اعلام نتایج آزمون استخدامی شهرداری گلستان تا پایان بهمن ماه

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

اعلام نتایج آزمون استخدامی شهرداری گلستان

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گلستان گفت: نتایج آزمون استخدامی شهرداری های استان، تا پایان بهمن از طریق سایت سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اعلام خواهد شد.

 

  • عنوان خبر : زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی شهرداری های استان گلستان

——————————————————————————————————————————-

متن اطلاعیه

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گلستان گفت: نتایج آزمون استخدامی شهرداری های استان، تا پایان بهمن از طریق سایت سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اعلام خواهد شد.
مهندس ˈسیدمحمدرضا سیدالنگیˈ روز چهارشنبه اظهار کرد: در این آزمون بیش تر نیروها در بخش های عمرانی و شهرسازی، خدمات شهری، برنامه ریزی و اداری مالی، آتش نشانی، کشاورزی، انفورماتیک، فرهنگی آموزشی و … در شهرداری ها جذب می شوند.
به گفته وی، برگزاری این آزمون اقدام مهمی در زمینه برقراری عدالت و ورود نیروهای کارآمد و متخصص در شهرداری ها محسوب می شود.
دبیر کمیته برگزاری آزمون استخدامی شهرداری های استان هم چنین گفت: در این راستا و با هدف سهولت و گزینش نیروهای متخصص و توانمند در بخش آتش نشانی های استان، دبیرخانه مرکزی آزمون عملی استخدام جدید در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان با مدیریت اداره کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تشکیل شده است.
بر اساس دستورالعمل ارسالی از سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، این دبیرخانه دارای یک کمیته داوری متشکل از کارشناسان خبره سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور به عنوان نماینده، متخصصان و کارشناسان خبره سازمان تربیت بدنی و آتش نشانی، پزشک معتمد، روان شناس و مسوولان آموزش است که بر اساس سه برابر ظرفیت قبولی اعلامی از سوی سازمان سنجش آموزش کشور، اقدام به انتخاب بهترین و شایسته ترین فرد برای استخدام در آتش نشانی های استان می کنند.
آزمون استخدامی شهرداری های استان اواخر مهر امسال برگزار و در مجموع هشت هزار و ۸۵۷ نفر داوطلب در این آزمون شرکت کردند.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
احسان انصاری
۱۰:۳۶ ~ ۸ آبان ۱۳۹۲

اگه دیدگاه بنده روبخواهیدمیگم آزمون ها همه سوری برگذارمی شوندوگرنه خیلی هالیاقت برخی جایگاههاراندارند.

[پاسخ]

حرف
۱۷:۲۹ ~ ۴ مهر ۱۳۹۳

از این حرفها زیاد زده شد که قانونمند باشه ولی همین مسولینم کاری ازشون ساخته نیست چون دستور میگیرند وضعیفند چون خودشان همینطوری استخدام شدن یعنی سفارشی وفقط شعار میدن

[پاسخ]