نتایج آزمون استخدامی بانک سپه (نتایج مصاحبه اعلام شد)

بانک سپه
شهر های مورد نیاز : ----
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی
اطلاعیه جدید – نتایج مصاحبه بانک سپه اعلام شد

به آگاهی آن دسته از داوطلبانی که برای انجام مصاحبه حضوری از آنان دعوت به عمل آمده است می رساند؛ نتایج پس از اخذ تأییدیه از مراجع ذیصلاح اعلام شد.
با آرزوی موفقیت در تمامی مراحل زندگی، به اطلاع پذیرفته شدگان در این مرحله می رساند به منظور ادامه مراحل استخدامی (گزینش، معاینات پزشکی و…) طی تماس تلفنی از آنان دعوت به عمل خواهد آمد. بر این اساس شایسته است از پیگیری و تماسهای تلفنی با واحدهای بانک خودداری فرمایند.
 
زمانبندی برای انجام مصاحبه:
لازم به ذکر است که این اسامی مربوط به زمانبندی مراجعه از تاریخ ۱۰ لغایت ۲۰ آذر ماه ۱۳۹۳ می باشد. سایر اسامی داوطلبان، متعاقباً به صورت هفتگی در سایت بانک درج خواهد شد.
مدارک مورد نیاز:
کارت شناسایی ملی یا شناسنامه
محل مراجعه:
نشانی: تهران، خیابان شهید مطهری، بعد از چهارراه سهروردی، مرکز همایشهای بانک سپه (باشگاه بانک سپه)
اطلاعیه ۲۸ آبان ماه ۹۳
قابل توجه داوطلبان آزمون استخدامی بانک سپه
به آگاهی آن دسته از داوطلبانی که امتیاز لازم را در آزمون استخدامی این بانک کسب نموده اند؛ می رساند، از شما به منظور انجام مصاحبه حضوری طی آذرماه سال جاری دعوت بعمل می آید.
مدارک مورد نیاز:
کارت شناسایی ملی یا شناسنامه
محل مراجعه:
نشانی: تهران، خیابان شهید مطهری، بعد از چهارراه سهروردی، مرکز همایشهای بانک سپه (باشگاه بانک سپه)
اطلاعیه ۲۷ مهر ۹۳
قابل توجه داوطلبان آزمون استخدامی بانک سپه

به آگاهی آن دسته از داوطلبانی که امتیاز لازم را در آزمون استخدامی این بانک کسب نموده اند؛ می رساند، از شما به تدریج طی تماس تلفنی، از طریق شماره تلفن (ثابت / همراه) -که در فرم ثبت نام درج کرده اید- به منظور ارائه مدارک، دعوت بعمل خواهد آمد.

خواهشمند است ضمن خودداری از مراجعه حضوری و تماس تلفنی، در موعد مقرر اعلام شده طی تماس تلفنی، شخصاً با مدارک زیر به نشانی اعلام شده مراجعه فرمایید.

مدارک مورد نیاز:

          ۱٫ اصل شناسنامه و تصویر تمام صفحات آن

۲٫ اصل کارت ملی و تصویر پشت و روی آن

۳٫ اصل مدرک تحصیلی و تصویر آن

۴٫ اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و تصویر پشت و روی آن (برای آقایان)

          ۵٫ دو قطعه عکس ۴*۳ با پس زمینه روشن (پشت نویسی شده)

          ۶٫ نسخه چاپ شده نتیجه آزمون (از سایت بانک سپه)

ضمناً در صورت آماده نبودن مدرک تحصیلی و یا کارت پایان خدمت، ارائه گواهی معتبری که در آن اطلاعات مورد نظر (رشته تحصیلی، معدل، تاریخ فراغت از تحصیل و تاریخ پایان خدمت) درج شده باشد، در این مرحله الزامی است.

محل مراجعه:
 * داوطلبان در استان تهران:
    نشانی: تهران، میدان آرژانتین، ابتدای بزرگراه آفریقا، خیابان نوروز، ساختمان نگین بانک سپه، طبقه دوم، اداره کل کارگزینی ـ دایره استخدام

 * داوطلبان در سایر استانهای کشور:

    نشانی: مدیریت شعب بانک سپه استان محل مورد تقاضا، دایره کارگزینی
          اداره کل کارگزینی بانک سپه    

اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک سپه

پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه: رئیس اداره کل روابط عمومی و بازاریابی بانک سپه از اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک سپه توسط سازمان سنجش خبرداد و گفت: نتایج این آزمون در سایت بانک سپه به نشانی اینترنتی www.banksepah.ir قابل رویت است.

لینک اعلام نتایج

دانلود نمونه سوالات مصاحبه استخدامی و گزینش

اطلاعیه ۲۰ مهر ماه ۹۳

نتایج آزمون استخدامی بانک سپه با تأیید مراجع ذی صلاح، طی روزهای آتی از طریق سایت این بانک اعلام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، این بانک به منظور تأمین نیروی انسانی خود در سال ۱۳۹۳ موفق به اخذ مجوز استخدام از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری شد.

این گزارش می افزاید: بعد از اخذ مجوز، بانک سپه در چهارچوب ضوابط و مقررات ابلاغی و به منظور رعایت عدالت استخدامی در فضای رقابتی برای جذب نیروی انسانی، آزمون خود را در تاریخ ۱۷ مرداد ۱۳۹۳ با حضور بیش از ۸۷ هزار نفر در ۸۴ حوزه امتحانی در سراسر کشور، با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور برگزار کرد.

براساس گزارش فوق، طی پیگیری های بعمل آمده از سوی بانک سپه، نتایج آزمون استخدامی یاد شده پس از تأیید مراجع ذی صلاح، طی روزهای آتی از طریق سایت بانک سپه به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.

اطلاعیه قبلی

 

پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه: با حضور حدود ۸۷۴۵۲ نفرآزمون استخدامی بانک سپه در سراسر کشور و در ۸۴ حوزه امتحانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، سیدکامل تقوی نژاد مدیرعامل بانک با حضور در حوزه های امتحانی تهران گفت: بانک سپه با ۹۰ سال حضور پررنگ در عرصه های اقتصادی و خدمات بانکی کشور، خوشبختانه پس از گذشت ۵ سال از آخرین آزمون استخدامی خود (۱۳/۱۰/۸۷) در سال ۹۳ موفق به اخذ مجوز استخدام از معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور شد.

وی اظهار داشت: سهمیه تخصیصی از محل این مجوز تعداد ۹۸۴ نفر تعیین شده است.

مدیرعامل بانک سپه با بیان این که به موجب قوانین و مقررات از تعداد ۹۸۴ نفر درصدی ازآن به فرزندان معزز شهدا و فرزندان جانبازان ۲۵% و به بالا و آزادگان یک سال و بالای یک سال اسارت اختصاص یافته است، خاطر نشان کرد: این عزیزان که از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران به بانک سپه معرفی شده اند و از شرط شرکت در آزمون معاف هستند، اکنون در حال طی مراحل استخدامی خود می باشند.

رئیس هیأت مدیره بانک با تأکید بر این که آزمون استخدامی بانک سپه با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود افزود: در اجرای مواد ۴۲ و ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و به منظور رعایت عدالت استخدامی در فضای رقابتی برای جذب نیروی انسانی، آزمون با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد.

سیدکامل تقوی نژاد گفت: این آزمون از دو بخش امتحان توانمندی های عمومی شامل ۹۰ سؤال و امتحان تخصصی شامل ۷۰ سؤال تشکیل شده است که مدت زمان پاسخگویی به آن مجموعاً ۲۰۰ دقیقه می باشد.

وی در ادامه سخنانش تصریح کرد: کسب حد نصاب نمره در امتحان عمومی (۶۰ درصد)، شرط لازم برای تصحیح اوراق امتحان تخصصی داوطلبان است.

مدیرعامل بانک سپه با بیان این که تعداد شرکت کنندگان این آزمون ۸۷۴۵۲ نفر است افزود: این آزمون با توجه به تعداد شرکت کنندگان در ۸۴ حوزه امتحانی در تهران و سایر مراکز استان های کشور به طور همزمان برگزار شد.

وی با اشاره به این که از کل شرکت کنندگان در آزمون، ۵۲۳۶۷ نفر داوطلبان زن و ۳۵۰۸۵ نفر داطلبان مرد هستند؛ اضافه کرد: قبول شدگان پس از مصاحبه، گزینش و سایر مراحل مربوط، به استخدام بانک سپه نخستین بانک ایرانی درخواهند آمد.

مدیرعامل گفت: داوطلبان با مدارک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس در رشته های بانکداری، حسابداری، علوم اقتصادی، مدیریت، آمار، ریاضی، مهندسی صنایع، مهندسی کامپیوتر، مهندسی فن آوری اطلاعات (IT)، علوم کامپیوتر و حقوق با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

تقوی نژاد در ادامه سخنانش با اشاره به این که بانک سپه در دوره ۹۰ ساله حیات خود همواره کوشیده تا بهترین و زبده ترین نیروها را جذب و استخدام کند؛ گفت: بانک سپه از وجود باسوادترین و سالم ترین کارکنان نظام بانکی کشور بهره مند است و یکی از دلایل برگزاری استخدام توسط سازمان سنجش، حساسیت و دقت در انتخاب افراد شایسته در این بانک است.

وی ادامه داد: آزمون امسال با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد و محل های آزمون مشتمل بر ۸۴ حوزه است که ۱۵ حوزه آن مربوط به تهران و ۶۹ حوزه مربوط به مراکز استان ها است.

تقوی نژاد گفت: کلیه مراحل برگزاری آزمون بر عهده سازمان سنجش آموزش کشور است و بانک سپه بر روند برگزاری آن نظارت دارد.

وی افزود : نتایج اولیه آزمون در شهریور ۹۳ اعلام می شود و سه برابر ظرفیت برای انجام مصاحبه معرفی و به مرحله مصاحبه راه پیدا خواهند کرد.

رئیس هیأت مدیره بانک سپه با اشاره به این که در حال حاضر مبنای استخدام در بانک مبتنی بر عدالت و شایسته سالاری است، گفت: بانک سپه مشتاقانه در انتظار است تا هرچه زودتر اعضای جدید خانواده خود را بشناسد و از وجود آنها در مجموعه خویش در راستای تحقق اهداف و آرمان های بلند جمهوری اسلامی ایران بهره گیرد.

وی همچنین با آرزوی توفیق برای تک تک داوطلبان عزیز افزود: امید آن دارم که بانک سپه در سایه نیروی انسانی توانمند خود همچنان بتواند در پیشگاه خداوند و در راستای تحقق آرمان های بلند جمهوری اسلامی و در عمل به وظایف در برابر ملت بزرگوار ایران همچنان سربلند و پرافتخار باشد.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
پیام
۰۶:۴۰ ~ ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

از کی تا حالا آزمون های مبتنی بر دروس دانشگاهی شده شایسته سالاری؟!
چند درصد از فارغ التحصیلان سطوح عالیه رشته های فنی توانایی کار در بازار آزاد و رقابتی رو دارند؟
با دیدن سوالات آزمون از خودم شرمنده شدم که اصلا چرا شرکت کردم.متاسفم

[پاسخ]

shamim
۰۷:۵۰ ~ ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

واقعا در عدالت کامل است با وجود شهدا ورزمندگان اسلام دیگه جایی برا ما نمیمونه شرکت نفت بانک کنکور با سهمیه استخر مجانی و…. واقعا حقشونه

[پاسخ]

نگار
۰۹:۲۹ ~ ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

امیدوارم عادلانه استخدام کنن
امیدوارم

[پاسخ]

tannaz
۲۲:۵۳ ~ ۲۰ مرداد ۱۳۹۳

در تمام عمرم امتحان به این سختی نداده بودم,از خودم بدم اومد که چرا بازیچه ی این استخدامی های دولتی شدم و ثبت نام کردم!

[پاسخ]

ontony
۰۰:۰۰ ~ ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

بابت این امتحان مبلغ 3 میلیارد تومن ناقابل زدن به جیب!!!
به همین سادگی به همین خوشمزگی
خدایا چقدر بدبخت شدیم که برای باجه دار شدن باید مثل کنکور آزمون بدیم
اسم سنجش و قیافه اون مسئولش برامون کابوسه

[پاسخ]

maryam
۱۰:۰۹ ~ ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

واقعا متاسفم این اولین و آخرین آزمون استخدامی بود که شرکت کردم .

[پاسخ]

غريبه
۱۱:۱۷ ~ ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

مسلماً عادلانه است آخه يكسري ها 70 درصد سهميه دارن بعضي هام بدون ازمون استخدام ميشن ،جا زياده نه واسه استخدام واسه بيكارا

[پاسخ]

کویر
۱۲:۴۴ ~ ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

ای خدا
خودت کمک کن

[پاسخ]

شادی
۱۷:۵۲ ~ ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

تراخدابفکر اونایی که سهمیه ندارن هم باشید

[پاسخ]

ویکی
۲۰:۳۵ ~ ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

واقعا راه درآمد خوبیه.حقوق استخدام شدگان رو تا یکسال تامین میکنن .اول که 9000تومن استخدامی دولت قبل بود که دیگه هیچ خبری حتی از تاریخ آزمونش نشد.حالا بانک سپه که48000نفر و هر کدوم 35000تومان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! حالا هم که نوبت تا مین اجتماعیه که خیلی بیشتر خوشبحالشه.50000تومان بابت ثبت نامش میگیره.یکی نیست بگه به کجا چنین شتابان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

fatima
۲۱:۴۵ ~ ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

واقعا که مسخره بود. این همه آدم شرکت کرده اونوقت یه عده از الان مراحل استخدامیشون رو دارن طی می کنن. فقط بلدین ادای اجرای چیزی رو در بیارین که خودتون بهش می گید عدالت!

[پاسخ]

نادر
۲۳:۲۹ ~ ۲۱ مرداد ۱۳۹۳

مینویسم اما میدونم که نشون نخواهیدداد….از شهر ما تنها یک نفرمجزه که استخدام بشه اونم صددرصدازفرزندان محترم شهدا خواهدبود!!!!!!!!واقعا این همون عدالتیه که شهیدبخاطرش جونشو فدا کرد؟؟؟؟؟؟فقط اینو میخوام بدونم…..شماها کیو مسخره کردین؟؟؟؟؟؟میدونین اون پول ثبت نامو باقالی بافی توروز گرم بهتون دادم تا بیام از شماها بشنوم که فرزندا محترم شهدا استخدام بشن…..به والله قسم بانیان این امتیازدهیارو حلال نخواهم کرد

[پاسخ]

بیکار
۰۸:۴۱ ~ ۲۲ مرداد ۱۳۹۳

هیچیش عادلانه نیس اونا ک باید قبول میشدن ک دارن مراحل استختدامشونو میگذرونن مافقط حقوق ی سال اونا رو تا مین کردیم.

[پاسخ]

دهه شصتی بدبخت
۱۲:۰۶ ~ ۲۲ مرداد ۱۳۹۳

رفتیم از کاشان به اصفهان دانشگاه اشرفی اصفهانی 200 دقیقه بدون کولر تو اوج گرما امتحان دادیم با برگه سوالات فقط خودمون رو باد می زدیم چه مملکتی داریم ما چقدر برای جوونش ارزش قائله حالا گیر دادن بچه دار شین که دهه شصتی ها دوباره تکرار شن از من به شما نصیحت در این مملکت یک بچه هم زیادیست

[پاسخ]

دهه شصتی بدبخت
۱۲:۱۲ ~ ۲۲ مرداد ۱۳۹۳

87452*35000=3060820000
سه میلیارد پول کمی نیست که به جیبشون رفت حالا میدونید که چرا مجوز گرفتن واسه استخدام سخته فقط واسه استخدام 982 نفر

[پاسخ]

یک بیکار بدون سهمیه
۲۱:۲۳ ~ ۲۲ مرداد ۱۳۹۳

عدالت رو میخوان برقرار کنن اونا هم باید ازمون بدن اگه حد نصابو اوردن تو مصاحبه قبولشون کنن پدرم شهید نشد اما برادرم به خاطر بمب باران دزفول تشنج کرد و دچار عقب ماندگی شد اونو به عنوان جانباز قبول نکردن اون وقت یه اقایی تو استانی که اصلا کوچکترین ترکشی به اونجا اصابت نکرده معلوم نیست انگشتش کجا ناخنش افتاده رو زدن جانباز الانم سه تا فرزندش با سهمیه بهترین دانشگاه بهترین شغل این عدالت شماست واگذارتون میکنم به خدا

[پاسخ]

ارشد اقتصاد
۲۳:۰۱ ~ ۲۲ مرداد ۱۳۹۳

واقعا عجب دنیاییه ………..بانک واسه چی باید اوراق قرضه منتشر کنه بهترین وسریعترین روش تامین مالی همین ازمون های استخدامیی …………………………………….

[پاسخ]

هرانوش
۱۵:۵۷ ~ ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

به نظر من كه استخدام شدن كلا دسته خداست اگه خدا بخواد و قسمت باشه استخدام ميشيم ، بندهء خدا هيچ كاره اس . به خدا توكل كنيد دوستان ، انشالله كه قبول ميشيم اميدتون به خدا
براي همتون ارزوي قبوليو خوشحالي دارم

[پاسخ]

بد بخت ها
۲۲:۱۰ ~ ۲۴ مرداد ۱۳۹۳

نفری 35000ناقابل بدیم اخرش هم بگن اشتباه شده واز قبل گزینش شده هاشون رو استخدام کنن والا اگه بچه شهید استخدام کنن دردمون نمیگیره اخه سختی و درد و رنج کشیدن امابگن فلان اقازاده…….!!!!

[پاسخ]

به دهه شصتی بدبخت بیکار
۱۸:۰۵ ~ ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

این چه آزمونی بود؟ از کنکور سخت تر بود. حالا شرط هم گذاشتن آگه حد نصاب دروس عمومی (60%) آوردی برگه تخصصی تصحیح میشه!’! آخه شاید به نفر تخصصی بهتر جواب داده باشه این دیگه چه جوریشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ای خدا ماها چه گناهی کردیم هان؟؟؟؟

[پاسخ]

anna
۱۳:۴۹ ~ ۱ شهریور ۱۳۹۳

من پشیمونم که شرکت کردم سوالاتش نمیدونم از کجا اومده بود. تخصصیش واقعا سخت بود. با این تعداد شرکت کننده برای هر نفر اگه فقط هزینه اولیه رو حساب کنیم که 35000 ت بود کلا میشه 3،060،820،000 تومان پول کمی نیست. تازه تامیین اجتماعی میگیره 50000 ت اونجا چند نفر شرکت میکنن خدا میدونه روش خوبیه واسه زمانی که دچار کمبود بودجه میشن. :)

[پاسخ]

مهسا
۱۱:۳۸ ~ ۳ شهریور ۱۳۹۳

خواهش میکنم زمان دقیق نتایج اولیه رو بگین. در ضمن بچه ها منم یه آدم متاهلم که برا ثبت نام پولمو از مامانم قرض گرفتم و کلی خجالت کشیدم.امیدوارم هممون موفق بشیم.

[پاسخ]

دلت خوشه
۰۱:۳۹ ~ ۱۳ شهریور ۱۳۹۳

به خدا خونمو کردن تو شیشه با این ازمونه استخدامیشون کنکور دکتری و فوق لونگ مینداختن جلوش خیلی سخت بود تازه قربونش برم این سهمیه ها جانبازا و… دیگه هم جایی برا ما نمیزاره این بابام اگه میرفت جبهه ..اخخخخخخ…اینجا ول معتلیم چول هم نداریم بریم اونور…من که میخوهم با لیسانسم یه کفاشی بزارم سر کوچه خرجش یه صندوق میوه است …

[پاسخ]

dahe 60ti badbakht
۰۱:۴۴ ~ ۱۳ شهریور ۱۳۹۳

khodemono alaf kardim ma 60ti ha bichareim be khoda ein ham az estekhdamihashon..ye vam bayad begirim hazine sabte namo bedim badam harkiro mikhan az ghabl darovordan khialrton rahat ina hamash vase mast malie ke yani ma resalatemono anjam dadim bazi sazmana khososi

[پاسخ]

bita
۲۲:۱۷ ~ ۱۳ شهریور ۱۳۹۳

یک ماه تو این تابستون خودمو تو اتاقی حبس کرده بودم حتی قسم میخورم برا کنکور هم این همه درس نخونده بودم ولی اصلا ارزششو نداشت منم تو عمرم سوال به این سختی ندیده بودم

[پاسخ]

حیدر بابا
۲۲:۲۶ ~ ۱۸ شهریور ۱۳۹۳

گل گفتین آی گل گفتین.

[پاسخ]

یوسف
۲۲:۲۸ ~ ۱۸ شهریور ۱۳۹۳

ای کاش بخت با ما یار باشه

[پاسخ]

سرگردان
۱۵:۰۳ ~ ۲۳ شهریور ۱۳۹۳

خانم من توگرمای بندرعباس تواون شرایط سخت بدون کولر امتحان داداصلا گرماکاری کرده بود که نمیشد به سوالات نگاه کنه…بعدش هم میگن پولی که میگیریم واسه برگزاری وتشریفات امتحانه…پس کو تشریفات؟خلاصه تناقضات زیاده…اصلا موندم که واسه یه امتحان دادن چرا باید این همه پول بگیرن..

[پاسخ]

………
۰۷:۱۶ ~ ۲۶ شهریور ۱۳۹۳

3 مىلطىارد درآمد کسب کردن برا اونا که بد نىست از بدبخت هاىى مثل ما مىگىرن که گول استخدام کردنشون روخوردىم واقعا که اىن چه مملکتىه .

[پاسخ]

ممبینی
۱۳:۰۸ ~ ۳۱ شهریور ۱۳۹۳

پس نتایج چی شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

[پاسخ]

سارا
۲۱:۱۹ ~ ۳۱ شهریور ۱۳۹۳

شایدبه دیدگاه منم مثل بازدیدکنندگان قبلی پاسخ ندین اما خواهشا خیال ماراراحت کنین کی دیگه نتایج اعلام میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هرچندشهرماهم۱نفرمیخواد و اونم فرزند شهدایاایثارگران و… قبول میشن نه ما که درس خوندیم وبازحمت خودمون تحصیلاتمون راادامه دادیم!!!!کاش یکی هم به فکرمابود که سهمیه نداریم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[پاسخ]

زحل
۰۹:۱۷ ~ ۳ مهر ۱۳۹۳

مگه قرار نبود که نتایج امتحان بانک، نیمه دوم شهریور اعلام بشه؟ امروز سوم مهر هست و هنوز نتیجه ها اعلام نشده! همه میدونن چطور امتحان دادن! این اعلام نکردن یعنی چه؟ مردم که مسخره و بازیچه نیستن!!! حتی اگه کسی قبول هم نشه باز هم شما باید نتایج رو اعلام کنید. اصلا دلیل این محافظه کاری های مسوولین رو نمیفهمم؟!

[پاسخ]

منتظر
۱۲:۱۰ ~ ۳ مهر ۱۳۹۳

نتایج کی اعلام میشود

[پاسخ]

سحر
۰۹:۱۷ ~ ۷ مهر ۱۳۹۳

نتایج رو گفتن تا۱۷مهر اعلام میشه اگه بشه….

[پاسخ]

مینا
۱۴:۰۳ ~ ۷ مهر ۱۳۹۳

امیدوارم عادلانه استخذام کنندوجایی برای پارتی بازی نباشه.

[پاسخ]

حدیث
۲۳:۱۳ ~ ۱۶ مهر ۱۳۹۳

چرابااحساسات جوونا این جوری بازی میکنید!!!!!!!!!چراااااااا

[پاسخ]

نیکی
۰۶:۳۹ ~ ۱۸ مهر ۱۳۹۳

باسلام
این نتایج کی قراره اعلام بشه فرموده بودین ۱۷ مهر ۱۷مهرم که گذشت
امیدوارم این ازمون فرمالیته نباشه در این صورت هیچ وقت حلال نمیکنم

[پاسخ]

یه بیکار شاگرد ممتاز
۰۶:۵۶ ~ ۱۸ مهر ۱۳۹۳

واقعا متاسف میشم که مردمان ما و خودم انقد بی اعتماد شدیم ه …..
درصورتی که در کشور اسلامی زندگی میکنیم اما …….
فقط خدا کنه ازموناتون دل خوش کنی جوانان لایق و تحصیل کرده ی ما نباشه در این صورت خدا ازتون نگذره

[پاسخ]

دهه شصتی
۰۰:۲۸ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۳

دیگه ما دهه شصتی ها به این بد قولی ها عادت کردیم
اگه یه روزی تو ایران کلاسی سر موقع تشکیل شد یا نتایج آزمونی به موقع اعلام شد بدونید که اون روز عدالت تو ایران جوونه زده

[پاسخ]

mahmoud
۰۲:۱۴ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۳

سلام چرا الکی هی میگید دوستان سهمیه؟!!!!برا منم پیداکنید اگه هست این سهمیه ها.فرزند جانباز هفتاد درصدم و یک پسرم رشته حسابداری. دانشگاه یزد معدل هفده حالام بیکارم پس خواهشا انقد الکی نگید سهمیه ذهنیت میسازید واسه همه.فرزندان شهید استخدام میشن و حقشونه شما پدرت هست پشتت باشه ولی اون بدبخت همه عمرشو تو حسرت آغوش پدرش باید طی کنه.برو خدارو شکر کن پدرت هست.مدیر خواهشا این پیامو بذار تا همه بخونن.با تشکر

[پاسخ]

علی
۰۸:۳۸ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۳

سلام دوستان کلاهبردار حرفه ای آقای خاوری هم روزگاری مدیر عامل نخستین بانک ایرانی بودکه به همت مسولین آن دوره جمع کرد ورفت حالا سه هزار میلیارد به راحتی از جیب ماها خارج شد وفعلا صندوق پر شد آقازادها مراحل گزینش را تمام کرده اند ولی ما منتطر نتیجه ازمون هستیم

[پاسخ]

نازنین
۰۹:۰۷ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۳

اگه فرمالیته بوده اگه قراره حق حتی یه نفر هم پایمال بشه اگه با روح و روان ما میخواستید بازی کنید اگه میخواستید فقط پولامونو به جیب بزنید خدا ازتون نگذره مثلا مملکت اسلامیه ولی هیچ هیچ هیچ بویی از اسلام نبردید شماها منتظر امام زمانید شماها دارید دعا میکنید واسه ظهورش شماها؟؟ شک ندارم اگه امام زمان ظهور کنه اولین افرادی که در مقابل امام زمان می ایستند و باهاش میجنگند و قصد کشتن ایشون رو دارند همین شماها هستید همین سردمداران این نظامه همین نظامه. خدا ازتون نگذره که به اسم اسلام خون مردمو کردید تو شیشه. تو رو خدا اسم مسلمان را از خودتون و اسم اسلام رو از این مملکت بردارید و بیش از این آبروی اسلام و مسلمانان رو نبرید

[پاسخ]

علی
۰۹:۳۵ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۳

واقعا مسخره است که ملاک ۶۰ درصد آزمون عمومی است. پس ملاک تخصصی چیه؟! مگه برای بانکدار شدن معارف وادبیات فارسی نیازه؟ پس اقتصاد و مدیریت و حسابداری چی میشه؟ من باهوش ترین دوستانی با مدرک کارشناسی ارشد و دانشجوی دکتری دارم که در این آزمون شرکت کرده بودند و از سطح بالای این چنین آزمونی شکه و درمانده شده بودند.

[پاسخ]

مهدی
۱۴:۴۵ ~ ۲۱ مهر ۱۳۹۳

ولی خودمونیما!
بانک سپه پول خوبی به جیب زدا.

[پاسخ]

حامد
۱۶:۳۵ ~ ۲۲ مهر ۱۳۹۳

خدایا ظلم ظالمان رو به خودشون برگردون و نذار حق هیچکس رو ازش بگیرن و بدن یکی دیگه.

[پاسخ]

نادر
۱۳:۱۶ ~ ۲۳ مهر ۱۳۹۳

با سلام
خدایی حق خوری کردند و فقط پول به جیب زدن من آزمون و بد ندادم اما قبول نشدم شک ندارم همش پارتی بازی شده نمیدونم این همه درس خوندیم و مدرک گرفتیم برا چی بود.

[پاسخ]

علی تبریز
۱۳:۵۷ ~ ۲۳ مهر ۱۳۹۳

لااقل درصدها رو هم نزدن نامردا!!!

[پاسخ]

زهرا
۱۴:۴۸ ~ ۲۳ مهر ۱۳۹۳

من خودم آزمون دادم و قبول نشدم ولی دوستم قبول شده بی انصاف نباشین اگه خوب می نوشتین حتما قبول میشدین دیگه

[پاسخ]

سرکاری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۱۷:۳۳ ~ ۲۳ مهر ۱۳۹۳

متأسفانه شما موفق به کسب امتیاز لازم برای استخدام در بانک سپه نشده اید. امید است در سایر مراحل زندگی موفق و پیروز باشید.
شما هم با پول های ما موفق و پیروز باشید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

[پاسخ]

نام شما
۱۸:۰۹ ~ ۲۳ مهر ۱۳۹۳

لطفا اگه کسی قبول شده بگه. اصلا من موندم کی قبول شده

[پاسخ]

MBA مالی
۲۳:۵۷ ~ ۲۳ مهر ۱۳۹۳

سلام به همه دوستان
آزمون بسیار سنگینی بود. امیدوارم همه موفق باشند توی مراحل زندگی. ولی توی کشوری که متقاضی زیاده و شغل کم، نباید توقع داشت که آزمون راحت باشه. من نه سهمیه دارم و نه پارتی، فقط کمی درس خوندم (البته نه برای آزمون بلکه برای دکتری مالی) این پیامی بود که برای من اومد:
با توجه به کسب امتیاز لازم در مرحله آزمون استخدامی بانک سپه، از شما برای ارائه مدارک دعوت بعمل خواهد آمد. بدیهی است استخدام نهایی شما منوط به احراز شرایط مندرج در آگهی و موفقیت در سایر مراحل استخدامی (مصاحبه، گزینش، معاینات پزشکی و…) خواهد بود.

[پاسخ]

مهدی
۱۶:۰۸ ~ ۲۴ مهر ۱۳۹۳

از بچه های کامپیوتر اگه کسی قبول شده واقعا باید بهش تبریک خیلی عالی گفت!!! آخه سوالات تخصصی رشته حسابداری رو هم آورده بودن حتی تو سوالات برنامه نویسی هم باید فرمولای حسبداری رو بلد بودین تا بتونید جواب بدید!!!

[پاسخ]

ح ط
۰۶:۱۵ ~ ۲۷ مهر ۱۳۹۳

سلام
بچه ها لطفأ اینقدر بی انصاف و بدبین نباشید، اگه خودتون قبول نشدید حتمأ دلیل بر پارتی بازی و سهمیه نیست، من هم مثل شما تو آزمون شرکت کردم اولین آزمونی بود که می دادم خداییش نه یک درصد سهمیه داشتم نه پارتی، ولی تو دانشگاه پیام نور کارشناسی حسابداریمو گرفتم و چون شرایط پیام نور خیلی سخت بود عادت کردم به سخت کوشی و واسه این آزمون ۳۵تا۴۰ روز با تمام توان خوندم به لطف و رحمت خدا تو آزمون قبول شدم، آزمونی که در استان ما (خوزستان) ۲۲۱۲ نفر مرد شرکت کرده بودند و ۲۰ نفر میخواستند و تقریبأ ۳۰درصد اون هم سهم سهمیه دارهاست(که من معتقدم حقشونه، کسی که عزیزشو در راه وطن داده یا عزیزش طی سالها با بیماری دست و پا میزنه حقشه) شما هم تلاش بیشتری کنید و امیدوار باشید ان شاء الله تو آزمون های بعدی موفق میشید، واسه من هم دعا کنید تا تو ادامه راه موفق بشم.

[پاسخ]

نغمه
۱۱:۱۳ ~ ۲۸ مهر ۱۳۹۳

سلام به همه ی دوستان بیکار و باکار . تقریبا با نظرات دوستان موافقم .
من کارشناسی نرم افزار دارم برای این ازمون رفتم کتاب بانکداری خریدم وجزوهاشو از اینترنت دانلود کردم کنابهای عمومی و تخصصی و خوندم … مطمئن بودم که قبولم اما نشدم جا خوردم جلوی خانوادم ضایع شدم اصلا کاری به سهیمه و آیا حق بچه های شهید و جانباز هست ندارم ..
من میگم تقصیر این مسولانه . خودمونم بی تقصیر نیستیم که اینقدر ساده لوحیم تا یه جا اگهی مزنه ۳ نفر میخواد سه هزار نفر پامیشیم میریم آزمون میدهیم اخرشم معلوم نیست اون سه نفر خوش شانس کی هستن…. یک بار چند سال پیش همین اتفاق برای وزارت آموزش و پرورش اتفاق افتاد و خیلی ها شرکت کردن و اون وزارتخونه به قول شما ها حقوق یکسال استخدامی هاشو تامین کرد
اگه واقعا راست میگید بیان خودمون یه کار کنیم تو این اوضاع هیچکس نمیاد حرفای مارو بخونه دلش بسوزه و کاری بکنه و فقط خودمون هستیم، بیاین این آزمون ها رو تحریم کنیم الان تامین اجتماعی آزمون زده با ۵۰ هزارتومن اگه راست میگید شرکت نکنید . در ضمن من تو سایت بانک سپه اعتراض نوشم بیاین یه موجی از اعتراض ها رو درست کنیم و به هشون نشون بدهیم که ما از این وضعیت ناراضی هستیم .. شاید نتیجه ای نداشته باشه اما حرف خودمون و زدیم
.. با دیدن این صفحه خوشحال شدم اول خیلی دپرس بودم فکر میکردم فقط خودم این احساسو ناراحتی رو دارم اما الان دیدم نه مثل من زیادن این صفحه را میخوام پرینت بگیرم بزارم تو دفتر خاطاراتم تا اگه یه روز بچم بزرگ شد و پرسید چرا با این همه استعداد و معدل بالا ودرس خوندنا شدی خونه دار با افتخار به هش نشون بدهم بگم مادرجان من ۳ سال دارم به هردری میزنم … اما تو این مملکت انگار عدالتی درکارنیست و به ما دهی شصتی ها واقعا ظلم شد نمونشم این نوشته های دوستانم که اینجا هست
در اخر برای هم تون چه اونایی که قبول شدن چه نشدن ارزوی سلامتی و عاقبت بخیری میکنم.
یا علی .

[پاسخ]

خانم ناشناس
۱۷:۲۷ ~ ۳۰ مهر ۱۳۹۳

سلام.من فوق لیسانس مدیریت از دانشگاه تهران هستم.۲۸ سالمه از ۱۸ سالگی امتحان میدم از زمانی که دیپلم گرفتم.دیدم نشد رفتم لیسانس گرفتم.دوسال گشتم دنبال کار هرکاری که حداقل جای یک خانم باشه نشد.رفتم ارشد گرفتم.یکساله بیکارم.تا حالا نزدیک به ۵۰۰ جا رزومه دادم.کلی دوره دیدم.میگن مدیریت دولتی هم شد رشته.برای تدریس همه جا دورترین شهرها درخواست دادم.گفتن دکترا ریخته.برای کارگری تو کارگاه روغن موتورسازی درخواست دادم رفتم خواهش کردم گفتن دیپلم میخوایم ارشدت برامون دردسر میشه.ما حیفمون میاد بیای.گفتم حیفتون نیاد.رفتم منشی شم دوماه پیش تو دفتر بیمه.رییسش یه خانم بود فوق لیسانس.گفت شرمندم با صدتومن بیا بازاریابی کن منشی هم نمیتونم یه فوق لیسانس بذارم.کرایه ماشینم ۲۰۰ میشد تو ماه.امیدم به بانک سپه بود که قبول نشدم.من سوالای استخدامیارو فولم مخصوصا عمومیاشو.ده ساله دارم امتحان میدم.ولی یکبارهم نشد بگن خانم اینقد شده درصدات امتیازت.اونکه استخدام کردیم امتیازاش فلان بود.فقط یک جمله مردود می باشید.یا متاسفانه امتیاز لازم را کسب نکردید.خب بگن امتیازارو ببینیم چند شدیم.بهرحال.منکه امیدمو کلا از همه بریدم.خدا نظرشو از رومن برداشته.میدونه چقد نیاز دارم تو چه شرایطی هستم ولی خب حالمو میگیره.

[پاسخ]

شایان
۱۰:۵۷ ~ ۲۹ آبان ۱۳۹۳

خوبه همه جا خانوم میخان باز این حرفو میزنی.شما شوهر میکنی وظیفه اونه خرجتو بده بزارین ما پسرا بریم سر کار زن بگیریم

[پاسخ]

جواب
۱۳:۵۴ ~ ۳۰ آبان ۱۳۹۳

جناب ادمین برای مصاحبه فقط سوالات عقیدتی رو گذاشتین ولی مثل اینکه تست هوش و ریاضی می گیرن برای مصاحبه، جزوه هوش و ریاضی تشریحی ندارین؟

[پاسخ]

yaser
۱۰:۰۹ ~ ۱ آذر ۱۳۹۳

بخدا چندساله دارم امتحان میدم خودم هم برادرشهیدهستم تاحالا هم هیچ سهمیه ای تعلق نگرفته .ماشدیم موش آزمایشگاهی اونوقت آقازاده ها تمام امکانات دراختیارشونه بعدهم میگن حق الناسسسس/

[پاسخ]

fact
۱۹:۰۳ ~ ۴ آذر ۱۳۹۳

سلام به همگی
و به مدیر محترم که احتمالا تایید نمیکنه
توی استان ما در کل ۶ نفر میخواستن
این چند نفر هم سهم فرزندان و همسران و خانواده شهدا جانبازان ۲۵ درصد به بالا جانبازان ۲۰ درصد به پایین ایثارگران کارمندان بانک و الی آخر شد

[پاسخ]

علی
۱۱:۳۱ ~ ۱۶ اسفند ۱۳۹۳

همش پارتی بازی. آخه مگه می شه من هر بار آزمون کتبیو قبول می شم ولی مصاحبه رد میشم. بعد اومدن تو سایت بانک نوشتن افراد علاقه مند به بانک رو استخدام کردیم. من نمی دونم با ۱۰ دقیقه مصاحبه روانشناسی با اون سوال های مسخره کی می فهمه تو به بانک علاقه مندی یا نه. این همه زحمت بکش بیا بالا و آخر سر مصاحبه پارتی دارهارو استخدام کنن. این حقه؟

[پاسخ]

سید
۲۰:۲۶ ~ ۱۷ اسفند ۱۳۹۳

همه استخدامیا پارت میخاد.چون استخدامیا براساس شایسته سالاری نیس همه کارمندا عذاب وجدان دارند و این منجر به فساد اداری و اختلاس و … میشه.آینده ای برا فقرا اینجا در کار نیس… و دیگر هیچ…

[پاسخ]

سید
۲۰:۳۲ ~ ۱۷ اسفند ۱۳۹۳

تو استان ما موقع تحویل مدارک حدودا با ۲۰نفر قبول شده های کتبی ارتباط تلفنی برقرار کرده بودم آخر سر متوجه شدم همه ردن….همشونم رتبه برتر کنکور و فارغ التحصیل دانشگاه های معتبر.حال شما قضاوت کنین

[پاسخ]