تامین ۱۶ درصد کمبودهای آموزش و پرورش خراسان‌ جنوبی

آموزش و پرورش 3
شهر های مورد نیاز : خراسان جنوبی
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

تامین ۱۶ درصد کمبودهای آموزش و پرورش خراسان‌ جنوبی
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان‌ جنوبی گفت: ۱۶درصد کمبودهای آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی با استخدامی جدید تامین می‌شود.

عباس لامعی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: سهمیه استان در این مرحله استخدامی۸۰ نفر است که از این تعداد ۳۰ نفر زن و ۵۰ نفر مرد هستند.

وی ادامه داد: تاکنون کمبود نیروی انسانی در آموزش‌ و پرورش استان از طریق نیروهای حق التدریس تامین شده که با استخدام این تعداد نیرو، ۱۶ درصد کمبودها و نیاز استان تامین خواهد شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان تصریح کرد: این افراد بر اساس تراز نیروی انسانی و نیاز مناطق آموزشی تابعه توزیع می‌شوند.

لامعی عنوان کرد: هم اکنون بیشترین مشکلات آموزش و پرورش استان مربوط کمبود نیرو در دروس علوم پایه و فنی در جنسیت مرد و آموزگار ابتدایی در مناطق آموزشی پرجمعیت و مناطق مرزی استان است.

وی خاطرنشان کرد: نیروهای استخدامی در رشته‌های آموزگار ابتدایی، آموزگار استثنایی، دبیر تربیت بدنی، عربی، معارف اسلامی، زیست‌شناسی، علم اجتماعی، فیزیک، زبان و ادبیات انگلیسی، شیمی، ادبیات فارسی، ریاضی، مربی بهداشت، امور تربیتی مدارس، هنرآموز کامپیوتر، حسابداری، طراحی دوخت و الکترونیک هستند

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها