تغییر برنامه آموزشی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی دانشگاه فرهنگیان

دانشگاه فرهنگیان
شهر های مورد نیاز : ----
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

خبرگزاری تسنیم: محمود مهرمحمدی در گفت‌‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درخصوص دوره‌های آموزشی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی در دانشگاه فرهنگیان اظهار داشت:‌ هم‌اکنون این افراد در مرحله گزینش قرار دارند و هر زمان که کار گزینش آنها به اتمام برسد، دوره‌های آموزشی در دانشگاه فرهنگیان آغاز می‌شود.

وی با اشاره به این‌که پیش‌بینی ما این است که بتوانیم از بهمن کار آموزش پذیرفته شدگان را آغاز کنیم، افزود:‌ برنامه آموزشی این افراد دستخوش تغییر شده است و برنامه جدیدی به دلیل شرایط ایجاد شده تدوین شده است که برای اجرا باید به تصویب وزارت آموزش و پرورش برسد.
سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت:‌ پذیرفته شدگان آزمون استخدامی، با برنامه نیم سال دوم دانشگاه‌ها یعنی از ۱۵ بهمن در کلاس‌های درس حاضر خواهند شد و به طور معمول سه یا چهار روز در هفته کلاس خواهند داشت اما اگر دوره‌های آموزشی آنها به صورت فشرده برگزار شود در هفته ۶ روز کلاس خواهند داشت.
وی ادامه داد:‌ بعضی از واحدها نیز با شروع سال تحصیلی در جریان حضور افراد در مدرسه به صورت کارورزی به آنها ارائه می‌شود.
به گزارش تسنیم، آموزش و پرورش در تاریخ ۲۷ شهریور ۱۳۹۴ با برگزاری آزمون استخدامی اقدام به جذب ۵ هزار نیرو در این وزارتخانه کرد که از این تعداد ۱۳۰۰ سهمیه به خانواده شهدا و ایثارگران اختصاص داشت. اسامی ۳ هزار و ۱۸۳ نفر به عنوان پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش در تاریخ ۱۶ دی ۱۳۹۴ از سوی سازمان سنجش اعلام شد و ۵۱۷ سهمیه استخدامی به دلیل عدم کسب حدنصاب علمی از سوی داوطلبان در برخی استان‌ها، خالی ماند.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها