آگهی استخدام شرکت مهندسین مشاور طرح و تحقیقات آب و فاضلاب

دعوت به همکاری 1
شهر های مورد نیاز : اصفهان
تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
تاریخ انقضاء : 7 اردیبهشت ماه 95
متن آگهی

شرکت مهندسین مشاور طرح و تحقیقات آب و فاضلاب اصفهان در نظر دارد جهت تکمیل کادر نظارتی یکی از پروژههای خود که تحت تامین مالی بانک توسعه اسلامی میباشد، نسبت به استخدام متخصص تدارکات (Procurement  Expert) با مهارتهای زیر اقدام نماید:

آشنایی کامل با ضوابط و دستورالعملهای بانک توسعه اسلامی و یا بانک جهانی در خصوص تدارکات کالا و کار

داشتن حداقل ۷ سال سابقه کار مفید و مرتبط در تخصص مذکور

توانایی کامل خواندن، نوشتن و مکالمه به زبان انگلیسی.

از علاقمندان واجد شرایط دعوت میشود رزومه خود را از طریق پست الکترونیکی wwcerd@mail.com یا فکس ۳۲۶۷۴۴۷۰-۰۳۱ تا ۱۰ روز پس از تاریخ آگهی ارسال نمایند.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن : 32674470-031
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها