اعلام زمان مصاحبه و مدارک مورد نیاز استانداری گیلان

استانداری گیلان
شهر های مورد نیاز : گیلان
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی
خبر ۱۴ آبان ۹۲- اعلام زمان مصاحبه و مدارک مورد نیاز

کلیه پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی ۹۲/۴/۱۴ ( که دستگاه اجرایی انتخابی استانداری بوده است ) در رشته های شغلی کشوری مدنی ، حسابدار ، راه و ساختمان روز چهارشنبه ۹۲/۸/۱۵راس ساعت ۸ صبح و کلیه پذیرفته شدگان در رشته های شغلی مسئول دفتر ، مامور حراست ، تحلیل گر سیستم در روز پنجشنبه مورخ ۹۲/۸/۱۶ راس ساعت ۸ صبح جهت انجام مصاحبه تخصصی به همراه مدارک و مستندات زیر به استانداری مراجعه نمایند.اصل شناسنامه و کارت ملی
اصل مدرک تحصیلی و پایان خدمت
مستندات مربوط به بومی بودن برابر مفاد انتشار آگهی
اصل مدارک مربوط به ایثارگری
اصل مدارک مربوط به معلولیت
اصل و تصویر آموزش های طی شده مربوط به رشته شغلی ، کتاب ، تالیف ، ترجمه ، پایان نامه تخصصی ، مقالات چاپ شد

متن اطلاعیه 12 مرداد ماه 92

داوطلبان گرامي لازم به ياد آوري است بر اساس مفاد انتشار آگهي :

1- مدارك پذيرفته شدگان در چارچوب ضوابط و مقررات و شرايط مندرج در آگهي منتشره مورد بررسي قرار خواهد گرفت و شركت در آزمون به منزله تاييد مدارك نمي باشد. لذا مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در متن آگهي و يا ارسال مدارك به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل مربوط به امتحان، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه يا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارائه داده و يا فاقد شرايط مندرج در آگهي بوده است، از انجام مراحل بعدي محروم گرديده و در صورت صدور حكم استخدامي، حكم مزبور لغو و بلا اثر مي گردد.

2- انتخاب داوطلبان استخدام براي انجام مصاحبه تخصصي، حداكثر به ميزان 3 برابر ظرفيت مورد نياز از ميان افرادي كه حد نصاب نمره آزمون عمومي را كسب كرده اند به ترتيب بالاترين نمرات آزمون تخصصي مي باشد.

3- ليست پذيرفته شدگان 3 برابر ظرفيت بر اساس حروف الفبا مرتب شده و ملاك تقدم داوطلبان نمي باشد.

4- در رشته شغلي شهرهايي كه فاقد نام پذيرفته شده مي باشد، هيچ يك از داوطلبان موفق به كسب حد نصاب لازم در آزمون نشده اند.

5- كاركنان غير رسمي و همچنين نيروهاي شركتي به ازاي هر سال سابقه خدمت مربوط و مشابه از (2) درصد و حداكثر (20) درصد كل امتياز در هر يك از مراحل آزمون استخدامي به صورت جداگانه برخوردار شده اند.

6- ايثارگران و معلولين از سهميه قانوني بر اساس مفاد انتشار آگهي برخوردار شده اند.

7- زمان برگزاري مصاحبه تخصصي از طريق دستگاه اجرايي ذيربط به اطلاع پذيرفته شدگان واجد شرايط خواهد رسيد.

دریافت لیست قبول شدگان سه برابر ظرفیت

دریافت نمرات آزمون

معاون توسعه ی مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان گفت : نتایج آزمون کتبی استخدامی استانداری و دستگاههای اجرایی از بامداد روز یکشنبه در پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان به نشانی http://www.gilan.ir قابل دسترسی است و داوطلبان می توانندبرای اطلاع از نتایج این آزمون و شرایط مراحل پس از قبولی به این پایگاه مراجعه کنند .صفرعلی کریمی با بیان اینکه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی پس از بررسی مدارک و انجام مراحل مصاحبه و گزینش مشخص می شوند گفت : نتایج اعلام شده ۳ برابر ظرفیت هرپست سازمانی است و از پذیرفته شدگان این مرحله به ترتیب بالاترین نمرات آزمون برای انجام مصاحبه های تخصصی و گزینش از طریق دستگاههای اجرایی دعوت بعمل می آید .

گفتنی است : آزمون استخدامی استانداری و دستگاههای اجرایی با حضور ۱۵ هزار و ۸۰۰ داوطلب در۸۳ رشته شغلی چهاردهم تیرماه برگزار شد .

متن اطلاعیه 31 تیر ماه 92

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گیلان در جریان بازدید استاندار از روند برگزاری آزمون استخدامی استانداری و دستگاه های اجرایی از اعلام نتایج اولیه این آزمون در نیمه مرداد امسال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی استانداری گیلان به ایرنا، ˈصفر علی کریمی پاشاکیˈ در ادامه این بازدید که با حضور ˈکیهان هاشم نیاˈ استاندار گیلان در حوزه امتحانی دبیرستان برادران شهید نهی قناد انجام شد، اظهار کرد: آزمون استخدامی استانداری و دستگاه های اجرایی صبح امروز (جمعه) با حضور 15 هزار و 800 داوطلب در 83 رشته شغلی برای استخدام در 13 دستگاه اجرایی برگزار شد.

وی افزود : شرکت کنندگان در این آزمون در مدت 150 دقیقه به 100 سوال عمومی و 60 سوال اختصاصی بصورت 4 گزینه ای پاسخ دادند.

به گفته کریمی پاشاکی، آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در 66 حوزه امتحانی در رشت برگزار شد.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت : gilan.ir
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
arman
۲۰:۰۴ ~ ۱۳ آبان ۱۳۹۱

واقعا برا خودم متاسفام,برای همه جوان های كشور متاسفام,واقعا ما داريم در كشور اسلامی زندگی ميكنيم,كی بايد جلو اين دزديا رو بگيره,اسلام و مسلمونی اين نيست كه فقط بريم سفر حج و شكم عربای وهابی رو پر كنيم,بخدا تو اين هفت ماهی كه بيكارم دارم ديوونه ميشم انصاف داشته باشين

[پاسخ]

ميثم
۱۱:۳۰ ~ ۶ بهمن ۱۳۹۱

من بخاطر اينكه 2روز كارت پايان خدمتم ديررسيد نتونستم ثبت نام كنم.غافل از اينكه امتحان7ماه تاخير افتاد.واقعا اين چه برنامه ريزي هست؟
چرا مسئولان گيلان ما اينطورن؟چقدر بيكاري

[پاسخ]

lida
۱۲:۵۷ ~ ۶ بهمن ۱۳۹۱

آرمان واقعاواست متآسفم.مگه هرکی میره حج بادزدی میره؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا بیکار بودن شما چه ربطی به حج رفتن دیگران داره. این همه آدم سالهاست که بیکارن شما هم یکی مثل اونا. تحصیل کرده ی این کشور که شما باشی وای به حال بقیه….
در ضمن یادت باشه که هر شخصی با هر دین و مذهبی احترامش واجب.

[پاسخ]

مهدی
۱۱:۰۵ ~ ۱۳ مرداد ۱۳۹۲

7 ماه بیکاری که چیزی نیست آرمان جان بقیشو نمیگم…..

[پاسخ]

ص
۱۳:۰۶ ~ ۱۳ مرداد ۱۳۹۲

واقعا همه جونا بیکارن مگر اینکه یه جایی بتونی با پارتی بازی و دوست و اشنا یه کاری پیدا کنی .معلوم نیست ما باید چیکار کنیم کی پارتی ما میشه؟!
ای خداااااااااااااااااااااااااا

[پاسخ]

فرانه
۰۹:۲۵ ~ ۱۴ مرداد ۱۳۹۲

لیدا خانوم من هم واسه شما متاسفم.این دزدای به حج رفته برن سرمایه بریزن تو جیب عربای وحشی خوبه؟!!ولی جوونای ما بیکار باشن ها؟؟!!برن حج خانه خدا..؟خانه خدا همینجاست دختر…مث کبک سرتونو کردین تو برف هیچی رو نمی بینید…

[پاسخ]

mahsa
۱۹:۱۲ ~ ۱۴ مرداد ۱۳۹۲

shoma chetor natayejo didi n ? man har chi mizanam baz nemikone linko

[پاسخ]

فرشاد
۱۴:۱۸ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۲

منم واسه همتون متاسفم که بیکارید

[پاسخ]

حامد حمل و نقل
۱۴:۲۲ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۲

هر کی بیکاره و واقعا دنبال کار میگرده کامنت بزاره خودم میبرمش سر کار دادا نگران نباشین. دنیا دو روزه

[پاسخ]

مجید تخم مرغ
۱۴:۲۶ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۲

فرزانه خانوم من برای شما – لیدا خانوم- ایدا خانوم – مهسا خانوم – روجا خانوم (بخاطر اینکه حامد حمل و نقل از اسمش خوشش میاد) و بقیه یی خواهرهای گرامی متاسفم

[پاسخ]

فرشيد
۱۶:۵۱ ~ ۱۳ آبان ۱۳۹۲

ببينيد ما چقدر بيكاريم كه مسئولان ارشد استان ما رو سر كار گذاشتن كامنتاي ما رو مي خونن حال مي كنن كه چقدر در راه برنامي ريزي خودشون موفقند. لطفا اينا رو كم تحويل بگيرين.

[پاسخ]

نسا
۰۵:۴۵ ~ ۱۶ آبان ۱۳۹۲

من سال 89 که این آزمون برگزار شد نفر دوم شدم. چند بار برای مصاحبه رفتم و آخرش هم خانمی رو که از قبل اونجا به صورت قراردادی کار میکرد گرفتند. جالبه که این خانم وسط آزمون بلندشده و رفته بود… اصلا ناراحت نباشید که نتونستید شرکت کنید. وقت و پولتون حروم نشد

[پاسخ]

عباس عدل
۲۱:۰۶ ~ ۱۹ آبان ۱۳۹۲

تا وقتی پارتی بازی ورشوه باشه وضع از این بهتر نمیشه هرکس پارتی وآشنا داشت در این مملکت شغل هم دارد این را من میگویم که سی سال واندی دراین مملکت کار دولتی انجام داده ام من رئیس کارگزینی بودم ولی فرزندانم با تحصیلات دانشگاهی بی کار هستند 0واقعا برای خودم متاسف هستم 0

[پاسخ]

محمد
۱۲:۴۵ ~ ۲۱ آبان ۱۳۹۲

چه قد متاسف در متاسف داریم اینجا

[پاسخ]

فرشاد
۰۶:۰۸ ~ ۲۴ آبان ۱۳۹۲

من امتحان دادم و روی برگه م قبول شدم. تا اینجا که تصحیح اوراق با ماشین بود… امیدوارم از اینجا به بعد که پای آدما و سفارش ها می تونه وسط بیاد، حق و ناحقی صورت نگیره.

[پاسخ]

فرشاد
۰۶:۱۲ ~ ۲۴ آبان ۱۳۹۲

بعضی مسئول ها که امیدوارم تو این امتحان و مصاحبه ها نقشی نداشته باشن، به خاطر اینکه یه “نه” ساده نمی تونن بگن، خیلی راحت حق و ناحق می کنن و مسیر زندگی آدما رو تغییر می دن.
کاش بدونن مسئولیت این کار شون خیلی سنگین تر از “نه” گفتن به نورچشمی هاست.

[پاسخ]

اسماعیل
۱۵:۲۵ ~ ۱۰ آذر ۱۳۹۲

بچه ها توکل به خدا پارتی ما همون. خداست فقط خدا

[پاسخ]

ریحانه
۰۰:۲۴ ~ ۱۹ آذر ۱۳۹۲

حرفهای شما رو خوندم حرف خودم فراموشم شد

[پاسخ]

محمدرضا
۲۰:۱۸ ~ ۲ دی ۱۳۹۲

نظر بنده به عنوان کارشناس اینست که واقعا برای استخدام اطلاع رسانی فرمالیته انجام میدن در این دنیای ارتباطات شماره موبایل همه دست مخابراته چطور برای تبلیغات برای همه پیام میدن نمیتونن استخدام واداره مربوطه وروزنامه اش را به ملت پیام بدن من واقعا شرمنده ام

[پاسخ]

محسن
۱۰:۴۹ ~ ۵ دی ۱۳۹۲

3 ماه از مصاحبه گذشته
خبری هم که نیست
ما هم که بی پارتی نشستیم خونه ببینیم کی خبر میارن==> (متاسفانه شما قبول نشدی)
بریم کاسه گدایی بگیریم دستمون

[پاسخ]

الهام
۰۸:۵۷ ~ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳

شاید واسه نظر گذاشتن در مورد این تاپیک دیگه دیر باشه ولی من الان اینجارو خوندم نظرمو میگم. چرا انقدر اطلاع رسانی ضعیف بود؟! من در مورد استخدام استانداری شنیده بودم و حتی اینکه به تعویق افتاده ولی هر روز هر چی اینترنت رو شخم میزدم به هیچ آگهی و متنی تو این زمینه برخورد نمی کردم. همه این اطلاعات داره بعد از اینکه کار از کار گذشته در اختیار هم قرار میگیره!

[پاسخ]

داداش
۱۲:۲۳ ~ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۴

پاسخ به الهام:
شما اگه یخورده و هر از گاهی کانال شهر خودت شبکه باران رو نگاه میکردی متوجه میشدی..
مثل خود من …
از سال ۹۱ که قرار بود آزمون برگذار بشه و تا سال ۹۲ به تعویق افتاد، شبکه باران اخبار رو پوشش می داد..
حداقل اخبار آخر شب ساعت ۱۱ که بصورت گیلکی هست رو دنبال کنید واسه اطلاعیه های بعدی..
من خودم جزو قبول شده ها هستم و تازه بعد از ۲ سال از آزمون اومدن تحقیقات محلی..
تازه مصاحبه گزینش رو هم پیش رو داریم..
یخورده واسه ما دعا کنید..

[پاسخ]