زمان برگزاری آزمون استخدامی شهرداری ها سال 92

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

اطلاعیه شهرداری در مورد تاخیر در ثبت نام چند استان

اطلاعیه‌ درباره‌ تاریخ‌، نحوه‌ پرینت‌ کارت‌ و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون ‌ استخدامی سازمان شهرداریهای کشور در سال ۱۳۹۲

  • عنوان خبر: تاریخ آزمون استخدامی و دریافت کارت آزمون استخدام  شهرداری ها

——————————————————————————————————————————

متن آگهی

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها

لینک دریافت کارت آزمون استخدامی شهرداری ها

اطلاعیه‌ درباره‌ تاریخ‌، نحوه‌ پرینت‌ کارت‌ و محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون ‌ استخدامی سازمان شهرداریهای کشور در سال ۱۳۹۲

ضمن‌ آرزوی‌ موفقیت‌ برای‌ خواهران‌ و برادران‌ داوطلبی‌ که‌ درآزمون‌ استخدامی سازمان شهرداریهای کشور در‌ سال ۱۳۹۲ ثبت‌ نام‌ نموده‌ اند، بدین‌ وسیله‌ به‌اطلاع‌ می‌رساند آزمون در صبح وعصر روز جمعه مورخ ۱۴/۴/۱۳۹۲ در ۸ استان (به شرح جدول مندرج در بند «د» این اطلاعیه) برگزار خواهد شد.کارتهای شرکت در آزمون برای کلیه داوطلبان از روز سه شنبه مورخ ۱۱/۴/۱۳۹۲ براساس‌ مندرجات‌ بند « الف‌» این‌ اطلاعیه‌ بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org  قرار می‌گیرد و داوطلبان پس از پرینت کارت شرکت در آزمون، در صورت وجود نقص احتمالی می‌بایستی به آدرس مندرج در بند «د» این اطلاعیه مراجعه نمایند.

الف‌ – نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون
   کارتهای‌ شرکت در آزمون‌ کلیه داوطلبان از روز سه شنبه مورخ ۱۱/۴/۱۳۹۲ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org  قرارخواهد گرفت. لذا کلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی شرکت‌ در آزمون‌، برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به سایت سازمان سنجش به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات درخواستی یک نسخه پرینت از کارت شرکت در آزمون تهیه نمایند. بنابراین داوطلبان برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً به روش فوق اقدام و براساس نیمروز برگزاری ، تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت‌کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی ویا اصل‌شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.
ب- داوطلبان چنانچه درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون مغایرتی مشاهده نمودند، لازم است به شرح زیر اقدام نمایند.
۱- با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون ، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای ۱ ،۲،  ۴، ۵، ۶، ۸، ۱۱ ،۱۲، ۱۳، ۱۴و ۱۵(شامل نام خانوادگی و نام، سال تولد، شماره شناسنامه‌، کد ملی ، دین ، تاریخ فارغ التحصیلی، سهمیه ایثارگری، معلولین عادی و محل جغرافیایی مورد تقاضا جهت استخدام ) کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور از طریق لینک مربوط حداکثر تا تاریخ ۱۴/۴/۹۲ منحصراً به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات، نسبت به اصلاح موارد اقدام نمایند. شایان ذکراست چنانچه موارد اصلاح شده مغایر با ضوابط آزمون باشدمورد یا موارد اصلاحی لحاظ نخواهد شد و در صورتیکه نسبت به بندهای ۳، ۹ و ۱۰ (جنس، رشته شغلی مورد تقاضا و مقطع تحصیلی) تفاوتی مشاهده نمودند ضروری است در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه  مورخ ۱۲ و ۱۳/۴/۹۲ از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۲:۰۰ و ۱۴:۰۰ الی ۱۸:۰۰ به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه­ی رفع نقص براساس جدول مندرج در بند «د» مراجعه نمایند.
۲- چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلب فاقد عکس می باشد و یا عکس روی کارت دارای اشکالاتی از جمله ، واضح نبودن عکس واشتباه عکس می باشد و یا چنانچه موفق به پرینت کارت  شرکت در آزمون نشده اید ضروری است در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ  ۱۲ و ۱۳/۴/۹۲ از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۲:۰۰ و ۱۴:۰۰ الی ۱۸:۰۰ با بهمراه داشتن ۲ قطعه عکس ۴ ´ ۳ و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار شخصاً به باجه رفع نقص‌حوزه مربوطه (براساس جدول مندرج در بند «د») مراجعه نمایند و موضوع را دنبال نموده تا مشکل برطرف گردد.
ج- تذکرهـای مـهم:
۱- همزمان با قرار گرفتن کارت شرکت در آزمون بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org  بمنظور آگاهی بیشتر داوطلبان از ضوابط آزمون ، برگ راهنمای شرکت در آزمون نیز بر روی سایت قرار داده می شود تا هر داوطلب با مطالعه دقیق آن برای حضور در جلسه آزمون و پاسخگویی به سوالات اقدام نمایند. در صورت ضرورت داوطلبان می­توانند از آن پرینت تهیه نمایند.
۲- در زمان حضور درجلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.
۳- هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ ، مدادتراش ، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.
۴- درب‌های ورودی حوزه های امتحانی صبح راس‌ ساعت‌ ۰۰/۸ (هشت صبح) و در نوبت عصر ساعت ۳۰/۱۴ ( دو و نیم  بعدازظهر) بسته خواهد شد و لذا به داوطلبان توصیه می‌شود قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در جلسه آزمون حاضر باشند. شروع فرآیند برگزاری آزمون در نوبت صبح راس‌ ساعت‌ ۳۰/۸ (هشت و نیم صبح) و در نوبت بعدازظهر راس ساعت ۰۰/۱۵ (۳ بعدازظهر) می باشد. لذا از ورود داوطلبان پس از بسته شدن درب سالن های امتحانی به حوزه امتحانی ممانعت بعمل خواهد آمد.
۵- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله ماشین حساب، کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، بی سیم، جزوه، کتاب، هرگونه  نت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند.
۶- باتوجه به اینکه داوطلبان می­بایستی در زمان ثبت نام نسبت به مطالعه و رعایت شرایط و ضوابط مندرج در آگهی استخدامی ( از قبیل تناسب رشته شغلی با نوع جنسیت پذیرش و رشته تحصیلی‌ و .. ) اقدام می­نمودند، لذا چنانچه در هر مرحله از آزمون مشخص شود داوطلب فاقد شرایط لازم می باشد، مسئولیت ناشی از عدم رعایت شرایط و ضوابط به عهده داوطلب میباشد.
 د‌ – جدول نام استان و شهر برگزاری آزمون و آدرس محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون :
.
ردیف
نام استان
نام شهر
آدرس محل رفع نقص کارت شرکت در آزمون
۱
البرز
کرج
کرج – انتهای رجایی شهر – بلوار موذن – دانشگاه آزاد اسلامی – ضلع جنوبی دانشگاه
۲
فارس
شیراز
شیراز – خیابان ساحل غربی – مجتمع فرهنگی رفاهی دانشگاه شیراز
 ۳
چهارمحال و بختیاری
شهرکرد
شهرکرد – رحمتیه – دانشگاه آزاده واحد شهرکرد – ساختمان اداری
۴
یزد
یزد
یزد – بلوار دانشگاه – پردیس اصلی دانشگاه یزد – جنب بانک تجارت
۵
قم
قم
قم – پردیسان – درب ورودی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم
۶
اصفهان
اصفهان
اصفهان-خیابان توحید- بعد از مجتمع فرشچیان- کوچه امامت – مرکز آموزش جهاد دانشگاهی
۷
تهران
اسلامشهر
اسلامشهر – میدان نماز – خیابان ادارات (صیادشیرازی)- دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر
رودهن
رودهن – بلوار شهید مطهری – مجتمع دانشگاه آزاد اسلامی واحد رودهن
۸
کرمانشاه
کرمانشاه
کرمانشاه- طاق بستان- باغ ابریشم- پردیس دانشگاه رازی- دانشکده علوم
تذکر مهم: آدرس دقیق محل برگزاری آزمون در کارت شرکت در آزمون داوطلبان درج گردیده است.
اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
آزاده
۱۴:۰۴ ~ ۱۱ تیر ۱۳۹۲

از کدوم قسمت سایت سنجش کارت و پرینت بگیریم؟؟؟؟؟
———–
مدیر سایت : هنوز لینکشون رو فعال نکردن http://www.sanjesh.org/FullStory.aspx?gid=11&id=987

[پاسخ]

آزاده پاسخ در تاريخ تیر ۱۱ام, ۱۳۹۲ ۲:۲۶ ب.ظ:

از این همه سرعت عمل در پاسخگویی ممنونم.من خیلی وقته تو سایتتون میام.درسته هنوز کار پیدا نکردم ولی شما واقعا زحمت میکشید.خدا ایشالله آرزوهای شما رو براورده کنه.حداقل استرس روزنامه خریدن و تمام سایتای دنیارو گشتتن و ندارم

[پاسخ]