شرکت‌های دانش‌بنیان خراسان‌رضوی سهمی از تسهیلات احیای تولید ندارند ‌

دانش بنیان
شهر های مورد نیاز : خراسان رضوی
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

شرکت‌های دانش‌بنیان خراسان‌رضوی سهمی از تسهیلات احیای تولید ندارند ‌

سید حسن علم‌الهدایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: باید در نظر داشت که تسهیلات احیای تولید برای شرکت‌هایی در نظر گرفته شده‌ که ورشکسته و راکد بوده و یا با مشکلاتی در این حوره دست به گریبان هستند، درحالی که شرکت‌های دانش بنیان این وضعیت را ندارند.
وی تصریح کرد: تسهیلاتی که در اختیار شرکت‌های دانش بنیان قرار می‌گیرد بیشتر از ‌طریق صندوق نوآوری و شکوفایی و صندوق غیردولتی پژوهش و فناوری است.
رئیس پارک علم و فناوری خراسان‌رضوی افزود: بهره تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی بین ۱۰ تا ۱۲ درصد و بهره‌های صندوق پژوهش و فناوری با نرخ ۴ درصد در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.
علم‌الهدایی خاطرنشان کرد: در بازه زمانی یک سال گذشته ۲ میلیارد ریال تسهیلات از محل اعتبارات صندوق نوآوری و شکوفایی به شرکت‌های دانش‌بنیان خراسان‌رضوی پرداخت شده است.
وی با اشاره به اهمیت شرکت‌های دانش‌بنیان در نهادینه‌کردن اقتصاد‌مقاومتی تصریح کرد: باید ساز و کارهای مربوط به ارائه تسهیلات و بروکراسی‌های اداری مربوط به حمایت از این شرکت‌ها تسهیل شود تا انگیزه جوانان در این بخش کاهش پیدا نکند.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها