دوره کارآموزی کارکنان تازه استخدام پتروشیمی بندر امام آغاز شد

شرکت پتروشیمی امام
شهر های مورد نیاز : خوزستان
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی
دوره کارآموزی کارکنان تازه استخدام پتروشیمی بندر امام آغاز شد
مدیر منابع انسانی شرکت پتروشیمی بندر امام گفت: آموزش دوره‌های عمومی و فنی به کارکنان تازه استخدام شرکت سهامی پتروشیمی بندر امام از صبح امروز آغاز شد.
به گزارش خبرگزاری فارس از بندرامام، سیروس آقایار صبح امروز در حاشیه آغاز دوره کارآموزی کارکنان تازه استخدام پتروشیمی بندر امام در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از ابتدای تیرماه سال جاری با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته از سوی مدیریت منابع انسانی این شرکت کارآموزان تازه استخدام پتروشیمی بندر امام زیر نظر اساتید برجسته، دوره‌های آموزشی عمومی  و فنی را طی خواهند کرد.
وی با تأکید بر جایگاه آموزش در ارتقای توان علمی و تخصصی کارآموزان جدیدالورود این شرکت افزود: 80 نفر از پرسنل تازه استخدام پتروشیمی بندر امام در مدت زمان شش ماه به فراگیری تمامی نکات لازم در رابطه با فرهنگ سازمانی و شغل‌های تخصصی مورد نظر خواهند پرداخت.
به گزارش خبرگزاری فارس، آزمون استخدامی شرکت سهامی پتروشیمی بندر امام در بهمن ماه سال گذشته در راستای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز این شرکت با حضور بیش از 2 هزار داوطلب در مقاطع کاردانی و کارشناسی در رشته شیمی با گرایش‌های مورد نیاز برگزار شد.
اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
پتروشيمي
۰۶:۴۷ ~ ۳ تیر ۱۳۹۳

با سلام
هرچي گفته برا خودش گفته
آره 2000 نفر ؟؟؟؟
كاري كردن كه فقط 500 نفر تونستن خودشونو سر جلسه برسونن!!!!
كجاي دنيا دو روز قبل از آزمون بدون اعلام قبلي كارت ورود به جلسه توزيع ميكنن؟؟؟؟؟؟؟

فقط خواستن بچه هاي خودشون بيان سر كار

[پاسخ]

متاسف
۰۶:۵۴ ~ ۳ تیر ۱۳۹۳

اينا هم شورشو در آوردن
دارن با اسم بومي بازي هر كاري كه دلشون مي خواد مي كنن
كسي هم نيست به فكر ما باشه
يه مشت بي سوادو از تو بچه هاي خودشون بر داشتن بعد دلشونم خوشه كه نفرات شايسته انتخاب كردن

[پاسخ]

یه بیکاره فوق لیسانس
۱۰:۱۹ ~ ۴ تیر ۱۳۹۳

تمام مملکت همینه… کلا وزارت نفت و زیر مجموعه هاش نفتو مال خودشونو بچه هاشون میدونن تا پایان دنیا

[پاسخ]