضوی شرکت کردند

شهرداری 1
شهر های مورد نیاز : خراسان رضوی
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان‌رضوی از شرکت هزار و 800 نفر در آزمون استخدام شهرداری‌های استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از اداره‌کل روابط عمومی‌استانداری خراسان رضوی، سید مجتبی علوی مقدم اظهار داشت: هزار و 800 نفر در آزمون استخدام شهرداری‌های استان شرکت کرده‌اند و آزمون استخدامی‌برگزار شده ویژه شهرداری‌های جدید‌التاسیس استان است.
وی با بیان اینکه از مجموع شرکت‌کنندگان هزار و 370 نفر مرد و 430 نفر زن بودند، افزود: از 43 پست مورد نیاز، 31 پست از طریق این آزمون جذب خواهند شد و مابقی در اختیار خانواده شهدا است.
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان‌رضوی گفت: پست‌های مورد نیاز شامل آتش‌نشان، راننده آتش‌نشان، کارشناس خدمات مالی، کارشناس حسابداری، کارشناس شهرسازی، راه و ساختمان، تحلیل سیستم و امور اداری است.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
علی-خوزستان
۱۴:۴۲ ~ ۲۲ شهریور ۱۳۹۳

خوزستان رکورد بیکاری رو زدودر ازمون شهرداری ها طبق اعلام سایت استانداری خوزستان بیش از 5000 نفر شرکت کردند و جالبتر اینکه طبق آگهی استخدام فقط 159 نفر استخدام میشوند!

[پاسخ]