ایجاد اشتغال برای ۳ هزار نفر در خراسان جنوبی

استان خراسان جنوبی
شهر های مورد نیاز : خراسان جنوبی
تعداد مورد نیاز :
تاریخ انقضاء :
متن آگهی

خبر ۲ شهریور ۹۴ – ایجاد اشتغال برای ۳ هزار نفر در خراسان جنوبی

باشگاه خبرنگاران : با افتتاح ۷۰۴ طرح همزمان با هفته دولت در خراسان جنوبی،برای ۳ هزار نفر شغل ایجاد می شود.
به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند؛ استاندار خراسان جنوبی گفت: برای اجرای این طرح‌ها ۲۱۲ میلیارد تومان هزینه شده که برای ۳ هزار نفر شغل ایجاد کرده است .
خدمتگزار افزود: ۵۷ طرح راه و شهرسازی، ۲۵۳ طرح کشاورزی و ۲۲ طرح آبرسانی روستایی از جمله طرح‌هایی است که هفته دولت در خراسان جنوبی به بهره برداری می رسد .

اطلاعات تماس
نشانی :
تلفن :
وبسایت :
عضویت در کانال تلگرام سایت استخدامی www.estekhdami.org
جهت مشاهده نیازمندی های روزانه استخدام در روزنامه ها اینجا کلیک کنید
هشدار مهم : کارجویان گرامی لطفا قبل از ارسال شغل مورد درخواست خود به نکات زیر توجه کنید.
* سایت استخدامی هیچ گونه مسئولیتی در تعیین شرایط و مشخصات آگهی های درج شده و یا توافق بین کارجویان و کارفرمایان و سازمان ها ندارد لذا خواهشمند است در ارسال مدارک و مشخصات خود بالاخص در مورد شرکت ها و سازمان های بخش خصوصی دقت لازم را مبذول فرمایید.
* تنها سازمان ها ، دستگاه های دولتی و بانک ها بر طبق قانون جهت برگزاری آزمون ها هزینه ثبت نام دریافت می کنند. چناچه شرکت و یا بخش خصوصی اقدام به گرفتن وجه در قبال ثبت نام شما کرد هوشیار باشید و از واریز وجه اجتناب کنید.
*متاسفانه بعضی آگهی دهنده ها به طور کامل شرایط و ضوابط خود را در آگهی ها اعلام نمی کنند در صورتیکه شخص حقیقی یا حقوقی اقدام به دریافت وجه و اخاذی از شما کرد مراتب را به سایت استخدامی اطلاع تا در اسرع وقت آگهی های این آگهی دهندگان حذف و به آنان هشدار داده شود.
دیدگاه ها