اطلاعیه جذب سرباز معلم در استان یزد

سرباز معلم
شهر های مورد نیاز : استان یزد
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

باشگاه خبرنگاران جوان: مهلت ثبت نام جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان یزد تمدید شد.
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یزد؛ محمدحسین پارساییان رئیس اداره امور اداری آموزش و پرورش گفت: مهلت ثبت نام جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان یزد تا دوشنبه ۶ اردیبهشت ۹۵ تمدید شد فرزندان فرهنگیان واجد شرایط که تاریخ اعزام آنان اول تیر ماه و اول شهریورماه ۹۵ می باشد می توانند  برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر درطرح جذب ” سربازمعلم”  تا تاریخ ۶ اردیبهشت ماه به امور اداری ادارات آموزش و پرورش نواحی ، شهرستانها و مناطق ۱۴ گانه استان مراجعه کنند.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها