آگهی اعطای پروانه کارگزاری رسمی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

آگهی استخدام کارگزاری رسمی بیمه تامین زندگی فردا

بیمه مرکزی ایران ج.ا.ا در اجرای ماده ۶۸ قانون تأسیس بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران و بیمه‌گری و برای استفاده از نیروهای متخصص و کارآمد برای تعمیم و گسترش فرهنگ بیمه و پیشبرد عرضه خدمت و فعالیت‌های بیمه‌ای، پس از آزمون از متقاضیان واجد شرایط بر اساس آیین‌نامه ومقررات مربوط، پروانه کارگزاری رسمی بیمه صادر می کند.

  • شهرهای مورد نیاز : سراسر کشور
  • تعداد مورد نیاز : مشخص نشده
  • تاریخ انقضا : 22 فروردین ماه 92

——————————————————————————————————————————-

متن اطلاعیه

بيمه مركزي ايران ج.ا.ا در اجراي ماده ۶۸ قانون تأسيس بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران و بيمه‌گري و براي استفاده از نيروهاي متخصص و كارآمد براي تعميم و گسترش فرهنگ بيمه و پيشبرد عرضه خدمت و فعاليت‌هاي بيمه‌اي، پس از آزمون از متقاضيان واجد شرايط بر اساس آيين‌نامه ومقررات مربوط، پروانه كارگزاري رسمي بيمه صادر مي كند.
شرايط لازم :
۱.   تابعيت دولت جمهوري اسلامي ايران.
۲.   اعتقاد به اسلام يا يكي از اديان رسمي كشور.
۳.   حداقل سن بيست و پنج سال.
۴. داشتن حداقل مدرك ليسانس در رشته بيمه يا گرايش بيمه‌اي با شش ماه سابقه كارمفيد بيمه‌اي و يا حداقل ليسانس در ساير رشته ها و يكسال سابقه كار مفيد بيمه اي.
۵.   انجام گرفتن خدمت وظيفه عمومي يا داشتن معافيت دائم قانوني.
۶.   عدم شهرت به نادرستي.
۷. نداشتن سابقه محكوميت به علت ارتكاب جنايت يا ورشكستگي به تقصير و كلاه برداري و يا خيانت در امانت و يا دزدي و صدور چك بي محل و يا اختلاس و يا معاونت در يكي از جرايم فوق به گواهي اداره سجل كيفري وزارت دادگستري (در اين خصوص گواهي عدم سوء پيشينه الزامي است كه پس از موفقيت در آزمون بايد ارائه شود).
۸.   موفقيت در آزمون كتبي و مصاحبه حضوري در بيمه مركزي ايران.
۹.   گذراندن دوره آموزشي و توجيهي بيمه مركزي ايران و اخذ گواهينامه قبولي.
تذكر: مطابق ماده ۱ آيين نامه كارگزاري بيمه، شغل انحصاري كارگزار بايد ارائه خدمات بيمه اي باشد.
(به هيچ شغل ديگري اشتغال نداشته باشد)
مدارك لازم جهت ثبت نام:
۱. تصوير خواناي كليه صفحات شناسنامه عكس‌دار.
۲. يك برگ تصوير خواناي مدرك تحصيلي معتبر.
۳. سه قطعه عكس ۴×۳ جديد با درج مشخصات متقاضي در پشت آن.
۴. اصل فيش بانكي به مبلغ ۰۰۰ر۳۰۰ ريال واريز شده به حساب سيبا شماره ۰۱۰۹۹۹۹۹۹۹۰۰۹ بانك ملي ، شعبه ممتاز ملي ، كد ۱۰۰۰ به نام بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران براي آزمون كارگزاري رسمي بيمه.
۵.  يك برگ تصوير از پشت و روي كارت پايان خدمت يا معافيت دائم قانوني.
۶.  اصل گواهي سابقه كار بيمه بازرگاني (نزد مؤسسات بيمه، نمايندگان بيمه و كارگزاران رسمي بيمه) متناسب با مدرك تحصيلي به شرح مندرج در بند ۴ شرايط فوق.
۷.  فرم تكميل شده زير با الصاق يك قطعه عكس ۴×۳ بر آن.
تذكر مهم: گواهي‌هاي صادره شده توسط نمايندگان شركتهاي بيمه بايد طي نامه جداگانه‌اي به تأييد ادارات امور نمايندگان اين شركت ها در تهران برسد،  همچنين گواهي هاي صادر شده توسط كارگزاران رسمي بيمه به تأييد مديريت نظارت بر دفاتر خدمات بيمه اي، بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران  رسيده باشد.
ساير نكات:
۱. داوطلبان واجد شرايط بايد مدارك لازم را حداكثر تا پايان وقت اداري روز ۲۲/۰۱/۱۳۹۲ با پست سفارشي به نشاني بيمه مركزي ايران واقع در تهران ، خيابان آفريقا ، نبش ناهيد شرقي شماره ۲۲۳ ، كد پستي ۱۹۱۵۷ و يا صندوق پستي   ۵۵۸۸ـ۱۹۳۹۵ بفرستند.(ضمناً روي پاكت ارسالي جمله “آزمون كارگزاري”  قيد گردد)
۲. به مداركي كه ناقص باشد و يا بعد از تاريخ فوق به پست تحويل شود ترتيب اثر داده نمي شود و مدارك ارسالي و وجه پرداختي مسترد نخواهد شد.
۳. ليست نهايي شركت كنندگان يك هفته قبل از آزمون در سايت بيمه مركزي جمهوري اسلامي ايران درج خواهد شد.
۴. آزمون در تاريخ ۱۹/۰۲/۱۳۹۲ رأس ساعت ۹ صبح در محل پژوهشكده بيمه به آدرس : تهران – سعادت آباد – ميدان كاج – خيابان سرو غربي – پلاك ۴۳  برگزار مي گردد. متقاضيان جهت دريافت كارت ورود به جلسه رأس ساعت ۸ صبح مورخ ۱۹/۰۲/۱۳۹۲ در محل فوق الذكر حضور بهم رسانند.
مواد آزمون كتبي :
مواد آزمون عبارت اند از: اصول وكليات بيمه‌هاي بازرگاني، آيين نامه هاي مصوب شورايعالي بيمه از جمله آيين نامه شماره ۶ و ۲۹ و ۷۱  و ضمائم آنها، مجموعه قوانين و مقررات بيمه هاي بازرگاني.
ضمناً برخي از منابع اين موضوعات در كتاب فروشي واقع در ساختمان پژوهشكده بيمه موجود مي‌باشد.
جهت دريافت فرم ثبت نام اينجا راكليك نمائيد .

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها