اعلام نتایج آزمون های استخدامی تا پایان هفته

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

اعلام نتایج آزمون های استخدامی تا پایان هفته

معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری گفت: استانها ملزم شدند نتایج آزمون استخدامی را تا پایان هفته جاری اعلام کنند.


  • نوع خبر : اعلام نتایج آزمون استانداری ها

——————————————————————————————————————————-

متن آگهی

معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری گفت: استانها ملزم شدند نتایج آزمون استخدامی را تا پایان هفته جاری اعلام کنند.

به گزارش ایسنا، عبدالعلی تاجی تصریح کرد: برخی استانها برای تعدادی از سهمیه استخدامی خود نشر آگهی کرده و آزمون برگزار کرده بودند که نتایج آن تاکنون اعلام نشده بود لذا می بایستی حداکثر تا پایان هفته جاری نتایج اعلام شود و برای مابقی سهمیه خود بلافاصله نشر آگهی کرده و آزمون برگزار کنند.

رفع موانع تبدیل وضع نیروهای پیمانی به رسمی

وی در ادامه در خصوص تبدیل وضع کارمندان پیمانی به رسمی خاطرنشان کرد: از این پس دستگاههای ملی و استانی می توانند بدون سئوال از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری نسبت به تبدیل وضع کارکنان پیمانی خود که حداقل ۳ سال در مشاغل حاکمیتی سابقه کار دارند اقدام کنند.

معاون حقوقی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی دولت افزود: قبل از این دستگاهها می بایستی بر اساس تبصره ۲ ماده ۵۷ قانون برنامه برای تبدیل وضع نیروهای پیمانی خود که حداقل ۳ سال سابقه کار مشاغل حاکمیتی دارند از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری کسب تکلیف می کرد که این اختیارات به خود دستگاهها واگذار شده تا در این خصوص تصمیم گیری کنند.

 

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
آزاده
۰۷:۴۲ ~ ۳۰ آبان ۱۳۹۱

یعنی واقعا نتایج استانداری ها بعداز5ماه اعلام میشه؟
یادم نبود پارتی ندارم وامیدی به قبولی نیست
قربونت برم خدا

[پاسخ]

بیکار
۰۱:۲۵ ~ ۶ آذر ۱۳۹۱

پس آزمون استانداری گیلان چه شد؟ آیا برگزار خواهد شد؟ یا همچنان باید چند ماه دیگر منتظر انجام آزمون باشیم و حسرت 200000 ریا ل هزینه بیهوده خرج شده را بخوریم؟

[پاسخ]