برگزاری آزمون استخدامی دامپزشکی خراسان رضوی نیمه نخست سال ۹۴

سازمان دامپزشکی کشور
شهر های مورد نیاز : خراسان رضوی
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

خبر ۳ اسفند ۹۳ – آزمون استخدامی دامپزشکی خراسان رضوی در نیمه نخست سال ۹۴ برگزار می‌شود.

مدیرکل دامپزشکی خراسان رضوی گفت: آزمون استخدامی دامپزشکی خراسان رضوی در نیمه نخست سال ۹۴ برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از روابط عمومی دامپزشکی خراسان رضوی، مجید روحانی‌نژاد اظهار داشت: با توجه به دریافت مجوز استخدام از معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی ریاست جمهوری توسط سازمان دامپزشکی کشور، آزمون استخدامی دامپزشکی در نیمه اول سال ۹۴ برگزار می‌شود.
مدیرکل دامپزشکی خراسان رضوی گفت: در حال حاضر مجوزهای لازم برای استخدام و جذب نیرو اخذ و سهمیه استان‌ها نیز مشخص شده و به دنبال برگزاری آزمون کتبی و پس از طی مراحل لازم و گزینش، نیروها وارد بدنه دامپزشکی استان می‌شوند.
روحانی‌نژاد افزود: جذب این نیروها برای شهرستان‌ها و به جز مرکز استان است و شامل مقاطع دکترا، کارشناسی ارشد، کارشناسی و کاردانی دامپزشکی و مدارک مرتبط و صرفا برای مشاغل حاکمیتی است.
وی خاطرنشان کرد: برگزاری این آزمون می‌تواند بخشی از مشکلات نیروی انسانی مورد نیاز در نقاط دورافتاده استان را برطرف سازد.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها