جذب و استخدام ۵۰۰۰ عضو هیئت علمی در دانشگاه آزاد

دانشگاه آزاد اسلامی
شهر های مورد نیاز : ---
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

جذب و استخدام ۵۰۰۰ عضو هیئت علمی در دانشگاه آزاد
رئیس دانشگاه آزاد با اشاره به جذب هیئت علمی در این دانشگاه گفت: امسال نزدیک به ۵ هزار نفر هیئت علمی در کشور استخدام می‌شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، حمید میرزاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه گیلان بیش از 120 هزار فارغ التحصیل دانشگاهی دارد، اظهار کرد:  فضای آموزشی دانشگاه آزاد به خوبی توسعه یافته است.
وی با اشاره به اینکه بیش از یک میلیون متر مربع فضای آموزشی دانشگاه آزاد گیلان است، افزود:  50هزار نفر در مقطع کاردانی،کارشناسی، ارشد و دکترا و دانش آموزان سما در گیلان تحصیل می‌کنند.
رئیس دانشگاه آزاد کشور با اشاره به جلسات امروز، گفت: نزدیک به 16 میلیارد تومان اعتبار یعنی حدود 12 درصد  از بودجه 123 میلیارد تومانی استان باید از درآمدهای فعالیت های دانش بنیان تامین شود.
میرزاده با تصریح بر اینکه ضرورت برنامه‌های ما است که امکانات را به ثروت تبدیل کنیم که عمده آنها اجرای طرح‌های دانش بنیان در استان است، گفت:  ظرفیت کشاورزی و صنایع تبدیلی وابسته به کشاورزی در جلسات امروز استان مطرح شد که ما پیگیری کنیم این طرح ها نیاز دارد که مطالعات فنی آنها ملاحضه شود.
وی اظهار کرد: در ارتباط با دکترای دانش محور و جذب کارشناسی ارشد و دکترا مجوز لازم به استان ها داده شد تا نیروهای لازم را جذب کنند.
رئیس دانشگاه آزاد کشور با اشاره به جذب هیئت علمی در این دانشگاه گفت: امسال نزدیک به 5 هزار نفر هیئت علمی در کشور استخدام می‌شود
میرزاده تصریح کرد: همه واحدهای گیلان موتورهای توسعه روشن است و هرکدام از این واحدها یک ماموریت محلی منطقه ای را برعهده دارند.
وی با تأکید بر اینکه دستاوردهای علمی گیلان قابلیت تجاری‌سازی دارد ، خاطرنشان کرد: با توجه به پیشرفت فیزیکی60 درصدی پروژه‌های عمرانی گیلان، تمامی آنها امسال افتتاح می‌شود.
رئیس دانشگاه آزاد کشور گفت: امسال نزدیک به 50 میلیارد تومان سرمایه گذاری در گیلان می‌شود که به توسعه آموزشی و تحقیاتی استان بسیار کمک می ‌کند.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
الهام حسینی
۱۳:۱۳ ~ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳

چه رشته هایی مد نظر است

[پاسخ]

سلیم قادری
۲۱:۲۴ ~ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳

با سلام :برای گزینش چه معیارهایی مد نظر هستش و از چه زمانی برای این این کار اقدام خواهد شد و اطلاع رسانی به چه صورت خواهد بود ؟ممنونم

[پاسخ]

سحرمحمدی
۲۱:۲۴ ~ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳

ازچه مقاطعی؟وچه رشته هایی؟

[پاسخ]

سارا
۲۲:۰۴ ~ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳

با سلام
چه رشته هایی و چه مقطعی؟

[پاسخ]

فرید
۰۰:۴۷ ~ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳

باسلام از چه رشته هایی؟کدوم دانشگاهها هستند؟چجوری باید پیگیری کنیم که زمان جذب نیرو کی هست؟

[پاسخ]

yousefi
۰۹:۵۱ ~ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳

سلام
زمان جذب نیرو چه زمانی میباشد؟من فوق ریاضی مالی از دانشگاه اصفهان هستم.به این رشته نیازی دارند؟چه رشته هایی مد نظر شماست.

[پاسخ]

امیر جلالی
۱۸:۳۳ ~ ۹ خرداد ۱۳۹۳

با سلام از چه طریقی و کجا باید ثبت نام انجام بدیم چه رشته هایی مورد نیاز است

[پاسخ]