ثبت نام بیش از ۴۵۶ هزار داوطلب در آزمون استخدامی

سازمان سنجش کشور
شهر های مورد نیاز : ---
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام بیش از ۴۵۶ هزار نفر در آزمون‌های استخدامی آموزش و پرورش، دانشگاه‌های علوم پزشکی و ۱۲ دستگاه اجرایی خبر داد و گفت: این آزمون‌ها روز جمعه ۲۱ آبان‌ماه جاری برگزار می‌شوند.

دکتر حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: آمار نهایی ثبت‌نام از داوطلبان متقاضی شرکت در سومین آزمون استخدامی متمرکز ۱۲ دستگاه اجرایی، آزمون استخدامی برای ۶۸ دانشگاه از مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی و همچنین آزمون استخدامی سال ۹۵ آموزش و پرورش مشخص شد.

وی در ادامه تصریح کرد: براساس آمار نهایی اعلام شده تعداد ۹۹ هزار و ۵۲۲ داوطلب در سومین آزمون استخدامی ۱۲ دستگاه اجرایی، ۱۲۳ هزار و ۵۷۶ داوطلب در آزمون استخدامی ۶۸ دانشگاه علوم پزشکی و در نهایت تعداد ۲۳۳ هزار و ۴۲۲ در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ثبت‌نام کردند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطرنشان کرد: آزمون استخدامی ۱۲ دستگاه اجرایی، ۶۸ دانشگاه علوم پزشکی و آموزش و پرورش روز جمعه ۲۱ آبان‌ماه جاری برگزار خواهد شد و تعداد ۴۵۶ هزار و ۵۲۰ نفر در این روز برای پذیرفته‌شدن در یکی از آزمون‌های استخدامی رقابت می‌کنند.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها