جذب ۱۸۰۰ مربی فنی و حرفه ای در کشور

اداره کل آموزش و پرورش فنی حرفه ای
شهر های مورد نیاز : ---
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

معاون اداری و پشتیبانی سازمان فنی و حرفه ای کشور با اشاره به ضرورت استخدام مربی گفت: یکهزار و ۸۰۰ مربی فنی و حرفه ای در کشور جذب شدند.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج؛ رهام کیانی در نشست با روسای مراکز آموزشی، مربیان و کارکنان آموزش فنی و حرفه ای کهگیلویه و بویراحمد افزود: تا پایان شهریور ۷۰۰ مربی دیگر پذیرش خواهند شد.
وی اظهار کرد: این مربیان از جمله سه هزار مربی پذیرفته شده از طریق آزمون استخدامی بوده اند.
وی بیان کرد: حقوق پرسنل فنی و حرفه ای کشور ۴۰ درصد افزایش یافته که این امر نشانگر توجه دولت به معیشت این قشر زحمتکش است.
معاون اداری و پشتیبانی سازمان فنی و حرفه ای کشور به فعالیت پنج هزار مربی حق التدریسی در سازمان فنی و حرفه ای اشاره کرد و گفت: با توجه به برنامه دولت در جذب ۱۹ هزار نفر در سازمان ها و نهادها بخشی از این نیروها در این آزمون استخدامی جذب شوند.
کیانی سطح بندی آموزش را از اولویت های سازمان فنی و حرفه ای دانست و بیان کرد: در قالب این برنامه نیازسنجی بر اساس مناطق و استان های کشور انجام خواهد شد.
وی ابراز کرد: توجه به آموزش مربیان فنی و حرفه ای و آموزش های خوابگاهی در مرکز تربیت مربی از رویکردهای دولت است که در این زمینه تحولات خوبی در سال های اخیر صورت گرفته است.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها