اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شرکت مسافربری جوپار

جوپار
شهر های مورد نیاز :
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان شرکت در آزمون استخدامی رئیس قطاری در شرکت قطارهای مسافری و باری جوپار می رساند:
1. پذيرفته شدگان ، شامل افرادي هستند که مدارک ارسالي انها از نظر شرکت قطارهاي مسافري و باري جوپار مطابق با شرايط و ضوابط اعلامي بوده و صرفا به منظور شرکت در ازمون کتبي واجد شرايط مي باشند . لازم به ذکر است شرکت در اين آزمون هيچ تعهد استخدامي براي اين شرکت ايجاد نخواهدکرد.
2. در هر مرحله اي از گزينش و جذب چنانچه مشخص گردد که اطلاعات ارسالي توسط داوطلبان خلاف واقع بوده ادامه همکاري قطع و بر اساس ضوابط قانوني اقدام خواهد شد  .
3. شرکت قطارهاي مسافري و باري جوپاردر طول دوره آموزشي به داوطلبيني که محل سکونت خود را تهران اعلام نموده اند تعهدي در قبال ارائه خوابگاه نخواهد داشت.
4. پاسخگويي به سوالات و شبهات داوطلبين تنها از طريق شماره پيامک5077881-0935 و تا پايان وقت اداري روز دوشنبه مورخ 29/3/93 امکان پذير ميباشد بديهي است از تماس با تلفن هاي شرکت و يا مراجعه حضوري جدا خودداري فرماييد  .
5. آزمون استخدامي درسطح آزمون هاي استخدامي کشوري ومواد امتحاني شامل موارد ذيل خواهد بود:
• زبان انگليسي
• زبان و ادبيات فارسي
• هوش وتوانمندي ذهني
• روانشناسي (تستي ، تشريحي)
• معارف اسلامي
• کامپيوتر
6. افرادي که در فهرست پذيرفته شدگان پيوست قرار دارند لازم است جهت تکميل اطلاعات پرسنلي حضور در ازمون ، موارد ذيل را حداکثر تا پايان وقت اداري سه شنبه 30/2/93  به شماره تلفن :  5077881-0935  پيامک کنند.
• نام خانوادگي
• نام
• شماره ملي
• شماره  تلفن همراه
•  شماره تلفن ثابت
7. محل برگزاري آزمون :  تهران ، بزرگراه رسالت ؛ شمال بزرگراه شهيدباقري ؛ قنات کوثر-بلوارشهيدمطهري کوچه يکم مرکزي(شهيدمومن مشهدي) دبيرستان هدف.
8.  زمان برگزاري آزمون :  جمعه دوم خرداد ساعت :  9:30 صبح.
تذکر : همراه داشتن کارت ملي در روز برگزاري ازمون الزامي است.

اسامی قبول شدگان جهت شرکت در آزمون

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها
mehdi
۰۷:۵۵ ~ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳

سلام. چرا اسم بعضي ها رو دو بار نوشتيد ولي اسم بعضي هارو اصلا ننوشتيد؟

[پاسخ]