مجوز جذب و بکارگیری نیروهای قراردادی پذیرفته شده در آزمون ۱۳۹۳

دانشگاه فرهنگیان
شهر های مورد نیاز : ---
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

خبر ۱ مهر ۹۴: مجوز جذب و بکارگیری نیروهای قراردادی پذیرفته شده در آزمون ۱۳۹۳

اداره کل منابع انسانی دانشگاه فرهنگیان طی اطلاعیه ای از مجوز جذب و بکارگیری نیروهای قراردادی پذیرفته شده در آزمون جذب نیروی قراردادی سال ۱۳۹۳ خبرداد.

در این اطلاعیه خطاب به پذیرفته شدگان نهایی آزمون جذب نیروی قراردادی در سال ۱۳۹۳ آمده: مجوز جذب و بکارگیری نیروهای قراردادی پذیرفته شده در آزمون جذب نیروی قراردادی سال ۱۳۹۳ از سوی معاونت توسعه و مدیریت منابع دانشگاه فرهنگیان به مدیریت امور استانی ابلاغ گردید. لذا کلیه پذیرفته شدگان می توانند از تاریخ ۱/۷/۱۳۹۴ در محل خدمت خود حاضر شده و آمادگی خود را جهت اشتغال بکار در پردیس دانشگاهی مربوط اعلام نمایند.
لینک خبر

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها