اعزام مشمولان طرح سرباز معلم درچهارمحال بختیاری

سرباز معلم
شهر های مورد نیاز : استان چهارمحال و بختیاری
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

اعزام مشمولان طرح سرباز معلم درچهارمحال و بختیاری سید شجاع ذیلابی” در این رابطه گفت: برابر هماهنگی های بعمل آمده و مجوز ستاد کل نیروهای مسلح مشمولان طرح سرباز معلم سهمیه سال ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۹/۴/۹۵ شنبه به همراه مشمولان دیپلم و زیر دیپلم، به مراکز آموزش مشخص شده اعزام خواهند شد.
وی اظهار کرد: کلیه مشمولان طرح سرباز معلمی می بایست ضمن اخذ برگ اعزام، از طریق دفاتر پلیس +۱۰ در سطح استان مراجعه و نسبت به اخذ برگ تعیین محل خدمت اقدام ، و با در دست داشتن برگه یاد شده و آمادگی کامل جهت اعزام به خدمت در ابتدای وقت اداری مورخه ۱۹/۴/۹۵ در محل معاونت وظیفه عمومی واقع در شهرکرد واقغ در جاده منظریه – جنب پلیس راهور استان مراجعه تا ترتیب اعزام آنها به مراکز آموزشی داده شود.

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها