جذب 1500 نفر نیرو در شرکت ملی گاز ایران

شرکت ملی گاز ایران
شهر های مورد نیاز : -----
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی
مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: امسال یک‌هزار و 500 نفر در برنامه جذب خود داشته‌ایم که تعدادی کار خود را آغاز کرده‌اند و مابقی تا پایان سال وارد شده و جذب می‌شوند.
به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، سید محمود حسینی ظهر امروز در حاشیه دوره آموزشی بدو استخدام کارآموزان شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شرکت گاز در مناطق عملیاتی و به ویژه در پارس جنوبی به نیروی بیشتری نیاز دارد.
وی افزود: مشکلی که داریم این است که ورود نیرو در مناطق غیر عملیاتی متوقف شده و این در آینده خود را نشان می‌دهد.
خلأ کادرسازی نیروهای مدیریتی در گاز محسوس است
حسینی ادامه داد: توقف در ورودی نیرو به هر مجموعه، آن سازمان را دچار مشکل می‌کند چرا که روند جانشین‌سازی باید به طور مستمر صورت گیرد.
وی اضافه کرد: در گذشته نیز در اواخر دهه 60 یک توقف استخدام به مدت 10 سال در شرکت گاز رخ داد که الان دارد آثار خود را نشان می‌دهد چراکه تا چهار سال آینده بیش از نیمی از کارکنان سطوح مدیریتی و سرپرستی بازنشسته می‌شوند و به سبب همان خلا ورود نیرو، جانشین ندارند.
وابستگی در عرصه تکنولوژی مفهوم علمی نیست
مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران بیان کرد: دوره‌های آموزشی شرکت گاز در فاز دو و سه پارس جنوبی توسط شرکت توتال فرانسه برگزار می‌شد.
وی خاطرنشان کرد: ورود شرکت خارجی اگر درست صورت گیرد، سرمایه و تکنولوژی را با خود به ارمغان می‌آورد و علاوه بر آن در به وجود آمدن بازار و ارتقای فرایند مدیریت نیز مفید است.
حسینی ابراز داشت: توتال در بسیاری از کشورهای جهان در امر نفت و گاز فعال است و آن کادری که توسط توتال برای فازهای دو و سه پارس جنوبی تربیت شد در شمار بهترین کادرهای شرکت ملی گاز هستند.
وی افزود: ما نیز در سال‌های گذشته سعی کردیم الگوهای آموزشی آنان را کامل کرده و مورد استفاده قرار دهیم به این ترتیب که هر فردی که می‌خواهد وارد شرکت‌های پالایشی ‌شود حداقل یک‌هزار و 200 ساعت در سطوح مختلف دوره ببیند.
حسینی تصریح کرد: در حال حاضر الگوهای آموزشی ما در سطح خوبی قرار دارد و در این زمینه بازنگری در روش‌ها و به روز‌آوری آن مد نظر است.
به گفته وی، در عرصه تکنولوژی نفت و گاز پیشرفت‌ها بسیار سریع است و کشوری که بتواند از این تکنولوژی در بهره‌برداری از منابع نفت و گاز استفاده کند، دست بالا را خواهد داشت.
این مسئول ادامه داد: ما در حال حاضر برای آموزش اعزام به خارج از کشور داریم به ویژه در مقوله ایستگاه‌ها و تاسیساتی که خریداری می‌شود قرارداد می‌بندیم که نیروهای ایرانی در همان مبدا در زمینه این تکنولوژی‌ها آموزش ببینند.
به گفته وی، امروزه ارتباط با دنیا و استفاده از امکاناتی که جهان دارد و بهره بردن از تجهیزات جدید یک نفع است و این عقلانی نیست که هر تکنولوژی را با صرف زمان و هزینه بسیار از صفر تولید کرد.
حسینی در ادامه گفت شرکت ملی گاز در ماموریت جدید خود باید از یک شرکت اداری و خدماتی به یک شرکت تجاری و رقابتی تعریف شود و این رقابت با شرکت‌های گاز دنیا و منطقه است.
وی اضافه کرد: در حال حاضر شرکت گاز ایران این توانمندی را دارد که در تجارت جهانی گاز حضور یافته و از شرکت‌های گاز پروم روسیه، پتروناس مالزی،قطر گس یا الجزایر که در منطقه فعالیت می‌کنند، پیشی گیرد و این امر منوط به استفاده از تکنولوژی‌های برتر دنیا است.
اصطلاح نیروی انسانی چندان صحیح نیست
مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران در ادامه ابراز داشت: مدیریت منابع انسانی اگر به معنای بهره‌برداری از انسان در خدمت سازمان باشد چندان با آموزه‌های دینی ما سازگار نیست.
وی افزود: اصطلاح «نیروی انسانی» از زمانی باب شد که این نیرو با نیروی ماشین، نیروی بخار و … مقایسه می‌شد و در مرحله بعد اصطلاح منابع انسانی طرح شد که در کنار منابع مالی و تجهیزات کاربرد داشت.
حسینی ادامه داد: در حال حاضر «سرمایه انسانی» طرح می‌شود که این سرمایه تبلور دانش، اخلاقیات و سجایا، مهارت‌ها و بینش است.
وی اضافه کرد: مجموعه نگرش‌ا، دانش‌ها، خلقیات و مهارت‌ها سرمایه انسانی را تشکیل می‌دهد.
حسینی خاطرنشان کرد: بیش از آن که چه تعریفی به کار ببریم محتوا و محمل بحث مهم است و این که آیا انسان را در خدمت سازمان تعریف می‌کنیم یا سازمان را برای خدمت به انسان می‌خواهیم.
مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران تصریح کرد: به اعتقاد ما این هر دو باید در خدمت یکدیگر بوده و به موازات هم توانمند شوند.
وی بیان کرد: اگر نیازهای انسان در نظر گرفته نشود حتی اگر آن فرد از نظر کاری بازده خوبی داشته باشد به مرور زمان از نظر فردی و خانوادگی دچار مشکل می‌شود.
وی یادآور شد: فرانکل انسان را در سه بعد روان، جسم و معنا تعریف کرده و نیاز به تنش بین وضع موجود و وضع مطلوب، نیاز به معنا و نیاز به تعالی خویشتن، نیاز به جاودانگی و نیاز به دین به معنای جستجوی معنای غایی زندگی و نیاز به گروه دوستی و عاطفی در این تعریف مد نظر وی قرار گرفته است.
این مسئول افزود: بنابر تعارف جدید در حوزه مدیریت، نیاز به تعالی از نیازهای اصلی انسان محسوب شده و در همین راستا توانمندسازی به وظیفه اصلی مدیریت منابع انسانی تبدیل شده است.
وی خاطرنشان کرد: در گذشته به خود فرد اهمیت داده نمی‌شد و هدف این بود که فرد بتواند بیشترین نفع را برای سازمان داشته باشد.
اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
هادی چراغی
۲۲:۲۲ ~ ۱۳ بهمن ۱۳۹۲

سلام من دانشجوی ترم اخر کارشناسی ارشد رشته شیمی کاربردی هستم و دوست دارم در شرکت ملی گاز ایران استخدام شوم

[پاسخ]

زهراصیام پور
۱۰:۴۱ ~ ۱۴ بهمن ۱۳۹۲

من رشته مهندسی منابع طبیعی هستم و میدونم که این رشته درهمه شرکتها کاربرد داره.کشوری مثل سوئد خیلی بها به این رشته میده امیدوارم شماهم همینطورباشید.

[پاسخ]

mina
۱۲:۴۸ ~ ۱۴ بهمن ۱۳۹۲

سلام وخسته نباشید
دوسال هست فارغ التحصیل شدم از رسته ی مهندسی نرم افزار کامپیوتر از بس رفتم دنبال کار نبود واقعا دیگه نا امید شدم تو رو خدا خبری باشه به منم اطلاع بدید همه میگن فرم پر کنید تماس میگیرم بعد خبری ازشون نمیشه ممنونم ازتون

[پاسخ]

رضا
۱۳:۰۰ ~ ۱۴ بهمن ۱۳۹۲

سلام من فارغ تحصیل کارشناسی ارشی شیمی تجزیه هستم با 24 سال سن، آماده و پر انرژی جهت کار در شکت ملی گاز. ممنون میشم همکاری کنید.

[پاسخ]

ارش
۱۳:۳۸ ~ ۱۴ بهمن ۱۳۹۲

من دیپلم الکترونیک هستم نظام قدیم میخواستم در شرکت ملی گاز برای پروژه پارس جنوبی استخدام بشم و بعد از دوره ایی که شرکت توتال میگذارد مشغول به کار بشم
ایا چطوری میتوانیم با ان تماس بر قرار کنیم. و فرم استخدام را پر کنم. از تبریز هستم

[پاسخ]

سید صادق
۱۴:۳۰ ~ ۱۴ بهمن ۱۳۹۲

سلام من لیسانس صنایع غذایی هستم 25 ساله و آماده خدمت.

[پاسخ]

فرشته عباسی
۱۴:۴۳ ~ ۱۴ بهمن ۱۳۹۲

سلام و خسته نباشید
من فارغ التحصیل کارشناسی میکروبیولوژی هستم و اماده همکاری با شرکت ملی گاز می باشم . لطفا اگر خبری شد به من هم اطلاع بدید .
با سپاس شایسته

[پاسخ]

احمد
۱۶:۱۰ ~ ۱۴ بهمن ۱۳۹۲

بنده کارشناس ارشد مکانیک گرایش تبدیل انرژی هستم که نرم افزارهای رشته خود را کار کرده ام.چطور می توان رزومه در شرکت گاز داد ؟

[پاسخ]

زهره
۱۷:۵۱ ~ ۱۴ بهمن ۱۳۹۲

کارشناس حسابداری ه هستم از استان بوشهر لطفا من رو خبر دار کنین

[پاسخ]

محیا
۱۸:۳۸ ~ ۱۴ بهمن ۱۳۹۲

من فوق لیسانس الکترونیک هستم دوست دارم در شرکت ملی گاز استخدام بشم و بعد از دوره ای که توتال میگذارد استخدام بشم .چطوری می تونم با آن تماس بگیرم و فرم پر کنم

[پاسخ]

الهام
۱۸:۵۵ ~ ۱۴ بهمن ۱۳۹۲

سلام کارشناسی ارشد مدیریت ثولتی هستم از یزد خبرم کنین

[پاسخ]

م
۱۹:۱۲ ~ ۱۴ بهمن ۱۳۹۲

سلام من فوق دیپلم رشته ی پالایش گاز دارم لطفا من رو هم خبر دار کنید.

[پاسخ]

امیر علی
۱۹:۳۸ ~ ۱۴ بهمن ۱۳۹۲

سلام، من مهندس کامپیوتر هستم علاقمند به همکاری با شرکت گاز لطفا در صورت نیاز اطلاع دهید با تشکر

[پاسخ]

محمداحمدلو
۱۹:۴۵ ~ ۱۴ بهمن ۱۳۹۲

سلام من کارشناسی عمران هستم از تبریز لطفا من رو خبر دار کنید

[پاسخ]

MAHBOOBEH
۲۰:۱۶ ~ ۱۴ بهمن ۱۳۹۲

با سلام من لیسانس کامپیوتر دارم شرکت گاز ما را استخدام میکنه ؟بومی استان بوشهر هستیم.م

[پاسخ]

hadi
۲۰:۴۹ ~ ۱۴ بهمن ۱۳۹۲

salam bande karshenasi computer hastam age modredi bood behem khabar bedin mamnoon misham

[پاسخ]

zahra
۲۱:۱۰ ~ ۱۴ بهمن ۱۳۹۲

salam man karshanasi arshad faravari mavaad madani hastam age khbari shod mamnoon misham ba man khabar bedin

[پاسخ]

مجتبی طالبی
۲۲:۰۳ ~ ۱۴ بهمن ۱۳۹۲

سلام.من لیسانس مکانیک گرایش ساخت و تولید دارم.میخواستم بدونم به چه طریقی میشه رفت و عسلویه کار کرد.
ممنون

[پاسخ]

مریم
۲۲:۴۴ ~ ۱۴ بهمن ۱۳۹۲

سلام فارغ التحصیل کارشناسی ارشد شیمی آلی هست خواستار استخدام در شرکت ملی گاز هستم..با تشکر

[پاسخ]

hamid
۰۰:۵۹ ~ ۱۵ بهمن ۱۳۹۲

سلام من لیسانس تکنولوژی جوشکاری دارم وهمچنین دارای مدرک بازرسی جوس سطح 1و2 هستم.هم انرژی دارم هم علاقه وهم انگیزه کار در صنعت و هم نیاز.به توانایی های خود ایمان دارم.لطفا منو امتحان وبعد استخدام کنید.با تشکر

[پاسخ]

اسماء نوروزیان
۰۲:۱۳ ~ ۱۵ بهمن ۱۳۹۲

سلام من هم بشدت جویای کار هستم.البته چندسالی هم بطور قراردادی و بعنوان نیروی آزاد کار کردم.اما مایلم کارم ثابت و براساس ضوابط سازمانی و با ثبت سابقه کاری باشه.فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم.ممنون میشم که منو هم در جریان امور استخدامیتون بذارید..
با تشکر

[پاسخ]

محمد
۰۷:۴۳ ~ ۱۵ بهمن ۱۳۹۲

سلام
من مهندسی شیمی گرایش پالایش هستم از شیراز 26ساله اشنا به کامپیوتر و نرمافزارهای مرتبت با رشته خود لطفا من را هم خبر کنید

[پاسخ]

بهاره
۰۸:۲۱ ~ ۱۵ بهمن ۱۳۹۲

سلام من دانشجوی کارشناسی فیزیک هستم لطفآ در صورت نیاز بهم خبر بدید……ممنون

[پاسخ]

علی شیربان
۰۹:۳۵ ~ ۱۵ بهمن ۱۳۹۲

سلام
من کارشناسی مکانیک گرایش ساخت و تولید هستم ودر حال حاضر در صنایع گیتی پسند مشغول به کار می باشم واگه پارتی بازی نمیشه خواستار استخدام در شرکت ملی گاز هستم

[پاسخ]

خسرو
۰۹:۵۸ ~ ۱۵ بهمن ۱۳۹۲

سلام.من فارغ التحصیل کارشناسی مدیریت صنعتی هستم.آماده خدمت در خراسان رضوی

[پاسخ]

فاطمه
۱۲:۲۰ ~ ۱۵ بهمن ۱۳۹۲

سلام من كارشناسي ارشد مديريت دولتي هستم و تمايل به همكاري با شركت ملي كاز رو دارم لطفا منو خبر كنيد . متشكرم

[پاسخ]

علي
۱۲:۲۳ ~ ۱۵ بهمن ۱۳۹۲

سلام و خسته نباشيد
من ليسانس حسابداري هستم تمايل به همكاري با اين شركت دارم لطفا خبرم كنيد

[پاسخ]

مرضیه
۱۵:۰۳ ~ ۱۵ بهمن ۱۳۹۲

من لیسانس مهندسی شیمی از دانشگاه فردوسی ام لطفا منم خبر کنید

[پاسخ]

نوریn
۱۸:۳۵ ~ ۱۵ بهمن ۱۳۹۲

باسلام من دانشجوی ترم آخهرکارشناسی رشته فیزیک هسته‌ای هستم و خواستار استخدام در شرکت ملی گاز..لطفا بهم خبر بدید.

[پاسخ]

www.
۰۰:۲۸ ~ ۱۶ بهمن ۱۳۹۲

منم فارغ التحصیل ارشد رشته مکانیک هستم ممنون میشم خبر دهید با تشکر

[پاسخ]

محمود
۰۰:۴۷ ~ ۱۶ بهمن ۱۳۹۲

لیسانس مکانیک گرایش جامدات لطفا زمان ثبت نام را اطلاع رسانی کنید

[پاسخ]

ناشناس
۰۰:۵۴ ~ ۱۶ بهمن ۱۳۹۲

سلام.بنده فوق لیسانس مهندسی صنایع هستم.30 سالمه ودارای یک فرزند دختر میباشم وهنوز بیکارم.تقاضا دارم من را مد نظر قرار دهید.

[پاسخ]

fatehi
۰۱:۰۹ ~ ۱۶ بهمن ۱۳۹۲

سلام من فوق دیپلم نرم افزار هستم21 ساله و آماده خدمت در هر ضمینه نرم افزاری.

[پاسخ]

محسن
۱۳:۰۷ ~ ۱۶ بهمن ۱۳۹۲

سلام.من لیسانس کنترل-ابزار دقیق هستم23ساله و به نرم افزارهای مربوط به برق و کنترل(مخصوصا PLC) مسلط هستم و مشتاق فعالیت در شرکت ملی گاز ایران.در صورت نیاز خبرم کنید.ممنونم

[پاسخ]

محمد
۱۳:۳۳ ~ ۱۶ بهمن ۱۳۹۲

سلام.کارشناسی مدیریت بازرگانی دارم23ساله.همچنین مدرک مدیریت بهره وری.اماده کاردرهرنقطه

[پاسخ]

فاطمه
۲۲:۳۳ ~ ۱۶ بهمن ۱۳۹۲

سلام.منم عین بروبچ بیکار مدرک لیسانس کامپیوتر و آماده به کار در هر نقطه ایم.منم خبر کنید

[پاسخ]

حسین ذبیحی
۰۰:۳۶ ~ ۱۷ بهمن ۱۳۹۲

سلام.من با مدرک کارشناسی تکنولوژی صنایع شیمیایی آماده به کار مرتبط با درسم هستم.

[پاسخ]

elnaz
۱۳:۲۴ ~ ۱۷ بهمن ۱۳۹۲

سلام من رشتم نرم افزار لطفا زمان ثبت نام رو خبر بدین

[پاسخ]

افشین
۰۳:۲۹ ~ ۲۱ بهمن ۱۳۹۲

سلام من کارشناسی عمران هستم از تبریز لطفا من رو خبر دار کنید

[پاسخ]

صديقه
۱۵:۲۲ ~ ۲۲ بهمن ۱۳۹۲

با عرض سلام و احترام
اينجانب فارق التحصيل كارشناسي ارشد در رشته مهندسي شيمي صنايع گاز در مقطع كارشناسي و پديده هاي انتقال و جداسازي در مقطع ارشد از دانشگاه فردوسي مشهد هستم. همچنين سابقه همكاري در پروژه صنعتي در رابطه با روشهاي انتقال گاز را با مجتمع پاس جنوبي دارم. و بسيار مشتاق و علاقه مند در همكاري با شركت گاز مي باشم
با تشكر

[پاسخ]

  
۲۰:۳۹ ~ ۲۳ بهمن ۱۳۹۲

دوستای گلم این سایت مخصوص آگاهی های استخدامی جدید سرار کشورِ .هر خبری بشه رو کلی علام میکنه در مورد رشته های خواسته شده خودتون متن بالا رو خوندین چیزی در موردش اشاره نشده .با تچکر از ادمین

[پاسخ]

جوهری
۲۲:۵۱ ~ ۲۳ بهمن ۱۳۹۲

با سلام. من دانشجوی فارغ التحصیل لیسانس رشته ی مدیریت صنعتی ام و جویای کار هستم ممنون میشم در اولین فرصت منم خبر کنید.

[پاسخ]

masud
۰۸:۴۰ ~ ۲۸ بهمن ۱۳۹۲

manam foghe diplome sanaie daram manam khabar konin.

[پاسخ]

نيايش
۰۹:۱۳ ~ ۳۰ بهمن ۱۳۹۲

با عرض سلام من فارغ التحصيل رشته رياضي گرايش كاربردي مقطع كارشناسي هستم و جوياي كار لطفا جديدترين اخبار در ارتباط با اين استخداميو به من ايميل كنين

[پاسخ]

فتحی
۱۷:۰۳ ~ ۱ اسفند ۱۳۹۲

با سلام.من لیسانس حسابداری و مسلط به زبان انگلیسی با سابقه کار در شرکت حسابرسی و جویای کار می باشم.اگر راهنماییم کنید ممنون می شم.

[پاسخ]

حامد
۱۱:۱۶ ~ ۲ اسفند ۱۳۹۲

فک کردین با این چیزا استخدام میکنن؟
وای به حال ما

[پاسخ]

تنها
۱۵:۱۰ ~ ۳ اسفند ۱۳۹۲

همه این مطالب سرکاری
کارکجا بود

[پاسخ]

نام شما
۱۳:۵۳ ~ ۴ اسفند ۱۳۹۲

کارشناس کامپیوتر جویای کار هستم

[پاسخ]

fateme
۱۴:۰۰ ~ ۴ اسفند ۱۳۹۲

man karshenas mohandesi ab hastam senam 22 sal hast

[پاسخ]

هادی
۱۲:۰۷ ~ ۶ اسفند ۱۳۹۲

دیپلم علوم تجربی 29ساله متاهل

[پاسخ]

مونا آهن جان
۱۴:۴۵ ~ ۶ اسفند ۱۳۹۲

دیپلم الکترونیک 22 ساله هستم

[پاسخ]

pedram
۰۳:۳۸ ~ ۱۰ اسفند ۱۳۹۲

مهندس تاسیسات – 25ساله با سابفه کار و بیمه

[پاسخ]

سارا
۲۰:۰۷ ~ ۱۹ اسفند ۱۳۹۲

سلام
من کارشناس ارشد مهندسی شیمی گرایش طراحی فرایند هستم
لطفا اگه خبری شد منو هم باخبر کنید

[پاسخ]

علی نبوی
۱۲:۵۴ ~ ۳۰ فروردین ۱۳۹۳

سلام من لیسلنس الکترونیک دارم و25ساله هستم یک ساله که دنبال کارم لطفا منو هم با خبر کنید

[پاسخ]

سینا
۱۱:۱۴ ~ ۲۵ خرداد ۱۳۹۳

علی سینا
سلام
من مهندس معماری 27 ساله سابقه 4 سال کار در پروژه های مسکن مهر ، لطفا منو هم فراموش نکنید .

[پاسخ]

ن غريبي
۱۳:۱۵ ~ ۲۵ خرداد ۱۳۹۳

سلام
كارشناسي نرم افزار كامپيوتر هستم ٢٧ ساله يك ساله دنبال كار ميگردم لطفا منو باخبر كنيد،ممنون

[پاسخ]

ز لطفی
۱۹:۳۳ ~ ۳۱ خرداد ۱۳۹۳

سلا م کارشناس مدیریت بازرگا نی هستم
2سا ل جویای کار

[پاسخ]

محمد نجفی
۲۰:۰۶ ~ ۱۱ آذر ۱۳۹۳

سلام
دیپلم برق صنعتی دارم.سابقه جوشکاری ارگون در شرکت نفت سروستان هم دارم و به کارهای تاسیساتی واردم دنبال کار خوب و مناسب هستم لطفا کمکم کنید

[پاسخ]

محرم مرتاضی
۱۵:۰۵ ~ ۱۴ فروردین ۱۳۹۴

سلا م کارشناسی مکانیک گرایش ماشین ابزارهستم تخصص جوشکاری لوله گشی گازصنایع دارم بامدارک معتبرازسازمان استانداردجویای کارثابت

[پاسخ]