اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر سال 92

دانشگاه علوم پزشکی و بهداشتی بوشهر
شهر های مورد نیاز : بوشهر
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

اطلاعيه شماره 1

قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون استخدام قراردادي مورخ 20 و 21/4/92
بدين وسيله به اطلاع کليه پذيرفته شدگان مرحله اول آزمون قراردادي مورخه 20 و 21/4/92 دانشگاه علوم پزشکي بوشهر مي‌رساند که پذيرفته شدگان مذکور جهت انجام مصاحبه تخصصي با توجه به برنامه تنظيمي که متعاقباً از طریق همین سایت اعلام خواهد شد مراجعه و نسبت به تاريخ و محل انجام مصاحبه خويش مطلع شوند.

 

اطلاعيه شماره 2

قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون استخدام قراردادي مورخ 20 و 21/4/92
بدين وسيله به اطلاع داوطلبان استخدام قراردادي مورخه مذکور که به نتيجه مرحله اول آزمون مربوطه اعتراض دارند مي‌توانند درخواست خود را لغايت مورخه 12/8/92 بصورت کتبی به دبيرخانه کميته آزمون استخدامي دانشگاه تحويل نمايند. ضمناً به اعتراض‌هاي که بعد از تاريخ مذکور واصل گردد ترتيب اثر داده نخواهد شد.

 

نتايج آزمون:

اسامي پذيرفته شدگان مرحله اول ديپلم

اسامي پذيرفته شدگان مرحله اول ليسانس

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها