جذب 52 آتش نشان از طریق آزمون عملی در سیستان و بلوچستان

آتش نشانی
شهر های مورد نیاز : سیستان و بلوچستان
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

52 آتش نشان از طریق آزمون عملی در شهرداری های سیستان و بلوچستان جذب می شوند
مديركل دفتر امور شهري و شوراهاي استانداري سیستان و بلوچستان گفت: به منظور تامین نیازهای شهرداری های استان تعداد 52 آتش نشان از طریق آزمون عملی مورد استخدام قرار می گیرند.به گزارش خبرنگار مهر، محمود ملاشاهی روز شنبه با اعلام این مطلب به خبرنگاران گفت: در آزمون عملی که در همین رابطه در 21 خرداد ماه سال جاری برگزار خواهد شد تعداد 52 نفر به عنوان آتش نشان و راننده جذب می شوند.
وی افزود: از این تعداد 36 نفر به عنوان آتش نشان و تعداد 16 نفر به عنوان راننده به منظور تامین نیروهای مورد نیاز در سازمان ایمنی و خدمات شهری شهرداری های استان جذب می شوند.
وی بیان داشت: برابر دستور العمل ابلاغي از سوي وزارت كشور آزمون عملي از بين سه برابر ظرفيت پذيرفته شدگان برگزار می شود.
ملاشاهی ادامه داد: افرادی که در آزمون استخدامی سال 90 شهرداری های تابعه استان نمره قبولی کسب کرده اند با شرکت در آزمون عملی مذکور جواز جذب در شهرداری های استان را پیدا می کنند.
وی ابراز داشت: آزمون عملی جذب در رشته های آتش نشان و راننده آتش نشانی در تاریخ 21 و 22 خرداد ماه در دهکده المپیک زاهدان برگزار می شود.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
محمد
۱۳:۱۳ ~ ۱۲ خرداد ۱۳۹۳

سلام مدرک چی مخوان

[پاسخ]

میلاد
۲۱:۰۸ ~ ۲۹ خرداد ۱۳۹۳

سلام مدرک چی میخواین وایا از استان اردیبل هم قابل ثبت نام میشوند

[پاسخ]