مجوز استخدام 300 نفردر دزفول

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

اطلاعیه استخدام دانشگاه علوم پزشکی آبادان

رییس دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: مجوز استخدام 300 نفر از سوی این دانشگاه اخذ شده است.


  • عنوان خبر: اخذ مجوز استخدام 300 نفردر دزفول

——————————————————————————————————————————-

متن خبر

رییس دانشگاه علوم پزشکی دزفول گفت: مجوز استخدام 300 نفر از سوی این دانشگاه اخذ شده است. عبدالرحیم صائمی نیا گفت:این نیروهای جدید با برگزاری آزمون استخدامی جذب دانشگاه علوم پزشکی دزفول شده و در بخش های مختلف از جمله بیمارستان این شهر مشغول به کار می شوند. وی افزود:در جذب نیروی کار جدید در دانشگاه علوم پزشکی دزفول اولویت با آقایان بوده و در آزمون استخدامی نیز این مورد لحاظ خواهد شد. رییس دانشگاه علوم پزشکی دزفول با تایید کمبود نیرو در مراکز بهداشتی و درمانی این شهرستان به ویژه در بیمارستان دزفول گفت: با جذب و استخدام این تعداد نیرو مشکل کمبود نیرو در مراکز بهداشتی و درمانی دزفول تا حدودی مرتفع می شود. دکتر صائمی نیا همچنین گفت:تلاش می شود تا آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی دزفول امسال برگزار شود. وی به مشکلات و کمبودهای بخش درمان دزفول اشاره کرد و گفت:به دلیل حجم بالای کار و کمبود امکانات و نیروی انسانی، همواره 90 درصد تخت های بیمارستان دزفول اشغال است. صائمی نیا با بیان اینکه ماهانه به 15 هزار نفر در اورژانس دزفول خدمات رسانی می شود افزود:ادامه این روند و ارائه خدمات مطلوب اورژانسی مستلزم جذب نیروی جدید می باشد. دانشگاه علوم پزشکی دزفول به عنوان قطب بهداشت و درمان شمال خوزستان ، علاوه بر خدمات رسانی به بیماران شهرهای اطراف ، به بیماران استان های همجوار نیز خدمات رسانی می کند.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
محسن
۲۰:۵۴ ~ ۱۴ آذر ۱۳۹۳

با سلام.
بنده هم میخوام ثبت نام کنم.چجوری باید ثبت نام کنم؟

[پاسخ]

زینب
۱۷:۲۴ ~ ۱۲ آبان ۱۳۹۴

لیسانس it رو دارم چطور ثبت نام کنم.

[پاسخ]

saba
۲۳:۳۳ ~ ۱۱ بهمن ۱۳۹۴

سلام،لیسانس نرم افزاردارم چطورثبت نام کنم؟

[پاسخ]

mina
۲۳:۲۹ ~ ۲۱ اسفند ۱۳۹۴

سلام! خواهش میکنم مراحل ثبت نام رو ذکر کنید تا ما هم بتونیم ثبت نام کنیم…!!

[پاسخ]

nazi
۱۲:۰۸ ~ ۱۴ فروردین ۱۳۹۵

من لیسانس مدیریت صنعتی دارم میخوام ثبت نام کنم

[پاسخ]