اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک کارآفرین

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی بانک کارآفرین
شهر های مورد نیاز : ----
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

نتایج آزمون استخدامی 8 آذر ماه  بانک کارآفرین اعلام شد

جهت مشاده نتایج آزمون اینجا کلیک نمایید

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
M
۰۷:۴۱ ~ ۲۷ آذر ۱۳۹۲

کسی قبول شده خداییش؟
برای من زده 40 شدم از 60 که حد نصاب بوده
کی قبول شده از دوستان بگه لطفا

[پاسخ]

بهزاد
۰۰:۳۵ ~ ۱۱ دی ۱۳۹۲

خدایی من جواب تست هاشو خوب زدم قبلا در کتاب استخدامی خونده بودم و اکثرا از این تست هایی که تو اون کتاب بود در این آزمون اومده بود . برای من زده 48 از 60…..اینم مثل اون استخدامی های سرکاری و برای خالی کردن جیب مردمی که بیکارند و دنبال کارهستند بود…. انشاالله اگر الکی باشه این پولو برای درمانشو خرج کنند و خوب نشوند .

[پاسخ]