نتایج آزمون استخدامی نهاد ریاست جمهوری سال 92

نهاد ریاست
شهر های مورد نیاز : ----
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون مورخ 15/09/1392 این معاونت می رساند، اعلام نتایج سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان، برای طی مراحل مصاحبه از روز چهارشنبه 20/09/1392
در همین آدرس قابل مشاهده می باشد.

مشاهده نتایج

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
elham
۰۷:۵۶ ~ ۲۴ آذر ۱۳۹۲

کارشناس ارشد حقوقجزا و جرم شناسی جویای کار در امور آموزش ؛ اداری ؛ دانشگاهی و حقوقی و کیفری می باشم . لطفاً پیشنهادات سازنده را با اینجانب در میان بگذارید . با تشکر فراوان

[پاسخ]