نتایج نهایی آزمون استخدامی شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

آگهی استخدام شرکت سرمایه گذاری صنایع شیمیایی ایران

اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران

 

  • نوع خبر : نتایج آزمون استخدامی صنایع شیمیایی ایران

——————————————————————————————————————————-

متن اطلاعیه نتایج
اعلام نتايج نهايي آزمون(نتايج آزمون كتبي و مصاحبه‌ها)
به اطلاع پذيرفته‌شدگان آزمون كتبي مي‌رساند، از امروز نتايج «پذيرفته‌شدگان نهايي» به مرور و با توجه به زمان پايان يافتن مصاحبه‌هاي هر رشته، در سايت اعلام خواهد گرديد. اعلام نتايج به دو صورت انجام خواهد پذيرفت :
1. «اعلام نتيجه شخصي» كه در لينك «اعلام نتيجه نهايي آزمون» قرار داده شده و براي هر شخص به صورت جداگانه اعلام نتيجه شده و حاوي نمرات آزمون كتبي و نمره مصاحبه اين افراد مي‌باشد. همچنين براي «پذيرفته‌شدگان نهايي» تاريخ مراجعه براي ادامه مراحل استخدامي اعلام گرديده است.
2. «اسامي قبول شدگان نهايي و افراد ذخيره» براي هر رشته و مدرك تحصيلي به صورت مجزا و در قالب يك فايل پي دي اف كه صرفا مشخصات فردي قبول شدگان نهايي و ذخيره ها در آن وجود دارد.(در لينك اسامي قبول شدگان نهايي و افراد ذخيره)
 
اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها