اطلاعيه بررسي مدارك متقاضيان استخدام سال ۱۳۹۳

نفت سپاهان
شهر های مورد نیاز : ----
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

اطلاعيه بررسي مدارك متقاضيان استخدام سال ۱۳۹۳

با عنايت به شروع بررسي شرايط متقاضيان محترم همكاري با اين شركت، بدينوسيله به آگاهي مي‌رساند، شركت نفت سپاهان با رعايت اولويت فارغ التحصيلان دانشگاه‌هاي معتبر از متقاضيان واجد شرايط جهت انجام مصاحبه‌هاي عمومي، تخصصي و بعضاً عملي دعوت به عمل خواهد آورد و بر اساس سطح علمي و عملي ايشان نسبت به انجام ساير مراحل اقدام خواهد نمود.
بديهي است با توجه به بررسي دقيق و همه جانبه رزومه‌هاي دريافتي، در هر قسمت از فرآيند مذكور كه نياز به حضور متقاضي واجد شرايط و يا كسب اطلاعات بيشتر باشد، از طرف شركت با ايشان تماس حاصل خواهد شد.
شايان ذكر است پيرو آگهي دعوت به همكاري منتشر شده، شركت نفت سپاهان در انتخاب خود بر اساس شرايط مطروحه فوق مختار خواهد بود.
اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها