فراخوان جذب اعضاي هيات علمي در دانشگاه علوم پزشكي ايران

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

فراخوان جذب اعضاي هيات علمي در دانشگاه علوم پزشكي ايران

دبير هيات اجرايي جذب دانشگاه علوم پزشكي ايران از جذب نيروهاي جديد اعضاي هيات علمي براي اين دانشگاه خبر داد.


  • عنوان خبر: فراخوان جذب اعضاي هيات علمي در دانشگاه علوم پزشكي ايران

——————————————————————————————————————————-

متن خبر

دبير هيات اجرايي جذب دانشگاه علوم پزشكي ايران از جذب نيروهاي جديد اعضاي هيات علمي براي اين دانشگاه خبر داد.
دكتر محمدرضا پيرمرادي گفت: هيات اجرايي جذب اعضاي هيات علمي دانشگاه علوم پزشكي ايران با تائيد شوراي عالي انقلاب فرهنگي ، آغاز به كار كرده است و گروه ها و دانشكده ها بايد درخواست هاي خود را به دبيرخانه هيات اجرايي جذب دانشگاه اعلام تا از طريق وزارت بهداشت در سطح كشور منعكس شود.
وي افزود: معمولا فراخوان دو بار در سال در دانشگاه هاي سراسر كشور اعلام مي شود و متقاضيان مي توانند در اين فراخوان شركت كنند و پس از طي مراحل ذيربط، جذب شده و به خدمت بپردازند.
پيرمرادي خاطرنشان كرد: هيات عالي جذب اعضاي هيات علمي در ستاد شوراي عالي انقلاب فرهنگي، فهرست هيات اجرايي جذب هيات علمي دانشگاه علوم پزشكي ايران را تاييد و ابلاغ كرده است.
به گزارش روز سه شنبه دانشگاه علوم پزشكي ايران، پيرمرادي اظهار داشت: آيين نامه تشكيل هيات اجرايي جذب دانشگاه ها ۱۹ تيرماه ۸۶ توسط شوراي عالي انقلاب فرهنگي تصويب شد كه اين اتفاق در حقيقت براي وحدت رويه در ساز و كار اجرايي براي جذب هيات علمي در سراسر كشور بوده است .
وي يادآور شد: بر اساس اين دستورالعمل، هيات مركزي جذب در وزارتخانه ها و هيات اجرايي جذب در دانشگاه ها تاسيس شد و هدف از فعاليت آن، انجام يك فراخوان عمومي براي اعضاي هيات علمي است كه از سراسر كشور در هر دانشگاهي كه علاقمند هستند استخدام شوند.
وي در خاتمه تصريح كرد: هدف نهايي از جذب براي اعضاي هيات علمي در سراسر كشور اين است كه افراد بر اساس نبوغ و استعدادهاي شخصي، گروه مورد نظر خود را انتخاب كنند و وارد محيط دانشگاه شده و به خدمت سازنده و ارزشمند خود مشغول شوند.
اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها