3000 نیرو در بخش‌های بیمه‌ای و درمانی تأمین‌ اجتماعی جذب می شوند

سازمان تامین اجتماعی
شهر های مورد نیاز : ----
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

جذب 3000 نیرو در بخش‌های بیمه‌ای و درمانی تأمین‌اجتماعی، بزودی
مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی با بیان اینکه این سازمان در مرحله مبتنی بر برنامه است، گفت: ارتقای رضایتمندی بیمه‌شدگان سازمان تأمین‌اجتماعی مهمترین رسالت و هدف این سازمان است.
به گزارش سرویس «اجتماعی» ایسنا، دکتر سیدتقی نوربخش در نشست شورای اداری بیمه‌ای و درمانی استان البرز ضمن بیان این خبر خاطرنشان کرد: درحال‌حاضر سازمان تأمین‌اجتماعی به مرحله برنامه‌ریزی رسیده به نحوی که بودجه سال‌جاری در سال 92 تدوین شد.
وی افزود: همچنین برنامه راهبردی و استراتژی و تشکیلات نوین سازمان تأمین‌اجتماعی درحال تدوین است.
مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی از جذب نیرو در این سازمان خبر داد و افزود: به زودی بیش از 3000 نفر در بخش‌های بیمه‌ای و درمانی سازمان تأمین‌اجتماعی از طریق آزمون استخدام خواهند شد.
مدیر کل تأمین اجتماعی استان البرز نیز در این نشست گفت: 400 هزار بیمه شده اصلی از طریق هفت شعبه، چهار کارگزاری وسه واحد اقماری خدمات بیمه ای مورد نیاز را دریافت می کنند.
مرتضی سلامی تعداد مقرری بگیران بیمه بیکاری در استان البرز را 12 هزار نفر اعلام کرد که در مقایسه با سال گذشته رشد منفی داشته است.
وی با تقدیر از توجه ویژه مدیر عامل وهیات مدیره سازمان تأمین اجتماعی در رابطه با ارتقای خدمات گفت: مقرر شده شعبه 4 تامین اجتماعی در شهرستان کرج راه اندازی شود.
مدیر درمان تأمین اجتماعی استان البرز نیز در این نشست با ارائه عملکرد تأمین اجتماعی در بخش درمان این استان گفت: در سال گذشته قریب به 15 میلیون بار مراجعه به مراکز درمانی تأمین اجتماعی استان البرز انجام شده است.
دکتر ابوالفضل آفریده افزود: همچنین در سال گذشته 150 هزار عمل جراحی انجام شده و2 میلیون و110 هزار ویزیت سرپایی در مراکز درمانی تأمین اجتماعی استان البرز انجام شده است.
همچنین رئیس هیات مدیره کانون بازنشستگان استان البرز در این نشست با اشاره به دوره مدیریت جدید گفت: در این دوره سازمان تامین اجتماعی دارای ثبات شده وتعامل مدیران این سازمان با شرکا به بهترین نحو انجام می شود.
قلی شادبخش افزود: برای نخستین بار مطالبات بازنشستگان تأمین اجتماعی از ابتدای فروردین ماه پرداخت شده است که در سالهای گذشته عملی نشده بود.
وی حل معضل بیمه تکمیلی بازنشستگان ورضایت مستمری بگیران از خدمات درمانی مراکز طرف قرارداد را از برنامه های موفق سازمان در زمان مدیریت جدید دانست واظهار امیدواری کرد: با توسعه وتجهیز وتأمین نیروی انسانی متخصص بیمارستان البرز شاهد رضایت بیشتر بیمه شدگان باشیم.
در پایان این نشست دکتر نوربخش به همراه سایر مدیران از بخشهای مختلف بیمارستان البرز بازدید واز بیماران عیادت ودلجویی کرد.
گفتنی است مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در سفر به استان البرز از شعبه 3 تامین اجتماعی کرج نیز بازدید کردند.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
عباس زاده
۱۵:۳۴ ~ ۳ تیر ۱۳۹۳

با سلام
اینجانب با 14 سال سابقه کاری و مدرک فوق لیسانس مدیریت اجرایی تمایل به همکاری با سازمان را در شهر تهران دارم در صورت امکان اعلام بفرمائید. با تشکر

[پاسخ]

زهرا خوش رفتار دیلمی
۰۹:۰۶ ~ ۴ تیر ۱۳۹۳

باسلام
اینجانب زهرا خوش رفتار دیلمی دارای مدرک لیسانس مدیریت دولتی تمایل به همکاری با سازمان در استان گیلان را دارم.
در صورت امکان اعلام بفرمایید.
باتشکر

[پاسخ]

سحررضازاده
۱۴:۴۵ ~ ۶ تیر ۱۳۹۳

باسلام
اینجانب سحررضازاده دارای مدرک لیسانس حسابداری بامعدل19تمایل به همکاری بااین سازمان دراستان سیستان وبلوچستان را دارم.

[پاسخ]

سحر رادنیا
۰۸:۴۶ ~ ۹ تیر ۱۳۹۳

با عرض سلام
اینجانب سحر رادنیا 24 ساله دارای مدرک لیسانس نرم افزار با سابقه کار درشاخه آموزش و پرورش تمایل به همکاری با این سازمان در استان تهران را دارم.
باتشکر

[پاسخ]

مرتضى غلامى
۲۱:۰۸ ~ ۹ تیر ۱۳۹۳

اينجانب مرتضى غلامى کارشناس ارشد رياضى کاربردى تمايل به همکا رى در خراسان شمالى و جنوبى و رضوى راا دارم لطفا اعلام فرماييد.

[پاسخ]

سهیلا خدارحمی
۱۳:۴۹ ~ ۱۷ تیر ۱۳۹۳

باسلا م
اینجانب سهیلا خدارحمی دارای مدرک کارشناسی حرفه ای مدیریت بیمه بامعدل19 تمایل به همکاری با این سازمان در استان کردستان را دارم.
باتشکر

[پاسخ]

سمیرا رمضانلو
۱۸:۳۳ ~ ۱۷ تیر ۱۳۹۳

با سلام
اینجانب سمیرا رمضانلودارای مدرک لیسانس نرم افزار تمایل به همکاری بااین سازمان در ارومیه رادارم.

[پاسخ]

میلاد یوسفی
۱۶:۲۶ ~ ۲۳ تیر ۱۳۹۳

این جانب میلاد یوسفی دارای مدرک کارشناسی عمران از خدام هست در این زمینه فعالیت کنم در تمامی شهر ها هیچ مشکلی هم ندارم . تو را به قران یه خبر خوب بهم بدید که دیگه دارم دیوونه میشم

[پاسخ]

ارسین
۲۲:۵۸ ~ ۲۴ تیر ۱۳۹۳

اقایون و خانوما مگر قراره از این پیام های شما شمار رو گزینش کنه که کل اطلاعاتتونو دارین می گویید عجب!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

ندااكبري
۰۱:۴۳ ~ ۲۹ تیر ۱۳۹۳

اينجانب با مدرك ليسانس تمايل ب همكاري با سازمان تامين اجتماعي استان البرز را دارم .

[پاسخ]

طاهره براهویی
۱۱:۰۲ ~ ۱۳ مرداد ۱۳۹۳

اینجانب با مدرک لیسانس تمایل به همکاری با سازمان تامین اجتماعی استان سیستان و بلوچستان را دارم.

[پاسخ]