ایجاد 8,5 میلیون شغل جدید تا 2 سال آینده!

اطلاعیه 1
شهر های مورد نیاز : ---
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

2 آذر 92

سالانه یک میلیون نفر از جوانان کشور به سن کار می رسند و با احتساب ۳٫۵ میلیون نفر بیکار فعلی و پنج میلیون نفر که به این جمعیت اضافه خواهد شد، باید در دوسال آینده برای ۸٫۵ میلیون نفر شغل ایجاد کنیم.

علی طیب نیا – وزیر امور اقتصادی و دارایی – گفت: مهمترین هدفی که دولت تدبیر و امید دنبال می کند، توسعه توان ثروت آفرینی کشور است و مهمترین کاری که برای رسیدن به این هدف باید صورت گیرد، اقدام جدی به منظور اصلاح فضای کسب و کار در کشور است.

وی با اشاره به تصویب مصوبه ۳۵ ماده ای با همکاری وزارتخانه‌های اقتصاد و صنعت، معدن و تجارت در جهت اصلاح فضای کسب و کار، تصریح کرد: فقدان فضای کسب و کار مناسب یکی از موانع سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار در ایران بود.

طیب نیا با مثبت و سازنده ارزیابی کردن تغییر و جابجایی مدیران در دولت گفت: با هر تغییر یک روزنه برای سازمان ایجاد خواهد شد.

وی گفت: هم اکنون به لحاظ اقتصادی در شرایطی قرار گرفتیم که جزو سخت ترین و حادترین شرایط اقتصادی طی چندین سال اخیر هستیم.

وزیر اقتصاد خاطر نشان کرد: براساس سند چشم انداز با این هدف که در افق بیست ساله به جایگاه رتبه اول در منطقه قرار گیریم، بطور متوسط رشد اقتصادی هشت درصدی را برای دوره بیست ساله پیش بینی کرده بودیم که متاسفانه رشد اقتصادی ما فاصله زیادی با این رقم در این مدت داشت و این در حالیست که رقبای ما شرایط بهتری داشتند.

طیب نیا گفت: سالانه در قالب بودجه دولت، مبالغی را صرف طرحهای عمرانی کردیم که متاسفانه در توان درآمد دولت نبود و فاقد توجیه اقتصادی و فنی مناسب بود.

وزیر اقتصاد تاکید کرد: انتظار ما از بانکها و بویژه بانک صنعت و معدن این است که منابع محدود خود را با دقت و سرعت کافی به طرحهای با توجیه اقتصادی قابل قبول اختصاص دهد.

وی درخصوص هدف از تشکیل بانکهای توسعه ای گفت: در تشکیل بانکها صرفاً سودآوری کافی نیست بلکه اشتغال آفرینی از نوع مولد و بهره ور را نیز باید مدنظر داشت و بانک صنعت و معدن به عنوان یک بانک تخصصی باید سهم بیشتری از صندوق توسعه ملی را دارا باشد.

طیب نیا ادامه داد: در کنار این اقدامات از مدیران بانک صنعت و معدن انتظار می رود برای تجهیز منابع از طریق بازار بورس، سرمایه این بانک را افزایش دهند.

وی تاکید کرد: بانک صنعت و معدن باید سه هدف ثروت آفرینی، شغل آفرینی از طریق حمایت از طرحهای اشتغال زا و گسترش عدالت از طریق تخصیص بهینه سرمایه در عرصه کشور را در اولویت اصلی برنامه های خود قرار دهد.

29 آبان ماه

92جانشین معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی رئیس جمهور گفت: طبق قانون، همه استخدام‌ها باید در شرایط رقابتی، نشر آگهی و برگزاری آزمون استخدام عمومی انجام شود.
محمود عسگری آزاد گفت: طبق قانون، همه استخدام ها باید در شرایط رقابتی، نشر آگهی و برگزاری آزمون استخدام عمومی انجام شود. جانشین معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی رئیس جمهور با تاکید بر اینکه همه باید حق شرکت در آزمون استخدامی را داشته باشند، افزود: همه تکالیف و راهکارها در قانون مدیریت خدمات کشوری پیش بینی شده و برنامه دولت هم اجرای کامل قانون است.

به گزارش مهر، وی، کیفیت به کارگیری نیروها را ناشی از اجرا نشدن قانون دانست و گفت: اگر قانون به نحو مطلوب اجرا شود، انتخاب اصلح اتفاق می افتد و قانون برای انتصاب مدیران شرایط گذاشته و سلسله مراتب و مسیر ارتقای شغلی را مشخص کرده است که باید اجرا شود.

عسگری آزاد افزود: قانون در بخش توسعه دانش نیروی انسانی و قسمت آموزش، تصدی‌ها را از بخش حاکمیتی جدا و تکلیف کرده است اینها هدفمند، نتیجه گرا و با قیمت تمام شده واگذار شود که اجرا نشده است.

وی با بیان اینکه در صورت اجرای قانون فضای رقابتی ایجاد می شود، گفت: قانون در بخش انگیزشی شامل فوق العاده ها، انتصاب‌ها، ارتقای شغلی، شرایط ورود به خدمت، تداوم خدمت و تبدیل وضعیت خدمت پیش بینی‌های لازم را کرده است که اگر قانون اجرا شود همه مسائل حل می شود.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
rassoll
۲۲:۱۶ ~ ۲۹ آبان ۱۳۹۲

سلام و عرض ادب
اولین پست رو میذارم شاید مردم به هم موافق بودن شدیم و با هم شدیم ما، به نظر بنده قانون رقابتی که شما دارید میگید یه کمی دیر به خودش اومده تا شما اومدید این قانون رو به کار گرفتید سن ما چند سال رفت روش الان بانکهای دولتی تا26یا28سال رو بیشتر نمیگیرن که در حال حاضر در این سال نمیدونم چی چی اجرا نشد و یا شرط معدلی بود یا سن سالی بود یا باید حتما خانواده محترم جنبازان یا غیر باشیم که ما مردم عادی هستیم و نبودیم جز این دسته، حالا خواهش بنده اینه که بیاید شرایط رو رقابتی کنید نه قانون و ضوابط سخت بذارید از نظر من شرایط رقابتی یعنی این که برای تمام بیکاران تحصیل کرده که هیچ جایی استخدام نیستن و بدون در نظر گرفتن شرایط سنی امتحان برگذار کنید ببینید کی نمره و امتیاز بیشتری میگیره تازه میتونید درامد زایی هم بکنید از سایت سنجش اقدام کنید دفترچه بدید و خلاصه کلی برنامه برای خودتون بچینید که یه کمی درامد هم بره بالا ولی نه شوخی کردم این یه قسمت رو ما به شما اطمینان داریم که میتوانید و همه رو سر کار میبرید و میگذارید.
ولی در کل خداوکیلی یه فکری برای ما فقیر بیچاره ها بکنید چون هزاران جوان تحصیل کرده مثل بنده هستن داخل این مملکت بنده لیسانس حسابداری دارم که هشت ماه هست دنبال کار میگردم ولی کاری پیدا نکردم هر جایی رفتم بهم گفتن سابقه کار گفتم ندارم و حتی خواستم مجانی هم کار کنم که سابقه کار باشه برام ولی کسی من رو قبول نکرد،فوق لیسانس هم قبول شدم ولی به دلیل مشکل مالی نتونستم برم ، نامزد دارم به دلیل مشکل مالی نتونستم برم جلو و خواستگاری کنم ازش در کل زندگیم تباه شده شما هم وقتی سرتون رو شب روی بالشت میذارید و میخوابید فکر کنید یک نفر دیگه هم میتونست موقعیت شما رو داشته باشه ولی الان به دلیل بی دلیلی بیکار هست و حتما گشنه سرش رو روی بالشت میذاره ، واگذار همه مسئولین به امام حسین باشه اگر کاری برای ما بیکار های تحصیل کرده نکنن.

[پاسخ]

بهاره
۰۸:۰۳ ~ ۳۰ آبان ۱۳۹۲

با سلام
برای بعضی رشته ها اصلا استخدامی وجود نداره که رقابتی هم باشه!
من که از بیکاری افسرده شدم
برم معتاد بشم ت این جامعه بیشتر بهم توجه میشه
حداقل $تا برنامه درباره اعتیادد تو تلوزیون میذارن
ولی هیچوقت راجع به استخدام جوانان تحصیل کرده و لبیکار که بزرگترین مشکل هست هیچ صحبتی نمیشه
من 24سالمه فوق لیسانسمم گرفتم الان برا اینکه بیکار نباشم دارم از جیب خودم مایه میزارم میرم دانشگا تدریس میکنم
میگم بازم فکر میکنم دانشجوام
یک فکر حسابی برای جوانان آینده بکنید به قول اون نفر اول که کامنت گذاشت از ما که گذشت
بهترین روزای عمرمون

[پاسخ]

میلاد
۰۸:۳۵ ~ ۳۰ آبان ۱۳۹۲

اقا ای مسیءل هاای بیرحما ای اقای روحانی ای اقای نوبخت کجایید؟؟؟ من نفت خووندم و الان بیکار هستم.دارم ازدواج هم میکنم سنم رفته بالا27سال دارم.اگه ازدواج هم نکنم باید جوونیمو بگور ببرم.میدونم دارم می افتم توی چاه.چون پول ندارم زن گرفتنم برای چیه.اقا پدر من 29درصد جانبازی داره.همه جا پارتی بازیه.ینامه نوشتم دفتر اقای نوبخت.دیدم نوشته داخلش بسم رب الفقرا.خودتون فقیرید.من فقط یکار خواستم ازتون.دوفردای دیگه هیچ بیمه ای هم زن ادم نیست.اگه الان ازدواج هم نکنم دیگه عمرم تمامه، دلخوشی ای نمیشه داشت.ای اقای نوبخت ای اقای روحانی شنیدم از وقتی هم اومدین کار درست نکردین هیچ خیلیا هم بیکار شدن.اقا چقد میخوریدو میبرید.

[پاسخ]

محمد
۰۸:۳۹ ~ ۳۰ آبان ۱۳۹۲

متن اين دوست خوبم را رو چشمام ميزارم-تو را به خود ديگه الان بيدار شيد؟؟!!…

[پاسخ]

ع.ن
۰۸:۵۱ ~ ۳۰ آبان ۱۳۹۲

سلام و خسته نباشید
خواهش میکنم برای استخدامی شرایط سنی نگذاری تو را خدا پس تکلیف ما تحصیل کرده ها چی میشه

[پاسخ]

حديث
۰۸:۵۷ ~ ۳۰ آبان ۱۳۹۲

سلام
آقا رسول من چي بگم 6 ساله دارم تو ي يكي از ادارات معتبر كشور كار ميكنم سال سوم با يكنفر از همكارانم ازدواج كردم هنوز مستقل نشديم با خانواده همسرم زندگي ميكنم گفتيم خدا بزرگه ما هم مثل بقيه روال قانوني كه طي شد استخدام ميشيم تمام كساني كه قبل و بعد از ما اومدن استخدام پيماني شدند ولي ماهارو به دليل اينكه بند پ نداريم همونجوري گذاشتن بخاطر تبديل وضعيت و جابجايي پرسنل كمبود نيرو داريم و هر كدوم مجبوريم كار چند نفر رو انجام بديم.ميدوني بدبختي كجاست اينه مه قراردادهاي مارو از شركتي به كارگري تبديل كردن كه خودشون مشكل قانوني نداشته باشن.به آخر رسيديم

[پاسخ]

رسول
۰۹:۲۸ ~ ۳۰ آبان ۱۳۹۲

آقا رسول همه اینو قبول دارن و اینو بدون که خیلی جوونا مثل من و تو هستن که بعضی بی سوادا با رابطه جاشونو گرفتن من ارشد مدیریتم چندین ماهه بیکارم خدا به داد ما برسه از این انسانای به فکر خود کاری نمیتونن یا اصلا کاری نمی کنن

[پاسخ]

alireza
۱۰:۰۰ ~ ۳۰ آبان ۱۳۹۲

سلام
مسئولین ومدیران کشور وقتی سر رو بالشت می گذارند کارشون به فکر کردن نمی رسه،با اعصاب و فکر آروم میخوابند.
امنیت وآسایش شغلی دارند،دیگه با من و شما چیکار دارند ….

[پاسخ]

sarina
۱۰:۳۰ ~ ۳۰ آبان ۱۳۹۲

بعضیا جوری حرف میزنن انگار احمدی نژاد براشون چکار کرد یا اینکه زمان احمدی نژاد بیکار نداشتیم واقعا چه بی انصافهایی وجود دارن

[پاسخ]

جواد
۱۰:۳۸ ~ ۳۰ آبان ۱۳۹۲

با سلام.به نظر من تنها راه استخدام جوانان بیکاری که تحصیلات دانشگاهی دارند،بازنشسته کردن زودتر از موعد نیروهاست.یعنی باید سن بازنشستگی را حد اقل 5 سال پایین بیارند تا این 15 سال بیفکری در مورد اشتغال جوانان جبران بشه.در بسیاری از کشورهای دنیا،مسولان بیشتر به دنبال نیروهای جوانتر هستندتا پیشرفت کشورشان را تضمین کنند،اما در ایران ما اکثریت نیروهای کهنه کار را به خدمت میکیرند.اخیرا هم که مد شده بانکها و بیشتری از ادارات دولتی و غیر دولتی نیروهای بازنشسته را استخدام میکنند.واقعا ما جوونا برای چی درس خوندیم؟؟؟؟اصلا برای چی به دنیا اومدیم؟؟؟؟شما بگید مشولای محترم…

[پاسخ]

سمیرا
۱۰:۴۳ ~ ۳۰ آبان ۱۳۹۲

منم بابام جانباز 25%.من رتبه 2 رقمیه کنکورم اونم بدون هیچ سهمیه ای.شاگرد اول بودم. فوق لیسانس دارم ولی بیکارم. متاسفانه همه فکر می کنن هر چی کاره برای ما فرزندای جانبازه. طوری شده که دیگه دلم نمیخواد بگم فرزند جانبازم چون اینطوری فکر می کنن همین مدرک و دانشگاه رو هم به خاطر سهمیه دارم. در حالی که بابام کلی زحمت کشیده 6 سال جبهه داره. ولی خودشم میگه می خوام اگه به جایی رسیدید با زحمت و استعداد خودتون باشه نه به خاطر من. هر دانشگاهی که درخواست تدریس کردم اصلا نگفتن که کدوم دانشگاه خوندی رزومت چیه معدلت چنده…الان دیگه انگیزم رو برای ادامه تحصیل از دست دادم چون آخرش باز همین اوضاعه…

[پاسخ]

sadeg
۱۱:۱۰ ~ ۳۰ آبان ۱۳۹۲

روسا خودشون باخیال راحت تو تهران زندگی ازدیگر نقاط کشور خبر ندارن اقا نه پارتی داریم نه خانواه ایثارگر نه پارتی بابا دردمون رو به کی بگم به ابدارچی هم راضی

[پاسخ]

نام شما
۱۱:۵۸ ~ ۳۰ آبان ۱۳۹۲

سلام
با اقای رسول موافقم

[پاسخ]

saba
۱۲:۱۶ ~ ۳۰ آبان ۱۳۹۲

سلاااااااااام . تورو خدا به فکر بچه های دهه 60 باشین ، عمر و جوونیشون فنا شد ، تورو خدا شرط سنی رو بر دارین ، توروخدا واسه رشته های علوم پایه مثل ریاضی و فیزیک و اینام استخدامی بگذارین ، خدایااااااااا ، خسته شدم ، خب خودت کمکمون کن ، این مسوولین که اصلا” نه انگار

[پاسخ]

mohammad
۱۲:۵۳ ~ ۳۰ آبان ۱۳۹۲

حلا فرض کنید امتحان کتبی دادید . نمرتونم عالی شد.
حالا توی مصاحبه چه کار میکنید؟اگر راست میگید ملاکهای قبولی در مصاحبه را اعلام کنید.
نه دنبال سیاه لشگر باشید ، مثلا برای قانونی کردن ازمونها !!

[پاسخ]

mojtaba
۱۳:۳۳ ~ ۳۰ آبان ۱۳۹۲

باسلام
میخواستم در جواب آقا رسول که نظر اول رو نوشتن بگم که خود من بابام جانباز 25 درصد هستش الانم لیسانس برق- قدرت دارم
اون موقع که ما داشتیم دیپلم میگرفتیم دوستام بهم میگفتن خوش به حالت دیپلم گرفتی میری سر کار.
دیپلم گرفتم بعد شش ماه دیدم کار خبری نیست رفتم فوق دیپلم گرفتم بازم شش ماه دنبالش بودم بازم کار پیدا نشد الانم که دارم وقت شما دوستان رو میگیرم چهار ماهه که لیسانس گرفتم بازم خبری نیست.
پس آقا رسول دوست عزیز بدون اطلاع قضاوت نکن که فرزندان جانبازان راحت سر کار میرن.
از همه دوستان معذرت میخوام که سرتون رو درد آوردم.
این ی درد دل کوچیک بودآقا رسول از دستم ناراحت نشو
یا علی

[پاسخ]

مسعود
۱۵:۲۰ ~ ۳۰ آبان ۱۳۹۲

با سلام
در جواب آقا رسول باید بگم که الان اولویت استخدام با بسیجی هاست .

[پاسخ]

بهاره
۱۷:۱۸ ~ ۳۰ آبان ۱۳۹۲

من هم با نظر مجتبی موافقم من هم فرزند جانبازم فوق لیسانس هم دارم
تازه پیگیری هم کردم بنیاد شهید میگه فعلا فرزند شهیدا بیکارن و اونا در اولویتن!!
بدنامیش واسمون مونده!!کاری که برامون نمیکنن

[پاسخ]

احمد
۱۸:۲۳ ~ ۳۰ آبان ۱۳۹۲

سلام چرا کسانیکه سی سال کارکردن وهنوزهم دودستی به میز چسپیده اند بازنشسته نمی کنید تا دوتاجوان بکار مشغول شوند ویاکسانیکه بازنشسته شدن وباپارتی درادارات دولتی مشغول چاپلوسی هستند برکنار نمی کنید .تازروتزویر است صداقت مرده .

[پاسخ]

بهناز
۲۲:۳۰ ~ ۳۰ آبان ۱۳۹۲

اصلا از وقتی اومدین سر مسند ی دونه آزمون استخدامی داشتین؟؟وزارت بهداشت که هر سال استخدامی میزد.چش شده؟

[پاسخ]

somayeh
۱۳:۴۸ ~ ۱ آذر ۱۳۹۲

بابااینا همه فیلمه…. چرا شما خوش باورید ؟؟؟؟؟ آزمون وغیر ه ظاهر سازی .از قبل آزمون افراد ی که قرار شاغل بشن مشخص شده .پولتونو برا استخدامی شرکت کردن حروم نکنین

[پاسخ]

ایسا
۱۵:۰۵ ~ ۱ آذر ۱۳۹۲

سلام و عرض احترام خدمت مسئولینی که فک نمیکنم وقت داشته باشن ایناروبخونن منم صد درصد موافق رقابتی کردن ازمونهای استخدامییم به شرطی که اما و اگری پشتش نباشه سن ما بالارفته و فک نمیکنم بتونیم تا 70 سالگی عمر مفید داشته باشیم تا برای مملکتمون کاری کنیم طوری نشه سر کار از درد دست و پامون بنالیم اون موقع وقت استراحته نه کاراموزی والا به خدا هرچی تووقت خودش خوبه .نوش داری بعد مرگ سهراب به د رد کسی نمیخوره فقط نمک بیشتر روی زخمه.ممنونم

[پاسخ]

پریا
۱۷:۰۷ ~ ۱ آذر ۱۳۹۲

فقط میتونم بگم خدا خودش کمکمون کنه
ما همه تحصیل کرده های بیکارو بدبخت و
همه هم دردیم …
جوونی مون فنا شد …

[پاسخ]

داوودازاروميه
۱۷:۴۸ ~ ۱ آذر ۱۳۹۲

سلام بنده يك جواني هستم كه شايدچندتاكارازدستم ميايدوازچندتاآزمون استخدامي هم قبول شدم امانميدونم تومصاحبه چه اتفاقي افتادكه هنوزبيرون مانده ام…با32سال سن هنوزمحتاج پدرومادرم هستم !فوق ليسانس روانشناسي باليني هستم ازدانشگاه تبريز ،مدرس زبان،مدرس دوره هاي شبكهcicco،نصاب دوربين مداربسته،جوشكارحرفه اي هم هستم…

[پاسخ]

یک خانم ایرانی
۱۷:۴۹ ~ ۱ آذر ۱۳۹۲

با سلام به همه ی دوستان وهمدرد های عزیز، داغ دل همه تازه شده دوباره. من خودم از بیکاری افسرگی گرفتم . ولی انصافا ماها که ادعای تحصیلات داریم چقدر کار کردن بلدیم، اون کتابایی که تو دانشگاه گاز زدیم و پاس کردیم به دردمون خورد. به نظرم از همون ترم اول که وارد دانشگاه میشیم باید در کنارش بهمون کار عملی هم یاد بدن، همون آقایونی که چارچنگولی به میز ریاست و پست و مقام چسبیدن بدونن که یه روزی باید اون میز رو ببوسن و برن. پس چه بهتر که به کسی بدن که کار بلد باشه. به نظر من مثل گذشته ها که کار استاد و شاگردی بود، الانم باید دانشجو ها از همون اول باید وارد کار بشن، تا وقتی فارغ التحصیل میشن فقط تئوری نخونده باشن. من خودم به این نتایج رسیدم، و معمولا چون این موضوع تو هیچ شرکت یا ارگانی بهش فکر نشده همیشه کسایی که ضرر میکنن امثال ماهایی هستن که دستشون به جایی بند نیست. این شرایط سنی که گذاشتن صد در صد به ضرر آقایونه، چون دو سالش تو سربازی هدر رفته. من خودم خانمم ولی دلم واقعا به حال پسرای این مملکت می سوزه، فشار و شرایط سختی روشونه. برادر و همسر خودم رو دارم میبینم که تو این جامعه تو اوج جوونی پیر شدن.

[پاسخ]

سارا
۲۳:۳۶ ~ ۱ آذر ۱۳۹۲

30 ساله بیکار

[پاسخ]

jalil
۰۰:۵۲ ~ ۲ آذر ۱۳۹۲

25 ساله مجرد بیکار
اونقدر بیکارم که برا سرگرمیم تا خانواده به من گیر ندن رفتم ارشد ثبت نام کردم
به خدا اگه کار داشتم الان با کله رفته بودم برای ازدواج اما…
خدا تمام امیدم به خودته

[پاسخ]

يك بيكار
۰۱:۴۷ ~ ۲ آذر ۱۳۹۲

كاش فقط دقيقاميگفتن منظورازمهرافرين چيه؟ايامثلاازموناي اسفندوخردادكه اذربايجانشرقي گرفته!همشون مهرافرينه يافقط يكيش؟اگراينطوره!برخي استاناكه تازه دارن مصاحبشونوشروع ميكنن!چي ميشن؟ايامهرافرين فقط شامل اونقراردادياكه زمان دولت قبلي اوردنشون!وميخواستن بااين ازمون رسمي بشن!ميشه!ياشامل بينواهايي مثلمن كه تمام چشم اميدوزندگي وازدواجشون به اين طرح بنده!ميشود؟

[پاسخ]

فرهاد
۱۵:۴۲ ~ ۲ آذر ۱۳۹۲

بچه ها منم فوق لیسانس دارم یک ساله بیکارم 28 سال سن دارم ولی میخوام بگم که نماینده هایی که میگن وظیفه مون قانون گذاری نه ایجاد شغل مگه تصویب قانونی برای ایجادکار جز وظیفه شون نیس بعدشم تورو به وجدانتون خداقسمتون نمیدم چون در اون حدا نیستن اگه شماهم یک سال با مدرک لیسانس و فوق بیکاربودینو امیدیم به فردا نداشتین بازم میگفتین همه چی خوبه یا همون آرومه لطفا اگه کسی اینواز شما میخونه یا آشنایی از نماینده ها داره اینو نشونش بده شما اون دنیا که اگه واقعا بهش ایمان دارین به منو امسال من خیلی خیلی بدهکارین که بیخیالینو میگین ایجاد شغل وظیفه دولت نه ما قانونگذارا بترسین ازخدا و اینقد بی تفاوت نباشین ،به جای تصویب قانون هایی مثل ازدواج پدر با فرزندخوانده که خیلیا منطقی نمیدونن مثل من ، …بشینین یک فکر اساسی بکنین .لطفا

[پاسخ]

حسین زاده
۱۸:۴۸ ~ ۲ آذر ۱۳۹۲

23 ساله لیسانس حسابداری بیکار

[پاسخ]

بیکار .بیچاره. بدبخت
۲۰:۵۰ ~ ۲ آذر ۱۳۹۲

ای کسایی که قدرت دستتونه اگه بچه ها شما تحصیل کرده بود و بیکار بودند شما واسه اونا هیچکاری نمیکردید.امیدوارم خدا حق این بچه ها رو از شما بگیره ولی بدبختی خدا هم با شماست

[پاسخ]

بدبختر از همه
۱۱:۵۹ ~ ۳ آذر ۱۳۹۲

خوتونو به زحمت نيندازيد تا وقتي تو اين مملكت با پارتي بازي زندگي ميكنيم وضع جامعه بيكاران تغييري نخواهد كرد.

[پاسخ]

سیدفقیربیامنوبگیر
۱۱:۵۶ ~ ۴ آذر ۱۳۹۲

من جوش از کار ندارم بخورید بیاشامید از طیبات منم واسه خودم خدایی دارم جسم سالمی دارم کار رستورانی میکنم انشجوی فیزیک هستم از همه دلیگیرم ااااای ی ی ی ی خدا برس به دادم

[پاسخ]

ای بابا
۱۳:۴۶ ~ ۴ آذر ۱۳۹۲

خدا هر کی حق مارو میخوره رو محکم بکوبه دیوار بعد بکوبه سنگ بعد بکوبه آجر بعد بکوبه بتن خلاصه از سنگ به سنگ بخوره که از الان هرچی بدهی ماه بعده میاد جلو چشم.اه

[پاسخ]