اشتباه در اعلام مردودی آزمون استخدامی شرکت فولاد هرمزگان

شرکت فولاد هرمزگان
شهر های مورد نیاز : هرمزگان
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

اطلاعیه 1 اردیبهشت ماه 93

اشتباه در اعلام مردودی شرکت فولاد هرمزگان
در اعلام وضعیت تعدادی از مردودی‌های اعلام شده در آزمون استخدامی شرکت فولاد هرمزگان اشتباه صورت گرفته است.
بنا بر اعلام شرکت فولاد هرمزگان، به دلیل اشتباه سیستمی در آزمون استخدامی این شرکت اشتباه صورت گرفته و برای تعدادی از داوطلبان وضعیت مردودی اعلام شده است.
نتایج آزمون بتدریج و با تکمیل مراحل و نهایی شدن اعلام می‌شود.
داوطلبان در صورت وجود هرگونه سوال می‌توانند با شماره تلفن 4590003 -0761 داخلی‌های 8162-8146 تماس بگیرند.

اطلاعیه قبلی

اطلاعیه آزمون استخدامی (طب صنعتی)

به اطلاع میرساند افرادیکه جهت معاینات طب صنعتی فراخوان شده اند ، می بایست طبق تاریخهای اعلام شده جهت انجام معاینات بصورت ناشتا(حداقل فاصله زمانی از صرف آخرین وعده غذایی 8 ساعت و حداکثر 12 ساعت می باشد ، توصیه می شود جهت دقیق تر بودن نتیجه آزمایش چربی خون شب قبل از انجام آزمایش ،غذای چرب صرف ننمایید) به آدرس:بندرعباس،کیلومتر13بزرگراه شهید رجایی،بهداری شرکت فولاد هرمزگان مراجعه نمایند.

به همراه داشتن 2 قطعه عکس 4*3 و کارت ملی یا شناسنامه الزامی می باشد.

معاینات از 9 صبح لغایت 18 بطول می انجامد. ضمناً جهت سهولت در ایاب و ذهاب، روزانه از محل میدان یادبود جنب صنایع دستی، سرویس ایاب و ذهاب مهیا می باشد.

ساعت حرکت 8 صبح به مقصد شرکت فولاد هرمزگان

اطلاعیه 3 فروردین ماه 93

شرکت کنندگان در آزمون استخدامی مورخ 9و10 آبان ماه92 شرکت فولاد هرمزگان می توانند با مراجعه به سامانه azmoon.iheari.ir از آخرین وضعیت اعلام شده مطلع گردند، نتایج شرکت کنندگان در آزمون بتدریج با تکمیل مراحل و نهایی شدن اعلام می گردد. در صورت وجود هر گونه سوال با شماره تلفن 4590003 -0761 داخلی های 8162-8146 تماس حاصل فرمایند.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
محمد
۱۶:۰۹ ~ ۲ اردیبهشت ۱۳۹۳

من که از این اطلاعیه چیزی سر در نیاوردم. اصلا یعنی چی “نتایج آزمون بتدریج و با تکمیل مراحل و نهایی شدن اعلام می‌شود.”
مگه نتیجه آزمون چقد مراحل داره تا نهایی بشه؟

[پاسخ]