زمان دریافت کارت ورود به جلسه و آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران در تهران

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

آگهی استخدام بانک رفاه کارگران در تهران

زمان دریافت کارت ورود به جلسه و آزمون استخدامی بانک رفاه کارگران در تهران

  • شهرهای مورد نیاز : تهران
  • تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون : 1 بهمن ماه 91
  • تاریخ آزمون : 5 بهمن ماه 91

——————————————————————————————————————————-

متن خبر

– زمان برگزاری آزمون روز پنجشنبه مورخ  ۵/۱۱/۹۱ ساعت ۹ صبح دردانشگاه امیرکبیرمی باشد.

۲- داوطلبین مجازند جهت دریافت کارت آزمون ازطریق سامانه بانک ازتاریخ ۱/۱۱/۹۱ لغایت ۴/۱۱/۹۱ اقدام نمایند.

۳- کلیه داوطلبین مجازبه شرکت درآزمون استخدامی می بایست یک ساعت قبل ازبرگزاری آزمون مزبور درمحل حضور یابند و همراه داشتن وسائل لازم جهت پاسخگویی به سوالات (ازقبیل مداد سیاه نرم و پاک کن و…بجز ماشین حساب ) الزامی است .

۴- کلیه داوطلبین دارای کد رهگیری و ملی چنانچه درصدورکارت آزمون بامشکل مواجه گردیدند با شماره تلفن های ۸۸۷۷۱۸۵۰ داخلی ۴۴۲ و ۴۴۱ جهت رفع اشکالات موجود تماس حاصل نمایند.

۵- مواد آزمون شامل دروس عمومی ( ادبیات فارسی ، زبان انگلیسی ، معارف اسلامی ، کامپیوتر وریاضی ) و دروس تخصصی دررشته مربوطه خواهد بود.

۶- مدارک و سوابق واصله کلیه افراد متقاضی که به هرنحوی از انحاء با مفاد مندرج در اطلاعیه استخدامی مغایرباشد ، حتی درصورت دریافت کارت وشرکت در آزمون استخدامی چنانچه درهرمرحله ای از فرآیند مزبور شناسایی گردند از ادامه فرآیند جذب آنان ممانعت بعمل آمده و هیچگونه حقی ازنظر اولویت درجذب واستخدام برای افراد مزبور متصور نخواهد بود.

جهت دانلود سوالات بانک رفاه کارگران اینجا کلیک نمایید

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها