اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشگاه صنعتی شاهرود

دانشگاه شاهرود
شهر های مورد نیاز : سمنان
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

فهرست اولیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام قراردادی مورخ ۱۷/۷/۹۴ دانشگاه صنعتی شاهرود

اولویت های آزمون استخدام نیروی قراردادی دانشگاه با توجه به نمرات مکتسبه و سهمیه های لحاظ شده به شرح پیوست جهت مصاحبه عمومی و تخصصی اعلام می گردد. بدیهی است انعقاد قرارداد با افراد پذیرفته شده بعد از مصاحبه و طی فرآیند گزینش منوط به اخذ مجوز از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور خواهد بود. زمانبندی مصاحبه رشته های شغلی حسابدار، کارشناس آزمایشگاه فیزیک شیمی و مکانیک خاک ۱، کارشناس آزمایشگاه کشاورزی ۱ و کارشناس آزمایشگاه کشاورزی ۲ پیوست می باشد و زمانبندی مصاحبه سایر رشته های شغلی متعاقباً اعلام خواهد شد.

 برای مشاهده اسامی قبول شدگان اینجا کلیک نمایید

 برای مشاهده زمان مصاحبه اینجا کلیک نمایید

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها