سومین آزمون استخدامی برگزار شد/بلاتکلیفی پذیرفته‌شدگان آزمون دوم

سازمان سنجش کشور
شهر های مورد نیاز : ---
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

خبر ۲۲ آبان ۹۵-سومین آزمون استخدامی برگزار شد/بلاتکلیفی پذیرفته‌شدگان آزمون دوم

خبرگزاری تسنیم: سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور روز گذشته با حضور ۴۵۲ هزار نفر برگزار شد این در حالی است که هنوز برخی پذیرفته‌شدگان در دومین آزمون استخدامی از سوی دستگاه‌های ذیربط تعیین تکلیف نشده‌اند.
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور روز جمعه ۲۲ آبان برگزار شد.۴۵۲ هزار و ۶۴۸ داوطلب در دو نوبت صبح و بعدازظهر روز جمعه در سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور، دانشگاه‌های علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش در سال ۹۵ حضور یافتند. وزارت آموزش‌وپرورش در قالب این آزمون اقدام به جذب ۱۰ هزار نیروی انسانی می‌کند.
دومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور نیز در تاریخ ۲۱ اسفند ۹۴ برگزار شد؛‌ نتایج اولیه این آزمون در تاریخ ۱۹ اردیبهشت سال جاری اعلام شد و متعاقب آن پذیرفته شدگان به آزمون حضوری (مصاحبه) فراخوانده شدند اما جواب نهایی برخی دستگاه‌ها از میان ۱۹ دستگاهی که در دومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور اقدام به جذب نیرو کرده بودند، اعلام نشده است.
برخی داوطلبانی که اسامی آنها به عنوان قبول‌شدگان در دومین آزمون استخدامی از سوی سازمان سنجش اعلام شد با طی مراحل مصاحبه که از سوی دستگاه‌های متولی برگزار شد، هنوز تعیین تکلیف نشده‌اند این در شرایطی است که سومین آزمون استخدامی روز گذشته برگزار شد.
سلمان خدادادی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس در این رابطه گفت:‌ یکی از اقدامات خوب دولت یازدهم اجرای قانون استخدامی کشور است و این اقدام دولت در راستای اجرای ماده ۴۶ قانون مدیریت خدمات کشوری است که به دولت اجازه می‌دهد تمام استخدام‌ها را از طریق برگزاری آزمون با نشر آگهی انجام دهد.
وی افزود: در دو آزمون گذشته شاهد برخی مشکلات بودیم از جمله اینکه تمام افرادی که در آزمون پذیرفته شدند،‌ تعیین تکلیف نشدند این آزمون با مجوز سازمان امور استخدامی و با هماهنگی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی توسط سازمان سنجش برگزار می‌شود و بعد از اعلام قبولی از سوی سازمان سنجش، پذیرش افراد توسط دستگاه‌های ذیربط که مجوز استخدام را گرفته بودند،‌ انجام می‌شود.
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت:‌ بسیاری از دستگاه‌ها ظرفیتی را که اعلام کردند به صورت نهایی تعیین تکلیف نکردند، برخی پذیرفته‌شدگان در آزمون استخدامی گذشته با کمسیون اجتماعی مجلس تماس گرفته و گلایه می‌کنند که هنوز تعیین تکلیف نشده‌اند و در دو جلسه‌ای که با حضور رئیس سازمان امور استخدامی برگزار شد تأکید کردیم تکلیف افرادی که در آزمون قبلی پذیرفته شده‌اند،‌مشخص شود.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها