زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی بانک دی

بانک دی
شهر های مورد نیاز : ----
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

مصاحبه با 250 نفر از پذيرفته شدگان آزمون استخدامي بانك دي طي سه روز متوالي 28، 29 و 30 فروردين ماه سال 93 برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي بانك دي، اين بانك در راستاي تامين سرمايه انساني مورد نياز خود و با رويكرد شاسيته سالاري و تخصص محوري اقدام به جذب نيرو از طريق برگزاري آزمون كتبي و مصاحبه نمود.
بر اين اساس حدود نيمي از540 نفر پذيرفته شده در آزمون كتبي كه فهرست اسامي آنان از طريق سايت بانك دي اعلام گرديد ، در تاريخ 28،29 و 30 فروردين ماه مورد مصاحبه قرار گرفتند.
همچنين مصاحبه با ساير پيذيرفته شدگان نيز در پايان هفته جاري ، طي روزهاي 4، 5 و 6 ارديبهشت ماه انجام مي شود.
گفتني است در اين آزمون بيش از 2500 نفر داوطلب شركت نموده كه از اين تعداد 540 نفر در آزمون كتبي پذيرفته شدند.
اسامي پذيرفته شدگان نهايي پس از به اتمام رسيدن مصاحبه هاي تخصصي ، حداكثر تا نيمه ارديبهشت ماه از طريق سايت بانك دي به اطلاع عموم خواهد رسيد.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها