ثبت نام بیش از ۲۲۳ هزار داوطلب برای استخدام در آموزش و پرورش

آموزش و پرورش 3
شهر های مورد نیاز : ---
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

حسین توکلی در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده، مهلت ثبت نام برای شرکت در آزمون استخدامی سال ۹۵ وزارت آموزش و پرورش ساعت ۲۴ روز گذشته به اتمام رسید.

وی افزود: مقرر شده از میان شرکت کنندگان در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش، حدود ۱۰ هزار نفر نیروی پیمانی جذب این وزارتخانه شوند.

مشاور عالی سازمان سنجش کشور با اشاره به ثبت نام ۲۲۳ هزار و ۳۷۲ داوطلب جهت شرکت در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش اظهارکرد: این تعداد داوطلب باید روز جمعه ۲۱ آبان ماه در حوزه های امتحانی تعیین شده حاضر و در آزمون شرکت کنند.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
فهیمه
۱۰:۴۵ ~ ۲۶ مهر ۱۳۹۵

من چطوری میتونم کارت اعتباری رو که خریدم پولم رادریافت کنم که موفق به ثبت نام نشدم

[پاسخ]