اطلاعیه اعلام نتایج مصاحبه علمی داوطلبان آزمون تصدی امر قضا

قوه قضاییه
شهر های مورد نیاز : ---
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

اطلاعیه اعلام نتایج مصاحبه علمی داوطلبان آزمون تصدی امر قضا     
نتایج مصاحبه‌های علمی داوطلبان آزمون تصدی امر قضا از تاریخ 13 تا 25 اردیبهشت ماه از سوی معاونت آموزش و تحقیقات قوه قضاییه اعلام شد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در اطلاعیه این معاونت آمده است:
1- ملاک قبولی در مصاحبه کسب حداقل نمره 60 از 100 است.
2- داوطلبانی که نمره کل بین 55 تا 60 را کسب کرده‌اند، جهت تجدید مصاحبه دعوت خواهند شد.
تبصره: مصاحبه مجدد این داوطلبان از تاریخ 24 خرداد ماه آغاز خواهد شد.
3- داوطلبانی که نمره کل کمتر از 55 را کسب کرده‌اند می‌توانند درخواست خود را مبنی بر تجدید مصاحبه از روز دوشنبه 5 خرداد ماه تا پایان وقت اداری روز یک شنبه 25 خرداد ماه بر اساس «فرم درخواست تجدید مصاحبه» به آدرس پستی معاونت آموزش و تحقیقات قوه قضاییه ارسال کنند.
تبصره 1: فرم درخواست تجدید مصاحبه از روز شنبه سوم خرداد ماه در سایت معاونت آموزش و تحقیقات قوه قضاییه بارگذاری خواهد شد.
تبصره 2: ارسال درخواست تنها از طریق پست پیشتاز مورد قبول واقع می‌شود و درج عبارت درخواست تجدید مصاحبه بر روی پاکت پستی الزامی است.
تبصره 3: چنانچه درخواست‌های واصله پس از بررسی مورد پذیرش واقع شود، زمان مصاحبه مجدد ذی‌نفعان تا پایان وقت اداری 21 تیر 1393 از طریق درج در سایت معاونت آموزش و تحقیقات قوه قضاییه اعلام خواهد شد.
4- نتیجه مصاحبه مجدد، قطعی بوده و درخواست بعدی مسموع نیست.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها