دریافت کارت آزمون استخدامی پست بانک ایران

پست بانک ایران
شهر های مورد نیاز : ----
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون جذب نیروی پست بانک ، از روز ۱۳۹۳/۱۰/۱۶ الی ۱۳۹۳/۱۰/۱۸ در سایت http://www.PostBank.lms.ir قابل مشاهده می باشد.

دریافت کارت به ورود جلسه آزمون استخدامی پست بانک ایران

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت : PostBank.lms.ir
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
ناشناس
۰۱:۰۲ ~ ۲۱ دی ۱۳۹۳

سلام به همه، این هم یه مسخره بازی دیگه ست،آشناهای خودشون از قبل رفتن سرکار،پس لطف کنید پول نازنینتان را توی جیب این بی شرف ها نریزید.شایسته سالاری این ها همش دروغه محزه،کسانی انتخاب شدن از قبل که شایسته این سمت نیستن.

[پاسخ]

تارا
۱۲:۴۶ ~ ۲۴ دی ۱۳۹۳

من یکی از شرکت کننده های این آزمون مسخره بودم. قبلا فکر میکردم که این آزمون ها تنها مشکلشون فرمالیته بودنشونه! حالا فهمیدم که یه مشت آدم بی سواد طراح سوالات هستند. آخه یکی نیست بگه تو که نمی تونی با داشتن تمام امکانات و نه تنها با تکیه به دانش!!! خودت ی جمله به انگلیسی بنویسی چرا شدی طراح سوال؟!!! آخه بی سوادی هم حدی داره یعنی توی این بانک که می خواد به قول خودش متصدی امور ارزی بگیره یه آدم نبوده که سوال ها رو طرح کنه؟!! تاز جالب تر اینه که چنین کسانی بخوان با شما مصاحبه کنن. باور کنید اگه شاگردهای من میخواستن سوال های تخصصی این آزمنو رو طرح کنن حداقل از یه سایت انگلیسی کمک میگرفتن که اینجوری سوتی ندن.

[پاسخ]

مجید
۱۴:۰۵ ~ ۲۶ دی ۱۳۹۳

نتایج کی اعلام میشه؟

[پاسخ]