دورکاری کارمندان دولت/تجدید نظر در آزمون های استخدامی

کار
شهر های مورد نیاز : ---
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

جانشین معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور گفت :‌ بررسی ها نشان می دهد ، دورکاری به دلیل نداشتن مبنای علمی ، باعث کاهش کارایی دستگاهها می شود.

محمود عسگری آزاد افزود : در هیچ کشوری دورکاری به این شکل یافت نمی شود و بررسی ها نشان می دهد با اجرای دورکاری هم افرادی که دور کاری انجام می دهند و افرادی که این کار را نمی کنند ، هر دو احساس تبعیض می کنند.

وی ادامه داد :‌ دورکاری باعث جدا شدن کارمند از مجموعه کاری خود می شود ، کارایی نیروی انسانی را کاهش می دهد و باعث می شود گاهی افراد در ساعت دورکاری مشغول شغل دوم شوند.

جانشین معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور گفت :‌ در دورکاری ایجاد زیرساخت ها اهمیت زیادی دارد به گونه ای که ارتباط کارمند و دستگاه مربوطه حفظ شود و امکان آنلاین بودن و ارائه گزارش فراهم باشد ، اما مشاهده می شود به دلیل نبودن زیر ساخت ها ارتباط کارمند با دستگاه ذی ربط قطع شده است.

عسگری آزاد گفت: آنچه باید اجرا می شد برون سپاری بودن است ، یعنی دستگاههای دولتی بخشهایی از فعالیت های خود را به بخش غیردولتی واگذار کنند تا هم کوچک سازی دولت دنبال شود و هم کا رایی و کاهش هزینه تحقق یابد.

وی گفت : در مواردی حتی دیده شده است  دستگاهها به دلیل فزونی نیروی انسانی خود نسبت به فضا و امکانات ، دست به اجرای دورکاری زده اند و این نشان می دهد وقتی قواعد کار مشخص نباشد هر اتفاقی ممکن است ، روی دهد.

جانشین معاون توسعه مدیریت : ساماندهی آزمون های استخدامی 

جانشین معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور گفت : آزمون های استخدامی که ضوابط قانونی در آن رعایت نشده است ، تجدیدنظر می شود.

محمود عسگری آزاد افزود: اشکالی که در مورد آزمون های استخدامی پیش آمده ، این است که بعضی از مجوزها برای استخدام که به دستگاهها داده شده و همچنین بعضی آزمونهایی که برگزار شده فاقد ضوابط قانونی بوده است.

وی با اشاره به ابطال طرح مهر آفرین از سوی رئیس جمهور گفت:‌ بعضی از دستگاهها بدون توجه به این مسئله اقدام به برگزاری آزمون استخدامی می کردند.

جانشین معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور ادامه داد : در دولت جدید دستورالعملی به دستگاههای اجرایی داده شد تا بر اساس فرم مشخصی اطلاعات آزمون های استخدامی برگزار شده را گزارش کنند تا بررسی شود و اگر ضوابط قانونی رعایت شده باشد ، دیگر مراحل استخدام برای پذیرفته شدگان انجام شود.

عسگری آزاد ادامه داد : چنانچه در بررسی مشخص شود، ضوابط قانونی در برگزاری آزمون استخدام رعایت نشده است، روند ادامه کار متوقف خواهد شد.

وی درباره مدت زمانی که برای تعیین تکلیف وضعیت آزمون های استخدامی لازم است ، گفت‌: هنوز مشخص نیست چه تعداد‌ آزمون با چه نتایجی برگزار شده است.

منبع خبر آنلاین

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
مرضیه
۰۸:۵۵ ~ ۲۲ آذر ۱۳۹۲

خواهشا در مورد استخدام و کار جووونا فکری کنید من فوق لیسانسم 31 سالمه و هنوز بیکارم با تشکر

[پاسخ]

رضا
۰۹:۴۴ ~ ۲۲ آذر ۱۳۹۲

از دولت تدبیر وامید بخاطر رعایت عدل وانصاف در همه امور بخصوص امور استخدامی که قبلا با عدم نظارت و بی حساب کتابی وپارتی بازی …برگزار می شدند، تا حق ما ضعیفان به راحتی خورده شودو از اینکه دولت محترم از ادامه روند آن جلوگیری نمود کمال تشکر وقدر دانی را دارم.

[پاسخ]

حسيني
۱۰:۴۷ ~ ۲۲ آذر ۱۳۹۲

باسلام به اقاي عسکري ازاد بفرماييد پس جواب اين همه جوان که کلي انرژي وهزينه صرف کرده اند چه خواهد چه کسي جواب گو هستش ،چرا به همين سادگي ملت رو به مسخره ميگيريد؟

[پاسخ]

مینا
۱۲:۲۳ ~ ۲۲ آذر ۱۳۹۲

در استان خراسان شمالی دو آزمون توسط ادارات برگزار شد که گفتند یک ماهه جوابش رو میدن اما شش ماه گذشته لا اقل تو ساماندهی تون مجبورشون کنید هزینه ثبتنام داوطلبان رو برگردونند

[پاسخ]

pegah
۱۲:۵۱ ~ ۲۲ آذر ۱۳۹۲

سلام خواهشا وقتی در رشته های دانشگاهی مثل عمران و مکانیک ومعدن و….پزیرش زن دارند در استخدامی ها هم پذیرش زن داشته باشید

[پاسخ]

مانا
۱۳:۱۱ ~ ۲۲ آذر ۱۳۹۲

در دولت قبلی همه پارتی دارها استخدام شدند و فکر نکنم دیگه جایی واسه ما مونده باشه!!!!!!!با ولله قسم افرادی بی سواد و بی اعتقاد همه مشغول بکار شدند.

[پاسخ]

کوروش
۱۳:۲۵ ~ ۲۲ آذر ۱۳۹۲

پگاه خانوم این رشته ها به درد شما ها نمیخوره برو حسابداری نمیدونم هر رشته ای میخوای بری برو فقط دور مکانیک خط بکش. خواهشا خانوم ها تو این رشته ها نیان که دارن بازار کار را در این رشته هم خراب می کنند .

[پاسخ]

علی
۱۳:۴۲ ~ ۲۲ آذر ۱۳۹۲

سلام.خراسان جنوبی خصوصا جهاد کشاورزی فقط بر اساس پارتی بازی قبلا استخدام نموده لطفا پیگیری نمایید.حق ما رو تضعیف نموده اند.حتی افراد دارای سابقه زندان رو استخدام کردند.

[پاسخ]

mohammad
۱۳:۴۶ ~ ۲۲ آذر ۱۳۹۲

دوستان متن آگهی رو با دقت بخونید!!!!!!!!!!!؟؟مربوط به آگهی جدید قوه قضاییه !!

توضیح اینکه به استناد ماده ۲۱ قانون جامع حمایت از ایثارگران، افراد مشروحه ذیل از شرکت در آزمون معاف می‌باشند (هماهنگی لازم در این خصوص قبلاً با بنیاد شهید و امور ایثارگران بعمل آمده است).
• خانواده شاهد:شامل والدین، همسر، فرزند، خواهر و برادر شهید، مفقودالاثر و اسیر
• جانبازان و آزادگان
• همسر و فرزندان جانبازان ۲۵% و بالاتر
• فرزندان و همسران آزادگان با سابقه اسارت یک سال و بالاتر

[پاسخ]

بی نام
۱۴:۳۰ ~ ۲۲ آذر ۱۳۹۲

با سلام خدایا شما هم خود ت می دانید ما جوانان این سرزمین نمی دانیم چکاربکنیم چه خاکی به سرمان بریزیم یکی میاد یه کار انجام میده دیگری میادمی گوید اشتباه کرده آقا مگر ما جوانان موش آزمایشگاهی هستیم تا شما ها این همه آزمایش برروی ما انجام میدین شما را به حضرت صاحب امر قسم این همه پدر ما را در نیاورید

[پاسخ]

سارا
۱۴:۳۶ ~ ۲۲ آذر ۱۳۹۲

دورکاری در ادارات باعث کم کاری کارمندان شده، به طوریکه مراجعین هفته ها کارشون عقب میفته چون باید منتظر بشن که کارمند محترم کی میاد سر پستش تا شاید زحمت بکشه کارای معوقشو یه نگاهی بندازه، نمونه بارزش سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین

[پاسخ]

نام شما
۱۶:۰۷ ~ ۲۲ آذر ۱۳۹۲

سلام
من دانشجوی ترم سوم مدیریت فناوری اطلاعات هستم و 25 ساله.کارشناسیم مدیریت بازرگانی بود.همچنان بیکار

[پاسخ]

مریم
۱۷:۵۷ ~ ۲۲ آذر ۱۳۹۲

سلام.من فوق لیسانس زمین شناسی دارم و هنوز بیکارم .درضمن لیسانسم علوم تجربی طرح معلمان هستش و تو اموزش و پرورش کاری برام نیست حتی واسه تدریس در پیش دبستانی!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

s
۱۹:۰۴ ~ ۲۲ آذر ۱۳۹۲

اینکه از ایثارگران وخانواده هاشون آزمون گرفته نمیشه همش دروغه
اگه دروغ نبود ما الان 5 سال با مدرک فوق لیسانس بیکار نبودیم
باور نکنید و حرص نخورید

[پاسخ]

طوطی
۲۱:۱۴ ~ ۲۲ آذر ۱۳۹۲

سلام
استان خراسان شمالی شهریور یه آزمون برگزار کرد ،ولی نمیدونم چرا نتایجا رووو نمیزنن!تو رو خدا این چه وضعیه ما داریم ،زنگ میزنم میگن معلوم نیس! تو سلیتشونم اصن هیچی نمیزنن!

[پاسخ]

sahar
۲۳:۱۹ ~ ۲۲ آذر ۱۳۹۲

با سلام..بنده فارغ التحصیا ارشد زبان انگلیسی هستم که متاسفانه نتونستم شغلی که مناسب با رشته تحصیلی و متناسب با مدرک تحصیلی لم پیدا کنم بجز کارهای موقت و بدون سابقه ی بیمه ایی چون تدریس در اموزشگاههای خصوصی و ترجمه متون و….متاسفانه به راحتی دیده می شود که اشخاصی با مدارک تحصیلی پایین چون دیپلم و..در مهمترین قسمتهای موسسات اداری چون بانک مشغول به کار هستن.اگر طرح تبدیل نیرو منصفانه اجرا شود مطمئنا حق کسانی که مدارج بالا دارد مثل من ضایع نمی شود و تا حدودی عدالت اجرا می شود.

[پاسخ]

آصف
۰۰:۵۹ ~ ۲۳ آذر ۱۳۹۲

با سلام،
آصف مدنی هستم، ارشد اکتشاف نفت با معدل 19.58 با چندین مقاله ی علمی و کتاب و سابقه کار و عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و عضو بنیاد ملی نخبگان و و و هم اکنون 4 ماهی است بیکارم. از تمامی شرکت کنندگان در آزمون 5 اردیبهشت 1392 خواهشمندم یه اعتراض کلی در مورد آزمون برگزار شده به وزیر یا آقای رئیس جمهور ارائه بدیم، هیچ کدوم از ما فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد مهندسی نفت و دوستان من قبول نشده اند. یکی بگه پس کی قبول شده. آخه این چه وضعیتیه که هیچ کس پاسخ گوی این همه بیکاری و بی عدالتی نیست؟؟؟؟؟

[پاسخ]

آصف
۰۱:۰۵ ~ ۲۳ آذر ۱۳۹۲

خدایا خواهش می کنم با همه ی کسانی که با پارتی و بی عدالتی سر کار رفته اند، به فجیح ترین وضع حکم کن.

[پاسخ]

omid
۰۴:۰۶ ~ ۲۳ آذر ۱۳۹۲

سلام به همه دوستان بیکار
ادمین محترم سایت لطفا کامنت من رو حذف نکن تا بقیه دوستان هم از تجربیات من استفاده کنن :
من فکر کنم دولت تدبیر وامید برای شما یک راه چاره اختراع می کنه .یک آزمون سراسری برگزار می کنه واسمش رو بجای آزمون ادواری اینبار می گذاره مثلا آزمون شایسته سالاری. بعد اینطوری یه عده کمی رو که خودشون می خوان گلچین می کنن بقیه رو هم برای سالها می گذارند سر کار که هر دفعه روزنامه آگهی می دن شما این فرمها رو پر کنن ونمرات کلی خودتون رو در این آزمون هم وارد کنین.البته این عده بعد از یه مدت می فهمن که واقعا سر کار هستن وبیخیال می شن. چند سال بعدش هم این دولت عوض می شه و اصلا دیگه این آزمون رو قبول نداره !!!
من که دارم اینو براتون می نویسم بخدا شاگرد اول دانشگاهمون بودم الان 33 سال دارم و تو چند سالی که دنبال استخدام دولتی بودم جز پارتی بازی چیزی ندیدم . هنوز نتونستم ازدواج کنم و شبها بالشم رو بجای اینکه زیر سرم بگذارم با دستام بغل می کنم امیدوارم شما بروز من نیفتین جوونها
اصلا اهل هیچ گونه اعتیادی نیستم و حتی اگر بدبخت ترین آدم هم بشم دنبال این کار نمی رم . همین قدر می دونم که همین روز ها در آرزوی داشتن یک زندگی معمولی یک شغل یک همسر و فرزند این دنیا رو ترک می کنم .
فکر میکنم توی این سایتها ما که این مشکل مشترک رو داریم بهتره که با هم درد دل کنیم چون دولتها که اصلا به فکر ما نیستن خیلی چیزا ی دیگه هم می تونم بگم تا روشن شین ولی متاسفانه ممکنه سیاسی تلقی بشه

[پاسخ]

saeed
۰۸:۰۷ ~ ۲۳ آذر ۱۳۹۲

پارسال برج 11 آزمون استخدامی امور مالیاتی قبول شدم .هفت خان رستم رو هم تا حالا رد کردم .اما هنوز خبری نیت .تورو خدا این بار دیگه پارتی بازی در نیارین.خسته شدم .زنم کلی امیدواره

[پاسخ]

عادل
۰۹:۲۰ ~ ۲۳ آذر ۱۳۹۲

با سلام
همه حرفایی که راجع به آزمون استخدامی زده می شه کشکه!!!
تا پارتی نداشته باشی جایی استخدام نمی شی!!!
من صدها مصداق برای اثبات حرفم دارم بی خود خودتون رو خسته نکنید!!!
اگه مملکت ما دست باسوادها بود الان وضع ما این نبود!!!

[پاسخ]

بیکار
۱۱:۳۸ ~ ۲۳ آذر ۱۳۹۲

بیکار

[پاسخ]

خراسان شمالی
۱۲:۰۳ ~ ۲۳ آذر ۱۳۹۲

دوستان در طی این هفته احتمالا نتیجه یکی از آزمون ها اعلام خواهد شد.
پس برید دنبال یک پارتی گردن کلفت ، ربطی به دولت ها نداره
همیشه داشتنش کارسازه……کاری هم به شعارهای کلیشه ای ندارم

[پاسخ]

ahmad
۱۷:۴۸ ~ ۲۳ آذر ۱۳۹۲

نتیجه آزمون فولاد هرمزگان
نوشته به دليل نداشتن سابقه کار غير مجاز
حتی برگه منو تصحیح هم نکردن
خدا اينهمه درس خوندم

چرا موقع ثبت نام ذکر نکردين که الزاميه
(نوشته بود اونايي که دارن فقط در اولويت هستند)
چرا گذاشتين ثبت نام کنيم
چرا کارت صادر شد برام
شما اگه برخي موارد رو اشتباه وارد مي کردي ايراد مي گرفت
چرا واسه سابقه کار ايراد نگرفت
من سوال ها رو خيلي خوب جواب دادم مطمئن بودم قبولم
خدا جواب گارتون رو بده
دارم ميميرم از درد
پارتي بازي تا اين حد
با افتخار فولاد هرمزگان تو سايتشون نوشتن رتبه اول استخدامي جنوب
قلبم داره وايميسه
اين همه سختي راه و هزينه

[پاسخ]

مهدی
۲۲:۲۴ ~ ۲۳ آذر ۱۳۹۲

باسلام
خواستم بگم این دروره زمونه شاغل شدن مثل چرخه حیات شده.اونایی که قویترن یا به قویترهاوصلن زنده میمونن و بقیه از چرخه حذف میشن.به یاد آدم سوزی های هیتلر میندازه آدمو.ضعفارو میکشت

[پاسخ]

فاطمه
۱۰:۲۲ ~ ۲۴ آذر ۱۳۹۲

اسم استخدامی رو ک میبینم سر درد میگیرم.بدتر وقتی که کسایی رو میبینم سر کارن که نه تخصصشو دارن نه صلاحیت ولی همچنان هستن و گویا همچنان خواهند بود….
خدایا خودت به داد ما جوونا برس!

[پاسخ]

کاردو
۱۲:۳۱ ~ ۲۴ آذر ۱۳۹۲

من که کلی درس خوندم تو دانشگاههای ملی تهران چه کناهی دارم که جانبازٰ بنیاد شهید…… نیستم

[پاسخ]

parisa
۱۴:۰۵ ~ ۲۴ آذر ۱۳۹۲

بلاخره ما جوونا تکلیفمون چیه؟ کی میخواد جواب ما رو بده من فوق لیسانس مدیریت بازرگانی دارم لیسلنس زبان دارم تو استان همدان زندگی می کنم به هر دری زدم که برم سریه کارآینده دارودرست درمون .چند روز پیش رفتم استانداری پیش هر کسی رفتم میگه خانم استخدامی نیست. تو شرکتای خصوصی هم اوضاعش افتضاحه (چند وقت پیش مدارک بردم براشون یکی از کارکنانش بهم گفت اگه شرافتتو دوست داری اینجا کار نکن….)آخه پس من که با 1000تا امید وآرزو و با سختی این همه درس خوندم و شرافتمم دوست دارم استعداد زیادی در زمینه کاریم دارم نه پارتی دارم نه پول چی کار باید کنم؟!!

[پاسخ]

بی نام
۲۳:۰۳ ~ ۲۴ آذر ۱۳۹۲

با سلام
منم شرایط شمارو دارم می خوام نهایت تلاشمو بکنم و از این کشور برم …

[پاسخ]

asma
۰۷:۳۳ ~ ۲۵ آذر ۱۳۹۲

خواهشا به تحوه استخدام نهاد كتابخانه هاي عمومي كه امتحانش اسفند پارسال ومصاحبه اش ارديبهشت ماه بودهم توجه كنيد واقعا بي عدالتي و پارتي بازي كردند

[پاسخ]

تنهاي تنهاي تنها…
۱۶:۵۶ ~ ۲۶ آذر ۱۳۹۲

سلام
افتخار ميكنم هموطن هاي تحصيلكرده و با فرهنگي مث شما دارم ما جوونهاي دهه 60 نسل سوخته ي اين كشوريم هيشكي نميتونه واسه ما كاري بكنه اين تقدير ماست.قشرجوون تحصيلكرده زياد داريم اما هممون
تنهاي تنهاي تنهاييم…

[پاسخ]