اعلام نتایج آزمون استخدامی پالایش نفت تهران

شرکت ملی نفت ایران
شهر های مورد نیاز : تهران
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی
برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت ( که نمره آزمون آنان ۴۵ وبالاتر بر مبنای ۱۰۰ گردیده است)  نامبردگان فوق لازم است جهت انجام فرایند مصاحبه فنی/تخصصی در روز سه شنبه مورخ ۱۵ اردیبهشت ماه ۹۴ با در دست داشتن مدارک زیر، راس ساعت ۱۵ درمحل تالار ولایت شرکت پالایش نفت تهران حضور بهم رسانند:
  • اصل و کپی کارت ملی
  • اصل وکپی شناسنامه
  • دو قطعه عکس جدید
  • مستندات ومدارک اثبات بومی بودن داوطلب
  • اصل وکپی آخرین مدرک تحصیلی
آدرس: تهران – جاده قدیم قم – نرسیده به باقرشهر – شرکت پالایش نفت تهران – ساختمان شهیدبهشتی – تالارولایت
 مشاهده نتایج آزمون
اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
محمد
۱۰:۲۰ ~ ۸ اردیبهشت ۱۳۹۴

معلوم نیست اون سوالای غلط و غلوطو چطوری تصحیح کردن که اسم من نیست
جالبه

[پاسخ]

احمد
۰۰:۳۴ ~ ۹ اردیبهشت ۱۳۹۴

متاسفم واسه این کشور و نحوه حساب کتابش که بین این همه جماعت فقط ۶ نفر کارشناس برق اونم با وجود چند برابر ظرفیت قبول شدن از این نفراتم ۳ نفر رد میشن و ۳ نفر هم که نور چشمی هستن تو مصاحبه قبول میشن

[پاسخ]