لیست پذیرفته شدگان آزمون علمی شرکت پالایش نفت بندرعباس

شرکت پالایش نفت بندرعباس
شهر های مورد نیاز : بندرعباس
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

لیست پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی علمی و مصاحبه فنی تخصصی شرکت پالایش نفت بندرعباس

اعلام نتایج آزمون استخدامی پالایش نفت بندرعباس

لینک اعلام نتایج

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
رضا
۱۵:۰۱ ~ ۱۵ مهر ۱۳۹۳

من این امتحان رو عالی دادم. خیلی عالی. کامبیوتر نرم افزار. ۴٠ روز براش خوندم. ولی إز ١٠٠ ب من ٣٠ دادن. خدایی حقم این نیست. زمان اعتراض داره؟

[پاسخ]

زهرا
۱۱:۱۰ ~ ۱۶ مهر ۱۳۹۳

با سلام من هم امتحان دارم البته شرکت پتروشیمی ایلام ،شما مبانی کامپیوتر رو چی خوندید؟برا سوالات هوش واستعداد تحصیلی چی؟ لطف کنید راهنمایی بفرمایید

[پاسخ]